Patryk

radzieckimotyl

Patryk

radzieckimotyl

imię: mara

miasto: nananana

www: spotify.com

o mnie: przeczytaj

63

O mnie

koneserka kina i muzy

tcc since the beginning of 2023 jbc kazdego kto nazywa mn larpem bo do tego wrocilam po roku przerwy xd
jestem NAJLEPSyM uzytkownikiem tej strony i huj wam do tg

mam urodzinyt wtedy cco ryan goslng zapamietyajcie to SOBEI

she her going through a bisexual midlife... Czytaj dalej

Ostatni wpis

radzieckimotyl

radzieckimotyl

odkrylam potege math rocku boze moje uszy dostaja orgazm codziennie Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

marru

marru

Jesteś w fandomie total dramy🤩🤩🤩🤩

Odpowiedz
1
czlowiekbiegunka

czlowiekbiegunka

@Shawn_ tesz jestem

Odpowiedz
1
slotkikotek69

slotkikotek69

@Shawn_ no ta bratku!!!

Odpowiedz
1
.syropnakaszel.

.syropnakaszel.

zablokowali legendę F

Odpowiedz
1
.syropnakaszel.

.syropnakaszel.

@slotkikotek69 ja mam tylko 1 😔😔

Odpowiedz
1
slotkikotek69

slotkikotek69

@bowie to niebezpieczbie tak 1… przynajmniej 3 to miej

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

🩵🩵ZABAWA DLA FANÓW K-POPU!🩵🩵🇰🇷
Dopisz się do listy i Napisz swoje trzy ulu zespoły K-POPOWE!
I zrób spam Serduszek lub komentarzy wszystkim osobom
🩵nad tobą które mają chociaż jeden ten sam zespół co ty!🩵

@.SanSan. xd zapomniałam się wpisać. ATEEZ, SKZ, TXT
@Yeonjuniee hmm ENHYPEN, ZEROBASEONE, TXT (Lecę Ci spamić, beszti xd)
@-s.coupsie- enhypen, Gidle, ateez
@love_minsung Stray Kids, Ateez, TxT (chciałabym więcej napisać TwT)
@looinnie bts, stray kids, newjeans
@Shawn_ BLACKPINK, (G)I-DLE, Straykids
@slotkikotek666 jesrem tu tylko dlatego ze kpop to gowno j**** kpop elo a pozatym to muj ulubiony zespol to fiut123 moj bias to adam malysz!!
@
@
@
@

Zabrakło m@łp? DOPISZ!!!!!
🩵Autor: Jestem Do góry<3🩵
🩵KOPIOWAĆ BO PRZYJDĘ W NOCY♡

Odpowiedz
5
najwiekszyfankatyperry

najwiekszyfankatyperry

Odpowiedz
Xxsolony_krakersxXS_Z

Xxsolony_krakersxXS_Z

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (117)
radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

im mniej zrobisz, mniej s********sz!

Odpowiedz
1
radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

hej pp wycieczcr jrdtesm

Odpowiedz
1