Patryk

_Baby_Mochi_

Patryk

_Baby_Mochi_

imię: •Baby Mochi•

o mnie: przeczytaj

3704

O mnie

JAKBY CO TO JA ŻYJE ALE MOJA AKTYWNOŚĆ NIE

renovation in progress...

20.11 ---> rocznica konta

konto istnieje ale nie egzystuje, nie wiem co się z nim dzieje, staram się wrócić powoli, let me cook

Opowiadania na SG: 10

14.06.2024 największa fanka kleju i enhypen... Czytaj dalej

Ostatni wpis

_Baby_Mochi_

_Baby_Mochi_

Hiii Co tam u was? Ja nadal chora jestem Masakra po pprstu Wgl na openerze jennie ... Czytaj dalej

Ulubione

_Baby_Mochi_ nie ma ulubionych quizów

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
_Baby_Mochi_

_Baby_Mochi_

AUTOR•  

Hiii
Co tam u was?
Ja nadal chora jestem
Masakra po pprstu
Wgl na openerze jennie in pink pantheress sa doslownie po sobie, a ide z koleżankami i chyba bede musiała wyjsc szybciej z jennie zeby isc na pink i nie wiem co zrobic 💔
Send help

Odpowiedz
3
baby.yamal

baby.yamal

@_Baby_Mochi_ nwm ja dopiero wstalam

Odpowiedz
1
_Baby_Mochi_

_Baby_Mochi_

•  AUTOR
Odpowiedz
Mirkas_zasadzkas

Mirkas_zasadzkas

@_Baby_Mochi_ witammm
Git, siedze na przystanku i czekam aż mama wróci z kibla
Zdrówka🫂
:(

Odpowiedz
Wszystkie wpisy:
_Baby_Mochi_

_Baby_Mochi_

AUTOR•  

Hiii
Jak wam mija tydzien?
Ja mialam w planach wrzucić dzis opowiadanie ale jestem chora i mnie mocno rozłożyło. 38 gorączki i kaszel. Śpię chyba od dwóch dni. Masakra.
Ale juz na szczesvie nie muszę chodzic do szkoly, oceny juz mam wystawione, a wy?
Jak tam średnia? Wszyscy zdają?
Tak wgl macie juz jakies plany na wakacje?

Odpowiedz
5
Mirkas_zasadzkas

Mirkas_zasadzkas

@_Baby_Mochi_ hiiii
Git
Zdrówka🫂
Ja też
Git
Ano
Takkk, teraz jestem na Cyprze a później jadę na obóz taneczny, do Czarnogóry i do Bułgarii

Odpowiedz
1
_Baby_Mochi_

_Baby_Mochi_

AUTOR•  

hiiiii
Co tam u was?
Ja zdaje ostatnie rzeczy, udało mi sie wywalczyć 4 z matmy!
Nie wyrzuca mnie z domu XD
A wam jak idzie?
Ja w czwartek mam wystawienie ocen, więc w sumie to juz wakacje.
Macie jakieś plany? Jedziecie gdzieś?
Ja na razie tylko do Warszawy i na Openera.
Ale moze uda sie pojechać do Francji 💞

Odpowiedz
6
Moon.Soul

Moon.Soul

Hej, @_Baby_Mochi_

może być, mam sporo nauki historii, ale daję radę haha (biorę udział w olimpiadzie i jeżeli zdam 3 etapy, to po prostu zostanę historykiem XDD)
super, gratki ♥♥♥

dobrze, mam wszystko wystawione i nie jest najgorzej
tak, w wakacje do Czech jadę i nad morze 🥹

i tak mega
OMG, mój znajomy był tam u wujka, mówił, że mega (ja też chcę, czemu mnie nie zabrał TT?)

Odpowiedz
1
tsianid

tsianid

@_Baby_Mochi_ dzień dobryy
ch**owo tbh xd
mi pani też dzisiaj 4 z matmy wystawiła, jest dobrze🥹
ja już pozaliczałem wszystko w sumie, także jest dobrze, teraz do końca roku już wywalone xd
w wakacje nie, jutro mam mini wycieczkę klasową
kurde zazdroszczę wyjazdów🥹❤️‍🩹
o kurde byłoby świetnie, trzymam kciuki!

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
_Baby_Mochi_

_Baby_Mochi_

AUTOR•  

czesc czesc!
jak minał wam weekend?
ja dzis byłam u babci i czuje sie taka najedzona ze to zart
jakby co to wczoraj wrzuciłam opowiadanie
https://samequizy.pl/deadly-express-chapter-two/\
wiec mozecie sobie obczaić
miłego dniaaa <33

wgl zastanawiałam sie co napisac w moim "o mnie" bo chciałabym je zmienic ale nie mam pojecia co tam wsadzić, jakies pomysły? cos co chceilibyście wiedziec?

Odpowiedz
5
Mirkas_zasadzkas

Mirkas_zasadzkas

@_Baby_Mochi_ hiiii
Spoko
Nawzajem
Może napisz zespoły które słuchasz i twoje ulubione piosenki

Odpowiedz
1
tsianid

tsianid

@_Baby_Mochi_ dzień dobry dzień dobry
a całkiem dobrze, mógł być bardziej produktywny, ale stosunkowo dużo porobiłem no i wreszcie sobie odpocząłem trochę hah
już obczaiłem i czekam na kolejną część kurcze no😔😔
hmm może kilka ulubionych cytatów, fandomy, w których jesteś, albo muzyka jakiej słuchasz? nie wiem tak szczerze ja też muszę zmienić moje o mnie i mam w planie dać tam jakieś 4 zdania i wywalone w resztę xd
miłego!!

Odpowiedz
1
_Baby_Mochi_

_Baby_Mochi_

AUTOR•  

Hiii!
Wrzuciłam dla was drugi rozdział "Deadly Express"!
https://samequizy.pl/deadly-express-chapter-two/
Jest on dłuższy niz poprzednie wiec mam nadzieję, że wybaczycie mi długą nieaktywność!

Love ya!

Odpowiedz
4
Moon.Soul

Moon.Soul

Odpowiedz
1
tsianid

tsianid

@_Baby_Mochi_ O MOJ BOZE IDZIEMY CZYTAC

Odpowiedz
1
_Baby_Mochi_

_Baby_Mochi_

AUTOR•  

HEJ
boze przepraszam ze byłam nieaktywna ale internet mialam do d*** i nic mi sie nie ładowało
ale juz wróciłam, jestem w domu!
Wiec ogarnę sie, wypakuje, umyje i wrzucę wam 2 części opowiadania tak jak obiecałam (poprzednia która sie nie chciala opublikować i jedną za ten tydzien)
Jak wam minął ten tydzien w szkole?
Zaliczacie cos jeszcze czy juz luz?

Odpowiedz
7
Mirkas_zasadzkas

Mirkas_zasadzkas

@_Baby_Mochi_ hiiiii
Spoczko
Yayyyy
Git
Poprawiałam geografię dzisiaj

Odpowiedz
1
tsianid

tsianid

@_Baby_Mochi_ hejcia, miło cię znów widzieć <3
nie przepraszaj, rozumiemy, internet nie bywa wyrozumiały xD
na spokojnie, czekam z niecierpliwością wprawdzie, ale ogarnij się spokojnie i nie śpiesz za bardzo haha
ten tydzień był absolutną tragedią ale na szczęście dobiegł końca🙏
niby nie, ale dalej chcą ode mnie jakieś pierdoły typu projekt z doradzctwa zawodowego albo pracę magisterską na informatykę💔

Odpowiedz