
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




radzieckimotyl
AUTOR•pije saszetki na biegunke elo dzisiaj to na tej wystawie wojskowej to tak sie odpali pewnie
radzieckimotyl
AUTOR•nic nie opisze mijej milosci do chopakow ktorzy chodza do szkol militarnych
radzieckimotyl
• AUTOR@Dr.Micky ja kiedys tam pojde mowue ci
i ta mundury sa z******** wlasnie zonaczylam chlopczyka z wojska
Dr.Micky
@slotkikotek666 OMG OMG
Ja jak byłam w szkole policyjnej z wycieczką na pół dnia to tam chodziła klasa wojskowa i omg to było piękne XDD
radzieckimotyl
AUTOR•mam od wujka ok 15 albumow zespolow kocham go
radzieckimotyl
• AUTOR@slotkikotek666 oczywiscie bylem po limp bizkit a wrocilem z bad brains, linkin park, rage against the machine, soad, voivod, limp bizkit i jakies z filmow chyba soundtracki 2
radzieckimotyl
AUTOR•robie test sluchania the downward spiral od nine inch nails bo jak eric i dylan lubili rammstein kmfdm a ja to ok lubie to test tez tego robie bo sluchali elo
radzieckimotyl
• AUTOR@slotkikotek666 moi wujkowie to mieli ale sie balem zapytac…..
radzieckimotyl
AUTOR•moja mama slucha system of a down!!!!!!!!
Dr.Micky
@slotkikotek666 ZWYCIĘSTWO
moja metallicy, Nirvany, Limp Bizkit, Likin Park, Eminem, trochę Tupac i The Offspring
radzieckimotyl
• AUTOR@Dr.Micky LIMP BIZKIT?!! EMINEM??! TUPAC??!
moja tez offspring zlucha wogole