Patryk
23

TheRiddler

Patryk
23

TheRiddler

imię: クラピカ

miasto: Meteor City

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

32795

O mnie

dinozaur (na tej stronie) ★ weeb ★ grafik

Tematyka profilu/moje zainteresowania:
✦ Anime/Manga
✦ Muzyka (K-pop, Rock, J-rock, Pop)
✦ Genshin Impact
✦ Język japoński
✦ Kreskówki/seriale/filmy
✦ Inne nie określone tematy na, które aktualnie mam fazę

✎... Czytaj dalej

Ostatni wpis

TheRiddler

TheRiddler

Wróciłam z Krakowa, ale mentalnie wciąż jestem na koncercie Bring me The Horizon 😭😭❤... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

TheRiddler

TheRiddler

AUTOR•  

Ohayo! Kurczę chciałabym dodać tu jakieś opowiadanie, jednego do dziś jednego nie skończyłam i leży w szkicach od wakacji. 😂 Ehh…
Muszę się pochwalić, że dostałam ostatnio dwie 5 z poligrafii – połączenie fotografii i grafiki. 😂 Zmieniłam szkołę, ale mniejsza o to, jestem teraz na grafice, a byłam na fotografii. ❤

Mam taki pomysł by na 700 obserwujących pokazać swoją mordkę. :’) Nie wiem czy ktoś tego w ogóle chce. Tia… Piszcie łosie. 🍁

O! I napiszcie jak sobie mnie wyobrażacie! ^.^ (wiem, było to w jakimś wpisie – kradnę bo jestem ciekawa :3)

Odpowiedz
16
Ruvik

Ruvik

@Fanka-Anime W Wielkopolsce. Myślałam też o samym Foto-technikum po chyba te dwa kierunki się różnią od siebie.

Odpowiedz
2
Albinos

Albinos

@Fanka-Anime jestem za 🙋czekam

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (19)
Rin.Enoki

Rin.Enoki

Hej, Hejjj!
Właśnie teraz skończyłam oglądać „Kuroko no Basket 3”
Wiesz, nie mam z kim pogadać a ja chciałabym jakiegoś otaku obok siebie!
możesz? xD
U mnie ranking wygląda teraz wyjątkowo inaczej ;-;

Odpowiedz
2
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@Rin.Enoki Boziu nie wiem od czego zacząć. XD Ja tam Akashiego to mega lubiłam, i Too *-* tez.
Jezu tak jak Ogiwara krzyknął żeby się nie poddawali i Aomine boziu te emocje xD
Ja Takao uwielbiam, Yukio jeszcze bardziej *-*
Ten top ulubionych meczy to mammy taki sam, te mecze mi sie najbardziej zapamiętały *-*
A gdzie Kuroko w rankingu najlepszych zawodników?! Ja się pytam XD
A Kise i Yukio to jeden z najlepszych tu shipów. ❤
No niestety sezonu nie będzie następnego :c Taka szkoda

Odpowiedz
Rin.Enoki

Rin.Enoki

@Fanka-Anime Haha, udajmy ze Kuroko, jako cień będzie na tym samym poziomie co Kagami xD
Kuroko w pierwszym sezonie był „uhmm…no ujdzie”
Kuroko w Drugim sezonie był „ee…no może być”
Kuroko w trzecim sezonie „Ahhh *o* Geniusz”

O Akashim to nie wiem co powiedzieć. Chciał zabić Kagamiego…Trochę on przerażający. Kiedy się dowiedziałam, ze jest ich dwóch to ja „Co, kaman?”
Potem kiedy pod koniec zjawił się mój kochany Akashi to byłam szczęśliwa. Takie piękne słowa powiedział *o* Chciał wygrać, I zdecydowanie wole prawdziwego Akashiego. Nie mowie, ze go nie lubię (Chociaż gdyby nie te dwa ostatnie odcinki to bym go nie lubiła). Lubie go lecz najsłabiej.

Takao, mój miszczu!!!
Yukio kocham, ten moment kiedy płakał w szatni, płakałam razem z nim!

Niestety…a wiesz, jak bardzo bym chciała? Powinni zrobić jak są w drugiej klasie i ze sobą graja.

A wiesz…ja się tak długo zastanawiam nad TYM zdjęciem. Jestem ciekawa dlaczego tak ich złączyli… ale ładny arcik <3

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)

F...l

Ohayō! ^-^
Ostatnio zauważyłam, że bardzo ładne miniaturki robisz. Teraz jakieś DOBRE dwa tygodnie z kolegą i tam innymi robię nowe opowiadanie ,,Życie wśród Tytanów” i chciałam poprosić, czy mogłabyś zrobić do tego miniaturkę? Rozumiem jeśki nie będziesz chciała :)
Pozdrawiam
Fałszywa ❤️

Odpowiedz
2
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@Falszywa_Girl Aww Też ich pozdrawiam ^///^

Odpowiedz

F...l

@Fanka-Anime Przekażę im ^-^

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (6)
Nike_Sakurai

Nike_Sakurai

Hej w jakim programie robisz miniaturki?

Odpowiedz
2
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@Nike_Sakurai W pixlr.com i befunky.com ^.^

Odpowiedz
Nike_Sakurai

Nike_Sakurai

@Fanka-Anime dzięki 😊

Odpowiedz
2
TheRiddler

TheRiddler

AUTOR•  

Ohayo! Ostatnio miałam ciężkie dni, nic mi nie pasowało, z byle słowa robiłam aferę. jednak jest już lepiej. ^.^ Ostatni quiz jaki dodałam trafił na stronę główną w zaskakującym tempie, mega mnie to cieszy, jest to jeden moich ulubionych quizów, ponieważ w jakimś sensie łączy moje dwie pasje. (Siedział w szkicach od lipca dopiero we wrześniu go skończyłam xD)

Ostatnio też sporo was przybyło. ❤ Wiele osób mnie nominowało. Na nominacje nie mam czasu odpowiadać, pytania zwykle są podobne, jakoś nie mam do tego głowy. Miniaturki coraz lepsze mi wychodzą co mnie mega cieszy ^.^ bo kocham je robić.

A niżej przedstawiam wam miniaturkę do niedoszłego halloweenowego quizu, który raczej się już nie pojawi. 😙

Odpowiedz
15
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@Roni_Wioncek Jest dobra! 👍

Odpowiedz
Roni_Wioncek

Roni_Wioncek

@Fanka-Anime Dzięki za opinię

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (9)