Jestem homofobem i jestem z tego dumna bo nie mogę tego zmienić XD jakby powiedziała to osoba LGBTQWTFBRUH++++++ w odniesieniu do swojej oriętacji To bili by jej brawo
@mania6Kania jesteś dziewczyną i jesteś homofobem? to rzadkość, chciałbym cię poznać (też jestem) podoba mi sie sposób jak opisałaś lgbtqwtfbruh+++++++ ja bym do tych plusów dodał jeszcze coś w stylu +-*//*-+==
mania6Kania
Jestem homofobem i jestem z tego dumna bo nie mogę tego zmienić XD jakby powiedziała to osoba LGBTQWTFBRUH++++++ w odniesieniu do swojej oriętacji To bili by jej brawo
Klasio
@mania6Kania jesteś dziewczyną i jesteś homofobem? to rzadkość, chciałbym cię poznać (też jestem) podoba mi sie sposób jak opisałaś lgbtqwtfbruh+++++++ ja bym do tych plusów dodał jeszcze coś w stylu +-*//*-+==
A1A2A3A4A5
Jestem homofobem :)
KonfederacjaNajlepsza
Jesteś homofobem.
Czas na zmiany, mój kochany, lub kochana.
Zgadzam Się Jestem Homofobem, nie będę tego zmieniać
p3tr0
Zwiększ sobie godziny u terapeuty bo tak za mało tam przesiadujesz.
anung_un_rama
Czyli mam rozumnieć że jestem homofobem bo nie lubie sie patrzeć na miziających sie ludzi
anung_un_rama
Czyli mam rozumnieć że jestem homofobem bo nie lubie sie patrzeć na miziających sie ludzi
Hanamanama
Wyszło mi, że jestem homofobem. Mimo że nie jestem homofobem XD