Patryk

ares.

Patryk

ares.

imię: ᵈᵃᵘᵍʰᵗᵉʳ ᵒᶠ ᴬʳᵉˢ

miasto: ᵇˡᵉˢˢᵉᵈ ᵇʸ ᴬᵖᵒˡˡᵒ

www: wattpad.com

o mnie: przeczytaj

199

O mnie

ave
w wolnych chwilach czytam książki, piszę i staram się nie ukręcić głowy babie od chemii.
to by było tyle

Ostatni wpis

ares.

ares.

siema!nie odzywalam sie az 6 dni, ale za to dodalam quiz, ktory, z komentarzy wniosk... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
ares.

ares.

AUTOR•  

siema!nie odzywalam sie az 6 dni, ale za to dodalam quiz, ktory, z komentarzy wnioskujac, podobal sie, co mnie bardzo cieszy.:D
co tam u was? wiem, ze to dopiero czwartek, ale macie jakieś plany na weekend?

a ja uciekam na lekcje, bo akurat zadzwonil dzwonek.
czuwaj!

Odpowiedz
4
litruwa

litruwa

@ares. Hejka
W sobotę idę na duży festiwal planszówek we Wrocławiu, 3 raz btw
Bedzie kolega z klasy, grupa znajomych z Wielkopolski i moze jedna osoba z SQ wiec no
Ja tam siedze na niemieckim. Nie chce mi sie tej kartki robić…

Odpowiedz
3
-Porzeczka-

-Porzeczka-

@ares.
Heya!
Spoko, każdy czasami się nie odzywa. Quiz jest świetny, chyba dodałam do ulu ale jeśli nie, to zaraz to zmienię! Uwielbiam Twoje quizy. <3
U mnie dobrze. Akurat czytam lekturę (nudna). O 18:00 jadę na pierwsze zajęcia taneczne od urazu kręgosłupa – dostałam się do reprezentacji! Cieszę się, bo stęskniłam się za tańcem. Na weekendzie będzie uczyć się do 2 sprawdzianów i kartkówki.
Życzę Miłego dnia i lekcji, Bayo!

Odpowiedz
2
ares.

ares.

•  AUTOR

@-Porzeczka- bardzo mi milo, ze podobaja ci sie moje quizy!:DD<3

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
Happyness

Happyness

siema, siema! jeżeli zastanawiacie się, co z aktywnością na tym koncie, to już spieszę z wyjaśnieniami – nie wracam na nie. dlaczego wypowiadam się o tym w pierwszej osobie? ponieważ, uwaga, to moje konto.

trochę nie wiem, od czego tu zacząć. ostatecznie mam tutaj tylko 26 obserwacji, więc raczej zbyt wielu osób to nie obejdzie, ale chciałabym raz na zawsze rozwiązać sprawę konta, by nikt tu na powrót nie oczekiwał i się nie martwił. może więc od początku:

ostatnimi czasy trochę znudziło mi się moje główne konto – czyli happyness, to, z którego piszę – oraz konta poboczne (czyli, jeśli kogoś to zainteresuje – Iliad, ajrlover oraz krajoludz). nie byłam pewna, z jakiego powodu. może dlatego, że osiągnęłam tam sporą popularność i nic nowego nie mogło mnie już zaskoczyć? może dlatego, że chciałam w jakiś sposób poczuć ten dreszczyk emocji związany z ponownym pięciem się do celu i osiągania również celów pobocznych, które na happyness już dawno zostały osiągnięte? może dlatego, że chciałam chociaż na chwilę uciec na jakieś konto, gdzie nikt by mnie nie znał i nie patrzył przez pryzmat tutejszych osiągnięć (takich jak 500 quizów na SG, 2200 obserwacji i doskonale znana wam z mojego o mnie tożsamość)? prawdopodobnie wszystko po trochu.

reasumując – pragnęłam odmiany. chciałam nowości, konta, na którym nie musiałabym podawać zbyt wielu informacji o sobie (krótkie o mnie oraz mało przypominający mój codzienny styl wypowiedzi mówią same za siebie) i pozostać w pewnym sensie tajemniczą, bo wydawało mi się, że dzięki temu w końcu jakoś sobie urozmaicę przebywanie na tej umierającej stronie.

po czasie widzę jednak, że tego typu "eksperyment społeczny" przeprowadzony na nikim innym, jak samej sobie, nie sprawdził się. tak czy inaczej, choćby skały sraly, nie odzywam się na tym koncie i nic nowego nie dodaję, bo najzwyczajniej w świecie nie mam czasu i chęci prowadzić na raz dwóch (a licząc z mniej aktywnymi pobocznymi, publicznymi kontami, nawet więcej) kont. nie chcę się rozdrabniać, nie chcę udawać kogoś, kim nie jestem (bo na pewno nie "daughter of Ares"; uwielbiam Aresa, ale mój kochany ojciec to Hades, forever!) – a wszystko jedynie po to, aby mieć chwilowy fun z posiadania na tej stronie jakiegokolwiek nowego celu. ten eksperyment oficjalnie nie wypalił. kaput!

