
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×










.Soleil
AUTOR•☀️ Letnia Nominka ☀️
Autorka: @Lelu
Nominował/-a: @-Porzeczka-
🏝️ W skali 1/10 jak bardzo lubisz lato?
• 10
🏖️ Co najczęściej robisz podczas lata?
• spotykam się ze znajomymi
🏝️Czy lato jest twoją ulubioną porą roku?
• tak
🏖️ Co będziesz robić w to lato?
• pewnie chodzić na rowery
🏝️ Jakie masz ulubione emotki letnie?
• nwm, rzadko używam emotek
🏖️ Co najczęściej jesz w lato?
• lody
🏝️ Czy wydażyła Ci się jakaś wpadka podczas lata?
• może, nie pamiętam
🏖️ Który miesiąc lata najbardziej lubisz?
• Lipiec
🏝️ Co pijesz w lato?
• lemoniadę
🏖️ Jak znosisz letnie upały?
• nawet dobrze
A teraz nominuję tyle osób ile jest w słowie Wakacje:
W @nie chce mi się
A @
K @
A @
C @
J @
E @
.Soleil
AUTOR•Ejej tak z ciekawości
Z czym wam się kojarzę??
Moonshadow.
@.Soleil słońce, mitologia, percy jackson, wojownicy
Nottie.
@.Soleil z rysowaniem, jakiś summer vibe i z chmurami (tak xd)
.Soleil
AUTOR•Nominka dla artystów!
Autorka: @Lazurowa.
Nominował* mnie: @-Porzeczka-
🎨 Lubisz rysować?
~ zależy
Czym najbardziej lubisz rysować?
∼ chyba po prostu ołówkiem
🎨 Co najbardziej lubisz rysować?
∼ postacie z książek i moje oc
Czego nie potrafisz narysować?
∼ wielu rzeczy, długo by tu wymieniać
🎨 Czy chodzisz na lekcje rysunku?
∼ nie
A jaki jest Twój ulubiony kolor farby?
∼ nwm raczej nie używam farb
🎨 Jeśli możesz wstaw swoje zdjęcie rysunku, z którego jesteś najbardziej dumn*, a jeśli nie możesz to go opisz!
∼ kurde, chyba nie mam takiego xd
Nominuj tyle osób ile jest liter w słowie "Artysta"
A @rednax
R @Nottie.
T @idk
Y @
S @
T @
A @
.Soleil
AUTOR•Cześć
W końcu postanowiłam się tu odezwać, szok
Co tam u was? Co ostatnio robiliście? Jaka u was pogoda?
U mnie nawet git, od wczoraj jestem u dziadków, pogoda jak na razie jest do kitu
Dzisiaj wróciła mi wena na rysowanie, więc mam nadzieję, że nuedługo skończę ten fanart solangelo i jeszcze jakiś z alex fierro
A, no i pofarbowałam sobie dzisiaj włosy na czerwono (pewnie po 1 myciu się zmyje znając moje włosy)
Niech Moc będzie z wami
.Soleil
• AUTOR@rednax kurde, też bym ci dała jakiś prezent ale nie mam jak
Pewnie ci wyślę
Superr
rednax
@.Soleil spoko nie trzeba i tak
ciesze sie
.Soleil
AUTOR•Oh baby here comes the sound
I took a train outta New Orleans and they shot me full of ephedrine
This is how we like to do it in the murder scene
Can we settle up the score?