
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



G666
AUTOR•Było dużo yuri to teraz czas na powrót do korzeni czyli jakiś dobre doomed yaoi
.luvxuz.
@G666 yaoi😍
Noreo
@G666 kocham to
curt
ekler czs to ty..
G666
• AUTOR@curt
Tak
Jezu duzo czasu minelo od kiedy ktos mnie nazwal ekler
Crazy
curt
@G666 eklereklerekler
G666
AUTOR•Hejkaaa!!!
Kolejny matching z kochanym towarzyszem @mrozig (pewnie założy dopiero później bo wraca z pyrkonu)
Tym razem z I love Amy bo ostatnio byli hunctwoci (tak to się odmienia cn?) czyli fandom którego ja totalnie nie znam
G666
• AUTOR@Heterofobia.
Mrozig ma ze mną matching od jakiś dwóch miesięcy napewno.
Heterofobia.
@G666 @reney_nr1_yurilover huh.
G666
AUTOR•Jeju jak się cieszę że już liceum
Mam nadzieję że dostanę się do mojego pierwszego wyboru
Zresztą to nieważne najważniejsze jest to że będę miał szansę poznać nowych ludzi
Also I love amy to taki peak muah uwielbiam
Mangoz0
@G666 Same bro same
G666
AUTOR•Throw tomatoes at me for this opinion but green yuri is unreadable ❤️🩹❤️🩹
Nie ale tak szczerze to ja przez połowę czasu zastanawiam się co tam się dzieje a przez drugą nienadążam za tępem akcji
reney_nr1_yurilover
green yuri jest imo overrated 😓 zgadzam się że połowę czasu to się zastanawiam co się dzieje bo wydarzenia strasznie szybko przeskakują a plot się opiera na nieporozumieniu (a no i tytuł jest rozwiązany w pierwszym tomie XD)
Octokluska
@G666 green yuri jest spoko, ale jest overrated. Po prostu ludzie już sie przyzwyczaili do yuri bez fabuły i teraz jak jest coś co ma jakąś fabułe to sie cieszą (tyle ile jest słabych yuri to ja nie zlicze)