Patryk

Nisuniaa.

Patryk

Nisuniaa.

imię: Nikola 🤎

miasto: Schneidemühl 🤎

www: wlatcymoch.pl

o mnie: przeczytaj

790

O mnie

🌕🤎 𝐂𝐳𝐞𝐬́𝐜́, 𝐇𝐢, 𝐇𝐨𝐥𝐚, 𝐇𝐚𝐥𝐨, 𝐁ą𝐳̇𝐮𝐫, 𝐁𝐨𝐧𝐝𝐳𝐢𝐨𝐫𝐧𝐨, 𝐏𝐫𝐢𝐰𝐢𝐞𝐭, 𝐉𝐞𝐨𝐠𝐢𝐣𝐨, 𝐋𝐨𝐢, 𝐇𝐞𝐞, 𝐜𝐳𝐲 𝐣𝐚𝐤 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐭𝐚𝐦... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Nisuniaa.

Nisuniaa.

W sumie by się zgadzało. Uważam że jestem uznawana za bardzo nietypową osobę na świe... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Spóźniłam się na klasowe wyjście do kina XD

I dopiero na lekcje pójdę

Odpowiedz
2
PolishShoebill

PolishShoebill

@_Cynamonowa_ kiedyś jechaliśmy do GUMu (Główny Urząd Miar) i jedna dziewczyna z klasy "zaspała". Myślała, że jest o 9, nie 8

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

To uczucie, kiedy przez przypadek wejdziesz na filmiki w snapchacie… ._.

Odpowiedz
4
PolishShoebill

PolishShoebill

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Ale żeby nie wiedzieć, ile to jest 3+4? Przepraszam, ale według mnie to już gruba przesada 💀

Odpowiedz
4
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Facebook to stan umysłu part. Któryś tam

Odpowiedz
2
_Demoniczny._.dzien_

_Demoniczny._.dzien_

@_Cynamonowa_ rozumiem po prostu chodzić sobie w stroju zwierzęcia po galerii ale WARCZEĆ NA LUDZI?!

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@_Demoniczny._.dzien_ Może on identyfikuje się jako dzik, niewiadomo hah…

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

♡~Sprawdzamy jak wysocy są użytkownicy Samequizy!~♡~
~Cała zabawa polega na tym, że dopisujesz się do ♡~@ gdzie jest podany Twój wzrost i ewentualnie możesz dopisać ile masz wzrostu. Jeśli zabraknie miejsca to dopisuj ♡~@!
~~Poniżej 140 cm~~
♡~@
♡~@
♡~@
♡~@
♡~@
~~140cm-150cm~~
♡~@ Slay_lyzwiarka_figurowa
♡~@…Aesthetic_Girl… 140cm
♡~@Zooble._.Doritosik 149cm
♡~@
♡~@
~~151cm-160cm~~
♡~@Animania 152-153 cm :3.
♡~@Daughter_of_Nyx. 157 cm :)
♡~@Lorenzo_ 158 cm 🙂
♡~@Minho_is_kociara 160 cm
♡~@mejzisrejzi 153cm
♡~@_Cynamonowa_ 153 cm
~~161cm-170cm~~
♡~@Olivyeonka 164 cm :33
♡~@ChatGPT 166-167 cm
♡~@Uzi1239 min. 164 nie pamiętam
♡~@.Perify 164/165 cm :3
♡~@Isaac. 167cm 😭
♡~@livermorium tyle samo co osobnik nade mną (hehe, 67)
♡~@Thalassa 167/8 czy coś takiego
♡~@sarmat jakies 5'6 stup
~~171cm-180cm~~
♡~@Kocia_Kanapka
♡~@Polski_Diesel 179 cm
♡~@
♡~@
~~Powyżej 180 cm~~
♡~@Wilkoak111 181 cm.
♡~@
♡~@
♡~@
♡~@

Odpowiedz
5
AngelikaSwift

AngelikaSwift

@Olivyeonka Ja też 164

Odpowiedz
2