Patryk
441

G666

Patryk
441

G666

imię: Dante

www: pin.it

o mnie: przeczytaj

1158

O mnie

DNI (short for do not interact): homo/trans/xenofobii i tulpa którzy myślą że plurality to silly quirk i fajnie mieć takiego " wymyślonego przyjaciela" (owszem jest to fajne, ale jest to OLBRZYMIA odpowiedzialność).

"jesteś gejter po prostu" - @reney... Czytaj dalej

Ostatni wpis

G666

G666

Kocham maretu całym serduszkiem jego muzyka pomaga mi przeżyć te wyczerpujące dni. K... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
G666

G666

AUTOR•  

Kocham maretu całym serduszkiem jego muzyka pomaga mi przeżyć te wyczerpujące dni. Kocham jego muzyke, relaksuje mnie i mówi że nie ważne co się stanie, „failure girl” (wiem że to nie stricte jego piosenka, chodzi mi o remiks) i „new darling” zawsze będą przy mnie.

Odpowiedz
6
Mangoz0

Mangoz0

@G666 Aż przez Twoje opisy myślę, żeby częściej słuchać

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
G666

G666

AUTOR•  

Było dużo yuri to teraz czas na powrót do korzeni czyli jakiś dobre doomed yaoi

Odpowiedz
10
.luvxuz.

.luvxuz.

@G666 yaoi😍

Odpowiedz
1
Noreo

Noreo

@G666 kocham to

Odpowiedz
1
curt

curt

ekler czs to ty..

Odpowiedz
1
G666

G666

•  AUTOR

@curt
Tak
Jezu duzo czasu minelo od kiedy ktos mnie nazwal ekler
Crazy

Odpowiedz
1
curt

curt

@G666 eklereklerekler

Odpowiedz
1
G666

G666

AUTOR•  

Hejkaaa!!!
Kolejny matching z kochanym towarzyszem @mrozig (pewnie założy dopiero później bo wraca z pyrkonu)
Tym razem z I love Amy bo ostatnio byli hunctwoci (tak to się odmienia cn?) czyli fandom którego ja totalnie nie znam

Odpowiedz
10
G666

G666

•  AUTOR

@Heterofobia.
Mrozig ma ze mną matching od jakiś dwóch miesięcy napewno.

Odpowiedz
1
Heterofobia.

Heterofobia.

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (6)
G666

G666

AUTOR•  

Jeju jak się cieszę że już liceum
Mam nadzieję że dostanę się do mojego pierwszego wyboru
Zresztą to nieważne najważniejsze jest to że będę miał szansę poznać nowych ludzi
Also I love amy to taki peak muah uwielbiam

Odpowiedz
9
Mangoz0

Mangoz0

@G666 Same bro same

Odpowiedz
1
G666

G666

AUTOR•  

Throw tomatoes at me for this opinion but green yuri is unreadable ❤️‍🩹❤️‍🩹
Nie ale tak szczerze to ja przez połowę czasu zastanawiam się co tam się dzieje a przez drugą nienadążam za tępem akcji

Odpowiedz
8
reney_nr1_yurilover

reney_nr1_yurilover

green yuri jest imo overrated 😓 zgadzam się że połowę czasu to się zastanawiam co się dzieje bo wydarzenia strasznie szybko przeskakują a plot się opiera na nieporozumieniu (a no i tytuł jest rozwiązany w pierwszym tomie XD)

Odpowiedz
1
Octokluska

Octokluska

@G666 green yuri jest spoko, ale jest overrated. Po prostu ludzie już sie przyzwyczaili do yuri bez fabuły i teraz jak jest coś co ma jakąś fabułe to sie cieszą (tyle ile jest słabych yuri to ja nie zlicze)

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)