prawdę mówiąc, jedyne dzieła dodane na tym koncie, z których mogę być naprawdę dumna, to opowiadania, wstawione z całkiem innych pobudek niż frajda z założenia konta od zera. mianowicie od pewnego czasu mam wrażenie, że opowiadania, które dodaję na happyness, są traktowane mało poważnie i powierzchownie. owszem, sama zasłużyłam sobie na taki odbiór, bo moje konto stworzone zostało głównie w celu humorystycznym, by rozbawiać użytkowników głupawymi quizami i dodawać nietrzymające się kupy ody do fizyk czy innych matematyk. od dawna czuję jednak, że cierpią na tym opowiadania, które piszę zupełnie na serio i z chęcią przyjęłabym wobec nich jakąś krytykę, może sugestie, bo autor, który się nie rozwija, tak naprawdę się cofa. dlatego też zaczęłam mieć ogromne opory przed dodawaniem na happyness jakichkolwiek poważnych opowiadań, które są pewnym artyzmem mojej duszy (okej, to wcale nie musiało tak poetycko zabrzmieć). wiedziałam, że nie zostałyby przyjęte stuprocentowo tak, jak tego oczekiwałam – na świeżo i nie przez pryzmat tego, na kogo kreuję się na koncie. ares powstało zatem między innymi dlatego, by publikować tu opowiadania, z których realnie jestem dumna. opublikowałam dwa i mogę z pewnością stwierdzić, że ich przyjęcie było zgoła inne, niż byłoby na happyness – mianowicie ktoś FAKTYCZNIE przeczytał je i pomyślał "o, ciekawe opowiadanie nowej, rozwijającej się autorki" zamiast "o, kolejne opowiadanie happyness, która tworzy quizy o uwu mendelejewie i 130W/165W Mini elektrycznej szlifierce kątowej 6 prędkości/stała prędkość". i chyba głównie na tym mi zależało.

po przemyśleniu jednak raz jeszcze tego wszystkiego, stwierdzam oficjalnie – odchodzę z tego konta, a więcej wkładu włożę w happyness. bo, bogowie bronią, nie zrozumcie mnie źle. nie mam na myśli tego, że nie chcę już tworzyć mojego ulubionego rodzaju quizów, czyli tych humorystycznych i widzieć, jak poprawiają ludziom humor. CHCĘ to nadal robić, i właśnie na tym opierać się będzie dalej happyness – na tego rodzaju humorystycznych quizach oraz humorystycznych, niewymagających większych przemyśleń opowiadaniach. jeżeli zaś mowa o poważniejszych tworach, które chciałabym, aby zostały odebrane w głębszy sposób, to nie zamierzam ich więcej mieszać z moim codziennym contentem. odtąd będą one dostępne jedynie dla zainteresowanych na moim wattpadzie: https://www.wattpad.com/user/golompbook – od czasu do czasu coś na pewno wpadnie, szczególnie, że jest to moje oficjalne konto wattpadowe, które podaję również na moim oficjalnym booktoku i na którym w życie wcielę w wakacje mój większy projekt pisarski (o nim także więcej na tiktoku – https://www.tiktok.com/@golompbook ). na tymże wattpadzie pojawią się również dwa wcześniej wspomniane opowiadania z aresa, w wersji polskiej oraz tłumaczonej na angielski.

aresa nie usuwam, niech zostanie, skoro i tak jest tu już parę quizów. niech to będzie pamiątka po moim rozchwianiu emocjonalnym. i nie, oprócz @Happyness @Iliad @AJRlover @krajoludz nie mam już żadnych innych kont – nigdy też więcej ich tworzyć nie zamierzam.

nie do końca wiem, co tu jeszcze więcej dodać, bo i tak wyszło to o wiele dłuższe, niż przewidywałam… tak więc; już. myślę, że moja chaotyczna spowiedź zakończona. bardzo przepraszam te 28 osób, które mnie tu zaobserwowało, bo trochę oszukałam ich, że jestem zupełnie inną osobą, byle tylko nie być powiązana z samą sobą. mam nadzieję, że mi wybaczycie i po przeczytaniu tego przydługiego wpisu, będziecie w stanie stawić się w mojej sytuacji. NAPRAWDĘ potrzebowałam zmiany, aby samodzielnie dojść do powyższych wniosków i móc jakkolwiek w tej sprawie zadziałać. teraz już będzie dobrze, musi być.

dziękuję wszystkim. kurtyna w dół

Odpowiedz
1
ares.

ares.

•  AUTOR

@Happyness a i owszem, potwierdzam, że to moje konto, gdyby ktokolwiek miał watpliwosci – happyness z aresa pozdrawia

Odpowiedz
1
litruwa

litruwa

Może czas powrócić z Hadesu?

Odpowiedz
1
-Porzeczka-

-Porzeczka-

Heya ares, żyjesz?

Odpowiedz
1
ares.

ares.

AUTOR•  

skonczylam w koncu zgadywanke, ktora dlugo planowalam, wiec dodam teraz, choc juz jest pozno.
poza tym jestem bardzo wdzieczna za 19 obserwacji, to dla mnie naprawde wiele znaczy!:D

dobranoc.
czuwaj!

Odpowiedz
6
ares.

ares.

•  AUTOR

@-Porzeczka- dziekuje bardzo, byloby super!:DD
Percy lub Leo, uwielbiam ich.<3

Odpowiedz
1
.Goldie

.Goldie

@-Porzeczka- matchinggggg

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
ares.

ares.

AUTOR•  

oznaczyli mi mojego najnowszego fanfika, czego sie nie spodziewalam, bo poprzedni nie zostal oznaczony. takze czuje, ze moja misja przywrocenia na sg fanfikow z pjo zostaje powoli wdrazana w zycie!:D

Odpowiedz
6
ares.

ares.

•  AUTOR

@-Porzeczka-
dziekuje!:)
nie, sa nowe quizy, inne niz wczoraj.(wczoraj rowniez mialam sg, ale quiz)

Odpowiedz
1
-Porzeczka-

-Porzeczka-

@ares.
Właśnie tyle co mi się naprawiło, i widzę nowe quizy.

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (9)