Patryk

teleposse

Patryk

teleposse

imię: 𝓣𝓼𝓾𝓫𝓪𝓴𝓲 𝓣𝓪𝓶𝓮𝓰𝓪𝓲

miasto: wybrakowane

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

179

O mnie

⊹₊˚‧︵‿₊୨ᰔ୧₊‿︵‧˚₊⊹

ACAI - Cortis
─•─────── ⩇⩇:17
↻ ◁ || ▷ ↺
▁▂▃▄▅▆▇▉ 100%

಄ ִ ࣪ ˖ ࣪ ᨰꫀᥣᥴ᥆ꩇꫀ ! ᰔ ִ ׄ
⭒'bout 𝓣𝓼𝓾 ~
• kpopstan
• bi, she/they
• 14 yo
•... Czytaj dalej

Ostatni wpis

teleposse

teleposse

Dziendobry po występie bylam na jakims country side event wodociągowym i po pierwsze... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
teleposse

teleposse

AUTOR•  

Dziendobry po występie bylam na jakims country side event wodociągowym i po pierwsze nie wygralam roweru w konkursie xd a po drugie wkręcilam sie na koncert DŻEM z koleżanką i bylo mega!! #$WAG

Odpowiedz
4
Wszystkie wpisy:
teleposse

teleposse

AUTOR•  

Ja pass na taki ukrop na dworze jeszcze tanczylam kurde w tym. Kolezanka mandarynka was pozdrawia

Odpowiedz
3
Mila_Dahyunnie

Mila_Dahyunnie

@teleposse japierdziu ja tez juz nie wytrzymuje, jedyna klima w naszym domu jest na dole gdzie moje rodzenstwo mr beasta oglada

Odpowiedz
1
teleposse

teleposse

AUTOR•  

Dziendobry ja juz po zakonczeniu roku. Dostalam jakies kakowskie zdjecie, na ktorym jeszcze zamknelam oczy, no fajnie

Odpowiedz
6
Mila_Dahyunnie

Mila_Dahyunnie

@teleposse XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
(u nas wstawili moje zdj na facebooka, na jednym jak dają mojej kol swiadectwo z paskiem a ja na nią patrzę z takim side eyem XD)

Odpowiedz
1
teleposse

teleposse

•  AUTOR

@Mila_Dahyunnie oho ide sprawdzic

Odpowiedz
1
teleposse

teleposse

AUTOR•  

Czemu kazdy ma zakonczenie tak wczesnie a ja bede musiała zapierdzielac tam na tą 11:30 wth

Odpowiedz
10
.Dive.

.Dive.

@teleposse ja mam na 10

Odpowiedz
2
teleposse

teleposse

AUTOR•  

Wdym dzisiaj po 11:30 będę w ósmej klasie.
#Lowkeynieswag

Odpowiedz
7
yuji.

yuji.

@teleposse zestresowałam się 💔💔

Odpowiedz
1
Mila_Dahyunnie

Mila_Dahyunnie

@teleposse A ja w 7 💀

Odpowiedz
2
teleposse

teleposse

AUTOR•  

Dobry wieczor wrocilam do domu. CO TO BYLO. Jakby ten film byl niezły, ale strasznie specyficzny. Do teraz nie wiem co tam sie działo, a scene z choinką czuje, że widziałam jakieś dwa lata temu. Crazy

Odpowiedz
7
.Perify

.Perify

@teleposse teraz tez chce obejrzec >:3

Odpowiedz
1
teleposse

teleposse

•  AUTOR

@.Perify Polecam bardzo dające do myslenia🙂‍↕️🫰🏻

Odpowiedz