
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




.euphoria.
AUTOR•udało mi sie kupic lightsticka
gwiazdeczka01
@.euphoria. Ooo jakiego?
.euphoria.
AUTOR•mega bym chciala wrocic do pisania ale lowkey sie boje ze juz nie mam do tego drygu jak kiedys
realnie nie pisalam nic na powaznie od kilku lat (dwa lata temu mialam jakas nedzna probe napisania czegos ale skonczylo sie na tym ze kilka dni staralam sie poprawic pierwszy akapit) mam wrazenei ze nie umiem wgle planowac pisania ani jakiejs fabuly tylko zazwyczaj ide z flow i jak mma jakis randomowy pomysl pp
przyjme jakies rady na planowanie serio
HyeLin
@.euphoria. mnie kot dzisiaj nie chcial dac ksiazki lol
gwiazdeczka01
@.euphoria. Moją radą na planowanie jest nieplanowanie🥳💃
.euphoria.
AUTOR•w randomowym momencie dnia przypominam sobie ze jade w licpu na bts i nie moge w to uwierzyc serioo
also widzialam dzis reelsa ze ta trasa to mega downgrade pod wzgledem jakosci performancu i w pewnym stopniu zgadzam sie z tym bo chlopaki nie tancza tyle co kiedys
ale
jak ogladsm jakies documentaries z poprzednich tras i widze ich jak chodza na backstage i literalnie staff im musi podawac tlen aby nie padli to imo
wole aby performance taneczny byl troche gorszy ale zeby bylo widac ze realnie maja fun z wystepowania niz patrzenie jak sie zameczaja
.euphoria.
• AUTORwlasnie xddd
gwiazdeczka01
@.euphoria. Omg ale super, ja bym pojechała, gdyby byli w Berlinie, ale Monachium jest jednak trochę za daleko😔💔
.euphoria.
AUTOR•jestem najwiekszym wielbicilem jogurtu mrozonego do tego stopnia ze zawsze jak mam jakis wazny event np jakis egzamin z muzyka czy matury i mama mi proponuje ze mnie gdzies zabierze to zawsze jest to jogurt mrozony
moglabym jesc to do konca zycia i sie nigdy nie znudze serio
.euphoria.
• AUTOR@HyeLin ej faktycznie xddd kocham sq
polecam zjesc mega dobre najleose cojadlam
gwiazdeczka01
@.euphoria. Ej chyba nie jadłam nigdy, ale brzmi dobrze
.euphoria.
AUTOR•zdalam ustne z polskiego oficjalnie jestem wolna (jeszce ang ustny i rozszerzony polski) czuje taka wolnosc ale tak sie dzisiaj stresowalam help
doslownie dwa razy sie rano zrzygalam i nie bylam w stanie nic zjesc straszne
.euphoria.
• AUTOR@HyeLin chyba bede to stosowac bo mnie zawsze dopadaja jakies kurde reowlucje
gwiazdeczka01
@.euphoria. Wiesz co tak niezbyt się stresuję tak szczerze xd ja wierzę, że jak odpalę yapping, to jeszcze 100% z tego będzie, ale właśnie widziałam, że takie coś jest, ale nie do końca rozumiem, jak to działa, trzeba będzie obczaić