
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




_Baby_Mochi_
AUTOR•Hiii
Jak wam mija tydzien?
Ja mialam w planach wrzucić dzis opowiadanie ale jestem chora i mnie mocno rozłożyło. 38 gorączki i kaszel. Śpię chyba od dwóch dni. Masakra.
Ale juz na szczesvie nie muszę chodzic do szkoly, oceny juz mam wystawione, a wy?
Jak tam średnia? Wszyscy zdają?
Tak wgl macie juz jakies plany na wakacje?
Mirkas_zasadzkas
@_Baby_Mochi_ hiiii
Git
Zdrówka🫂
Ja też
Git
Ano
Takkk, teraz jestem na Cyprze a później jadę na obóz taneczny, do Czarnogóry i do Bułgarii
_Baby_Mochi_
AUTOR•hiiiii
Co tam u was?
Ja zdaje ostatnie rzeczy, udało mi sie wywalczyć 4 z matmy!
Nie wyrzuca mnie z domu XD
A wam jak idzie?
Ja w czwartek mam wystawienie ocen, więc w sumie to juz wakacje.
Macie jakieś plany? Jedziecie gdzieś?
Ja na razie tylko do Warszawy i na Openera.
Ale moze uda sie pojechać do Francji 💞
Moon.Soul
Hej, @_Baby_Mochi_
może być, mam sporo nauki historii, ale daję radę haha (biorę udział w olimpiadzie i jeżeli zdam 3 etapy, to po prostu zostanę historykiem XDD)
super, gratki ♥♥♥
dobrze, mam wszystko wystawione i nie jest najgorzej
tak, w wakacje do Czech jadę i nad morze 🥹
i tak mega
OMG, mój znajomy był tam u wujka, mówił, że mega (ja też chcę, czemu mnie nie zabrał TT?)
tsianid
@_Baby_Mochi_ dzień dobryy
ch**owo tbh xd
mi pani też dzisiaj 4 z matmy wystawiła, jest dobrze🥹
ja już pozaliczałem wszystko w sumie, także jest dobrze, teraz do końca roku już wywalone xd
w wakacje nie, jutro mam mini wycieczkę klasową
kurde zazdroszczę wyjazdów🥹❤️🩹
o kurde byłoby świetnie, trzymam kciuki!
_Baby_Mochi_
AUTOR•czesc czesc!
jak minał wam weekend?
ja dzis byłam u babci i czuje sie taka najedzona ze to zart
jakby co to wczoraj wrzuciłam opowiadanie
https://samequizy.pl/deadly-express-chapter-two/\
wiec mozecie sobie obczaić
miłego dniaaa <33
wgl zastanawiałam sie co napisac w moim "o mnie" bo chciałabym je zmienic ale nie mam pojecia co tam wsadzić, jakies pomysły? cos co chceilibyście wiedziec?
Mirkas_zasadzkas
@_Baby_Mochi_ hiiii
Spoko
Nawzajem
Może napisz zespoły które słuchasz i twoje ulubione piosenki
tsianid
@_Baby_Mochi_ dzień dobry dzień dobry
a całkiem dobrze, mógł być bardziej produktywny, ale stosunkowo dużo porobiłem no i wreszcie sobie odpocząłem trochę hah
już obczaiłem i czekam na kolejną część kurcze no😔😔
hmm może kilka ulubionych cytatów, fandomy, w których jesteś, albo muzyka jakiej słuchasz? nie wiem tak szczerze ja też muszę zmienić moje o mnie i mam w planie dać tam jakieś 4 zdania i wywalone w resztę xd
miłego!!
_Baby_Mochi_
AUTOR•Hiii!
Wrzuciłam dla was drugi rozdział "Deadly Express"!
https://samequizy.pl/deadly-express-chapter-two/
Jest on dłuższy niz poprzednie wiec mam nadzieję, że wybaczycie mi długą nieaktywność!
Love ya!
Moon.Soul
@_Baby_Mochi_ ♥
tsianid
@_Baby_Mochi_ O MOJ BOZE IDZIEMY CZYTAC
_Baby_Mochi_
AUTOR•HEJ
boze przepraszam ze byłam nieaktywna ale internet mialam do d*** i nic mi sie nie ładowało
ale juz wróciłam, jestem w domu!
Wiec ogarnę sie, wypakuje, umyje i wrzucę wam 2 części opowiadania tak jak obiecałam (poprzednia która sie nie chciala opublikować i jedną za ten tydzien)
Jak wam minął ten tydzien w szkole?
Zaliczacie cos jeszcze czy juz luz?
Mirkas_zasadzkas
@_Baby_Mochi_ hiiiii
Spoczko
Yayyyy
Git
Poprawiałam geografię dzisiaj
tsianid
@_Baby_Mochi_ hejcia, miło cię znów widzieć <3
nie przepraszaj, rozumiemy, internet nie bywa wyrozumiały xD
na spokojnie, czekam z niecierpliwością wprawdzie, ale ogarnij się spokojnie i nie śpiesz za bardzo haha
ten tydzień był absolutną tragedią ale na szczęście dobiegł końca🙏
niby nie, ale dalej chcą ode mnie jakieś pierdoły typu projekt z doradzctwa zawodowego albo pracę magisterską na informatykę💔