Patryk

zimnecyce.

Patryk

zimnecyce.

imię: tam gdzie psy dup4mi szczekaja

miasto: w twojej matce

o mnie: przeczytaj

903

O mnie

ᴘᴜꜱꜱʏ ᴏɴ ᴍʏ ᴍɪɴᴅ ᴄᴀʟʟ ɪᴛ ᴄʟɪᴛɪᴄᴀʟᴛʜɪɴᴋɪɴɢ
mam cukrzyce i duze cyce
certyfikowany fan chuuyi od 2022 ♡ (luv my husbant<33)
jeden wielki syf
gingers (i blade) enthusiast

discord: chuuyaswetfart

Ostatni wpis

zimnecyce.

zimnecyce.

i wszystkiego najlepszego moj goacik till 🤤🤤 Zobacz zdjęcie

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
zimnecyce.

zimnecyce.

AUTOR•  

i wszystkiego najlepszego moj goacik till 🤤🤤

Odpowiedz
8
.Idk

.Idk

@zimnecyce. to w com znalazalm 🥀🥀

Odpowiedz
1
zimnecyce.

zimnecyce.

•  AUTOR

@.Idk
the closet is glASS

Odpowiedz
Wszystkie wpisy:
zimnecyce.

zimnecyce.

AUTOR•  

CZWMU JEST TAK GORACO ZASTRZELWSX SIE

Odpowiedz
6
pedalfil.

pedalfil.

@zimnecyce. WEZ ROZTAPIAM SIE

Odpowiedz
1
poeta.bezdomny

poeta.bezdomny

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Pierzasta__Gwiazda

Pierzasta__Gwiazda

z******** nazwa trzeba przyznac

Odpowiedz
1
zimnecyce.

zimnecyce.

•  AUTOR

@Pierzasta__Gwiazda
a dziekuje 😛

Odpowiedz
zimnecyce.

zimnecyce.

AUTOR•  

czysta to ty chyba synek waliles przed napisaniem tego (dla kontekstu braciak uwaxa sie za masochiste)

Odpowiedz
12
zimnecyce.

zimnecyce.

•  AUTOR

@reney_nr1_yurilover
najsmieszniejsze jest to ze on (przynajmniej tak twierdzi) ma 14 lat alr rocznikowo bo urodziny ma dopiero na jesieni xdd
wiec zeby mi sie przypadkiem przykro nie zrobilo ze gadxam z 13-latkiem podnosci troche range i to sie szanxuje

Odpowiedz
1
Jesionowa

Jesionowa

@zimnecyce. "Jestem masochistom bo lubie jak woda w wannie jest goronca!!!" type shi

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
zimnecyce.

zimnecyce.

AUTOR•  

mama sie fhyba obrazila ze ucieklxvm bo nie chce gadac ze mnom 😕

Odpowiedz
9
.Idk

.Idk

@zimnecyce. trzeba bylo ze szkoly nie uciekac ja siedze wlasnie na 8 lekcji dzis🥲

Odpowiedz
1
zimnecyce.

zimnecyce.

•  AUTOR

@.Idk
tp tez ucieknij

Odpowiedz
1
zimnecyce.

zimnecyce.

AUTOR•  

dzisiaj znaki z niebios (moja matka) kazaly mi isc do szkoly ale tam bylo tak nudno i duszno nawet nauczycieli nie bylo
ze spier.dolilam po co mam tam siedziec i gabic sie w telefon przez 8 godzin skoro moge robic to samo alr w domu xdd

Odpowiedz
9
reney_nr1_yurilover

reney_nr1_yurilover

rel ja dzisiaj zostałxm na szczęście bo mam lekarza 🙏🙏

Odpowiedz
1