
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×





Huncwotka_Srodziemia
Hejka, pierwsze mnie spod tej samej nazwy? Byłam kiedyś twoją "Isis" 😅
Wujek_Marcel.
hej misia, mysle o tb czasem, mam nadzieje ze jest u ciebie dobrze, bo mam naprawdę fajne wspomnienia z tobą i chce, by bylo ci jak najlepiej
<3
miłego dnia od Marcelka
libertinaje
przepraszam. za wszystko.
powodzenia i szczęścia przede wszystkim.
Narumi.Art.
Siema pamiętasz mnie?✨
Londoner
• AUTOR@Narumi.Art. hey tak co u ciebie? ^^
Wujek_Marcel.
k**** TY ŻYJESZ?!?!?!?
CO JEST CZEMU NIE OGARNĄŁEM?!
pamintasz mnie jeszcze?
Londoner
• AUTOR@Marcel_bo_tak tak pamiętam cie