Patryk
439

G666

Patryk
439

G666

imię: Dante

www: pin.it

o mnie: przeczytaj

1158

O mnie

DNI (short for do not interact): homo/trans/xenofobii i tulpa którzy myślą że plurality to silly quirk i fajnie mieć takiego " wymyślonego przyjaciela" (owszem jest to fajne, ale jest to OLBRZYMIA odpowiedzialność).

"jesteś gejter po prostu" - @reney... Czytaj dalej

Ostatni wpis

G666

G666

Em no generalnie to ja robie sobie przerwę na tydzień/dwa może więcej od sq w ramach... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
G666

G666

AUTOR•  

Em no generalnie to ja robie sobie przerwę na tydzień/dwa może więcej od sq w ramach buntu przeciwko ai, gorąco zachęcam innych do przerwy
We need to raise
Also jak ktos chce to moja nazwa na dc to dantemiusz a link do pina jest w o mnie
Bye bye

Odpowiedz
7
Noreo

Noreo

@G666 papapa

Odpowiedz
Wszystkie wpisy:
G666

G666

AUTOR•  

Szczerze zastanawiam się nad usunięciem wszystkich moich opowiadań ze strony, a szczególnie Gildii, bo imo jest najlepsza
Przeniose się chyba na ao3 albo ww

Odpowiedz
4
G666

G666

•  AUTOR

@Noreo to na pewno idzie do usuniecia

Odpowiedz
Noreo

Noreo

@G666 przykro 😓😓😓
Zescreenuje sobie calom

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
G666

G666

AUTOR•  

Wiecie co ja chyba przenosze sie na pina to juz naprawdę nie ma sensu
Jest w o mnie jakby ktoś chciał link do profilu

Odpowiedz
9
G666

G666

AUTOR•  

Hej patryk jesli to widzisz sprzedaj samequizy komus oki pa dzieki

Odpowiedz
11
lumi__jack_frost

lumi__jack_frost

@fp_piwo.giselle na nowego wlasciciela.pls on i tak tu umie zrobic tylr samo co patruk

Odpowiedz
2
G666

G666

•  AUTOR
Odpowiedz
1
G666

G666

AUTOR•  

Szczerze? We need a dc server NOW.
Um ogl to jeśli chcecie to dajcie mi swoje nazwy na dc bardzo bym błagał chce z wami zostać w kontakcie a wsm nie wiem czy sq ma juz sens jak mamy takiego lovely moderatora <3

Odpowiedz
11
nekropolia

nekropolia

@G666 ja jestem na jednym serwerze dc, ale aktualnie niestety nie moge dac linka. anyways serwer prowadzi chyba @livermorium

Odpowiedz
jelito_cienkie

jelito_cienkie

@G666 sonus ma jeden
a na dc chb juz mnie masz nie

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (4)
G666

G666

AUTOR•  

Wn i wn 2
Ok czat usuwam konto wypi*rdalam z tej aplikacji robimy serwer sq na dc nie ma ch*ja ze bede fundowac kogos takiego
"Ograniczasz siebie" sorki p*tryk ale to ty ograniczasz zdolności swojego mózgu, zanieczyszczasz środowisko i przyczyniasz sie do ogłupienia społeczeństwa

Odpowiedz
12
Noreo

Noreo

@G666 ewwww

Odpowiedz
1
reney_nr1_yurilover

reney_nr1_yurilover

2137 serwer sq na dsc ale rel

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)