
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



teleposse
AUTOR•Ja pass na taki ukrop na dworze jeszcze tanczylam kurde w tym. Kolezanka mandarynka was pozdrawia
Mila_Dahyunnie
@teleposse japierdziu ja tez juz nie wytrzymuje, jedyna klima w naszym domu jest na dole gdzie moje rodzenstwo mr beasta oglada
teleposse
AUTOR•Dziendobry ja juz po zakonczeniu roku. Dostalam jakies kakowskie zdjecie, na ktorym jeszcze zamknelam oczy, no fajnie
Mila_Dahyunnie
@teleposse XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
(u nas wstawili moje zdj na facebooka, na jednym jak dają mojej kol swiadectwo z paskiem a ja na nią patrzę z takim side eyem XD)
teleposse
• AUTOR@Mila_Dahyunnie oho ide sprawdzic
teleposse
AUTOR•Czemu kazdy ma zakonczenie tak wczesnie a ja bede musiała zapierdzielac tam na tą 11:30 wth
.Dive.
@teleposse ja mam na 10
teleposse
AUTOR•Wdym dzisiaj po 11:30 będę w ósmej klasie.
#Lowkeynieswag
yuji.
@teleposse zestresowałam się 💔💔
Mila_Dahyunnie
@teleposse A ja w 7 💀
teleposse
AUTOR•Dobry wieczor wrocilam do domu. CO TO BYLO. Jakby ten film byl niezły, ale strasznie specyficzny. Do teraz nie wiem co tam sie działo, a scene z choinką czuje, że widziałam jakieś dwa lata temu. Crazy
.Perify
@teleposse teraz tez chce obejrzec >:3
teleposse
• AUTOR@.Perify Polecam bardzo dające do myslenia🙂↕️🫰🏻