Nie Twoje serce działa prawidłowo, jednak nie jest większe niż przeciętnej osoby. Zajmujesz się głównie sobą, a wszelkie przejawy dobroci są jedynie manipulacją, abyś lepiej się ze sobą poczuł. Niestety. Podziel się wynikiem w komentarzu!
"Niestety"? To chyba dobrze! Doswiadczenia takie, ze no
Masz wielkie serce, przepełnione miłością! Nikomu nigdy nie odmawiasz pomocy, masz siebie na drugim miejscu i starasz się naprawić ten świat. Niech miłość Cię prowadzi, namaste! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Tak Masz wielkie serce, przepełnione miłością! Nikomu nigdy nie odmawiasz pomocy, masz siebie na drugim miejscu i starasz się naprawić ten świat. Niech miłość Cię prowadzi, namaste!
Tak Masz wielkie serce, przepełnione miłością! Nikomu nigdy nie odmawiasz pomocy, masz siebie na drugim miejscu i starasz się naprawić ten świat. Niech miłość Cię prowadzi, namaste!
Nie Twoje serce działa prawidłowo, jednak nie jest większe niż przeciętnej osoby. Zajmujesz się głównie sobą, a wszelkie przejawy dobroci są jedynie manipulacją, abyś lepiej się ze sobą poczuł. Niestety. Podziel się wynikiem w komentarzu! Zgadzam się wsm z tym ..
udko
Nie
Twoje serce działa prawidłowo, jednak nie jest większe niż przeciętnej osoby. Zajmujesz się głównie sobą, a wszelkie przejawy dobroci są jedynie manipulacją, abyś lepiej się ze sobą poczuł. Niestety. Podziel się wynikiem w komentarzu!
"Niestety"? To chyba dobrze! Doswiadczenia takie, ze no
AngelikaSwift
Tak
Masz wielkie serce, przepełnione miłością! Nikomu nigdy nie odmawiasz pomocy, masz siebie na drugim miejscu i starasz się naprawić ten świat. Niech miłość Cię prowadzi, namaste! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Blacierra
Tak
Masz wielkie serce, przepełnione miłością! Nikomu nigdy nie odmawiasz pomocy, masz siebie na drugim miejscu i starasz się naprawić ten świat. Niech miłość Cię prowadzi, namaste!
emido
Tak
zimnytalerz
Tak
Masz wielkie serce, przepełnione miłością! Nikomu nigdy nie odmawiasz pomocy, masz siebie na drugim miejscu i starasz się naprawić ten świat. Niech miłość Cię prowadzi, namaste!
Nippon-Chan
Tak,i to prawda
BlackSmileIsGood
Tak
ja sama siebię nie znam =w=
Drowned
Nie
Twoje serce działa prawidłowo, jednak nie jest większe niż przeciętnej osoby. Zajmujesz się głównie sobą, a wszelkie przejawy dobroci są jedynie manipulacją, abyś lepiej się ze sobą poczuł. Niestety. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zgadzam się wsm z tym ..
Ina2920
Tak
P.a.u.l.i.n.a..
,,tak” no prawda ja zawsze komuś pomoce 💕