Patryk

.Soleil

Patryk

.Soleil

imię: Soleil

miasto: Armedius

o mnie: przeczytaj

1162

O mnie

Remont

Ostatni wpis

.Soleil

.Soleil

🏳️‍🌈: orientacja? ⚧️: płeć? 💍: sama czy w związku? 🥳: kiedy masz uro? 👁️: kolor oczu... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
.Soleil

.Soleil

AUTOR•  

🏳️‍🌈: orientacja?
⚧️: płeć?
💍: sama czy w związku?
🥳: kiedy masz uro?
👁️: kolor oczu?
💇: krótkie czy długie włosy?
🏃‍♀️‍➡️: fav sport?
👔: styl?
🦁: fav zwierzę?
🐶: masz zwierzęta?
🌱: vegetarian/ vegan?
🌗: dzień czy noc?
🌤️: fav pora roku?
🍱: fav jedzenie?
🥃: pijesz alkohol?
🎤: fav wokalista/grupa
🎸: grasz na jakimś instrumencie?
🚬: palisz?
⚰️: fobie?
🧷: kolczyki?
🖊️: tatuaże?
🌈: fav kolor?
✝️/☪️/✡️…: religia?
♌️: zodiak?
🏳️: narodowość

Odpowiedz
3
rednax

rednax

@.Soleil 🥳👔🎸⚰️🌈

Odpowiedz
2
.Soleil

.Soleil

•  AUTOR

@rednax 25 grudnia
Nie wiem czy da się to jakoś nazwać, chyba po prostu to co się akurat wylosuje z szafy
Staram się na gitarze (nie idzie mi, ale co tam) i ostatnio (czyli dzisiaj) uczyłam się grać na pianinie (bardziej keyboardzie)(to na wet nie jest moje) (też mi nie idzie)
Hmm nie wiem, może klaustrofobia, ale nie jestem pewna
Żółty, czerwony i fioletowy

Odpowiedz
1
rednax

rednax

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
.Soleil

.Soleil

AUTOR•  

☀️ Letnia Nominka ☀️
Autorka: @Lelu
Nominował/-a: @-Porzeczka-
🏝️ W skali 1/10 jak bardzo lubisz lato?
• 10
🏖️ Co najczęściej robisz podczas lata?
• spotykam się ze znajomymi
🏝️Czy lato jest twoją ulubioną porą roku?
• tak
🏖️ Co będziesz robić w to lato?
• pewnie chodzić na rowery
🏝️ Jakie masz ulubione emotki letnie?
• nwm, rzadko używam emotek
🏖️ Co najczęściej jesz w lato?
• lody
🏝️ Czy wydażyła Ci się jakaś wpadka podczas lata?
• może, nie pamiętam
🏖️ Który miesiąc lata najbardziej lubisz?
• Lipiec
🏝️ Co pijesz w lato?
• lemoniadę
🏖️ Jak znosisz letnie upały?
• nawet dobrze
A teraz nominuję tyle osób ile jest w słowie Wakacje:
W @nie chce mi się
A @
K @
A @
C @
J @
E @

Odpowiedz
4
.Soleil

.Soleil

AUTOR•  

Ejej tak z ciekawości
Z czym wam się kojarzę??

Odpowiedz
4
Moonshadow.

Moonshadow.

@.Soleil słońce, mitologia, percy jackson, wojownicy

Odpowiedz
1
Nottie.

Nottie.

@.Soleil z rysowaniem, jakiś summer vibe i z chmurami (tak xd)

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (8)
.Soleil

.Soleil

AUTOR•  

Nominka dla artystów!
Autorka: @Lazurowa.
Nominował* mnie: @-Porzeczka-

🎨 Lubisz rysować?

~ zależy

🫟 Czym najbardziej lubisz rysować?

∼ chyba po prostu ołówkiem

🎨 Co najbardziej lubisz rysować?

∼ postacie z książek i moje oc

🫟 Czego nie potrafisz narysować?

∼ wielu rzeczy, długo by tu wymieniać

🎨 Czy chodzisz na lekcje rysunku?

∼ nie

🫟 A jaki jest Twój ulubiony kolor farby?

∼ nwm raczej nie używam farb

🎨 Jeśli możesz wstaw swoje zdjęcie rysunku, z którego jesteś najbardziej dumn*, a jeśli nie możesz to go opisz!

∼ kurde, chyba nie mam takiego xd
Nominuj tyle osób ile jest liter w słowie "Artysta"

A @rednax
R @Nottie.
T @idk
Y @
S @
T @
A @

Odpowiedz
4
.Soleil

.Soleil

AUTOR•  

Cześć
W końcu postanowiłam się tu odezwać, szok
Co tam u was? Co ostatnio robiliście? Jaka u was pogoda?
U mnie nawet git, od wczoraj jestem u dziadków, pogoda jak na razie jest do kitu
Dzisiaj wróciła mi wena na rysowanie, więc mam nadzieję, że nuedługo skończę ten fanart solangelo i jeszcze jakiś z alex fierro
A, no i pofarbowałam sobie dzisiaj włosy na czerwono (pewnie po 1 myciu się zmyje znając moje włosy)
Niech Moc będzie z wami

Odpowiedz
4
.Soleil

.Soleil

•  AUTOR

@rednax kurde, też bym ci dała jakiś prezent ale nie mam jak
Pewnie ci wyślę
Superr

Odpowiedz
1
rednax

rednax

@.Soleil spoko nie trzeba i tak
ciesze sie

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Soleil

.Soleil

AUTOR•  

Oh baby here comes the sound
I took a train outta New Orleans and they shot me full of ephedrine
This is how we like to do it in the murder scene
Can we settle up the score?

Odpowiedz
5