Patryk
464

Princess.of.Slytherin

Patryk
464

Princess.of.Slytherin

imię: Kathrine Riddle

miasto: Malfoy Manor

o mnie: przeczytaj

10219

O mnie

Początkująca pisarka, studentka pedagogiki. Jeśli mnie obserwujesz, bądź aktywny.
* moja ulu piosenka - to się zmienia, obecnie chyba "Zatańczę z Aniołami" Dody
* mój ulu film - też ciężko powiedzieć, obecnie chyba "Pi*przyć Mickiewicza" choć uwielbiam... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Princess.of.Slytherin

Princess.of.Slytherin

AUTOR•  

FENIKSY!
Wy wiecie, mam nadzieję, że ja nie obserwuję nikogo, żeby mu było miło i nie obserwuję ludzi, których nie warto obserwować. Obserwuję @Mrs.LITM i nawet jest jedną z jakichś 3/4 osób, w której wpisy czasem klikam, bo rzadko jakiś wpis jest dla mnie na tyle ciekawy, bym go przeczytała. Więc wbijajcie!
~ Wasza Princess.of.Slytherin ~

Odpowiedz
10
mustakissa

mustakissa

@Princess.of.Slytherin Nie podlinkowało się, jest literówka.

Odpowiedz
1
Princess.of.Slytherin

Princess.of.Slytherin

AUTOR•  

Święta idą już.
Mikołaj nadjeżdża też.
Słychać dzwonki sań.

Odpowiedz
12
Princess.of.Slytherin

Princess.of.Slytherin

•  AUTOR

@Dziedziczka.Lorda.Voldemorta Na specjalik adwentowy, może coś dają te czekoladki, a jakby nawet nie, to przynajmniej jest zabawa

Odpowiedz
1
MiraMare

MiraMare

Ładne wyszło

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Princess.of.Slytherin

Princess.of.Slytherin

AUTOR•  

Hola, Feniksy!
Que tal? Admítelo, ¿quién se esforzó mucho por aprender este idioma en la escuela? El Adviento está llegando a su fin y tengo unas cuantas horas para hacer una presentación larga y difícil que ni siquiera he empezado, pero creo que de alguna manera lo lograré.
~Tus Princees.of.Slytherin~

Odpowiedz
11
mellien

mellien

Omg hiszpanski ale taki wyższy level dla mnie XDDD

Odpowiedz
Princess.of.Slytherin

Princess.of.Slytherin

•  AUTOR

@mellien dla mnie też. To było zadanie.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Princess.of.Slytherin

Princess.of.Slytherin

AUTOR•  

Wiem że jest na to o wiele za późno ale może ktoś z was jeszcze nie widział kalendarza adwentowego A uważam to za super zabawę i od tej pory mam zamiar też robić zadania jeśli tylko znajdę czas w natłoku obowiązków związanych ze studiami także bardzo polecam każdemu kto chce się zabawić https://samequizy.pl/event-samoquizowy-kalendarz-adwentowy/ robione przez @Mrs.LITM

Odpowiedz
5
Princess.of.Slytherin

Princess.of.Slytherin

AUTOR•  

Feniksy moje,
Tyle tu mam serii, dopracowanych, tyle komentarzy, tyle serc… I nagle na SG trafia Legenda Lorel, przy której się nawet nie starałam i dodałam ją przedwczoraj. To było takie opowiadanie, napisałam, nawet nie sprawdziłam… I jest na SG, w przeciwieństwie, do wszystkich dopracowanych OSów i serii, przy których się starałam.

Odpowiedz
12
pineska345

pineska345

@Princess.of.Slytherin gratulacje 🤩
Ale rozumiem o co ci chodzi, bo zawsze jak coś dopracuje to ludzie mają to gdzieś a jak robię trochę od niechcenia to wtedy nagle czytają 😅

Odpowiedz
2
Princess.of.Slytherin

Princess.of.Slytherin

•  AUTOR

@pineska345 Ale powiem ci że świat Jakoś dziwnie działa bo zdjęcia też dużo lepiej wychodzą przeważnie z zaskoczenia niż kiedy pozuje ktoś i się stara jak najlepiej wypaść

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (2)