Bardzo przyjemne opowiadanie, choć jak wypowiada sie jedna postać to niech dymek bedzie po jednej stronie nawet jak jest przerwane narracja. Ale no to szczegół, a ogolnie zakebiste i życzę sg
@reane XD zakończenie się tylko nieco różnić jak jesteś w gryffindorze, bo tam Dumbledore daje gryfonom jeszcze 10 punktów za "dobre zachowanie" XD no cóż, ma swoich ulubieńców
Wysoka_Gwiazda.
0kocham to zakończenie
kambi
Super to wyszło 😺
Czekam na Burdine
kambi
Chcę reklamację, bo trafiłem do Gryffindoru, a nie Hufflepuff
Tigra123
• AUTOR@kambi to możesz sobie przejść jeszcze raz XD Specjalnie dałam takie odpowiedzi, żeby nie było tak oczywiste, do którego domu trafisz
kambi
@Tigra123 wiem, żartowałem tylko XD
No i z dwojga złego mógł mi się trafić Slytherin, więc nie mogę narzekać
Jablko._.Polskie
Fajne i przyjemne opowiadanie.
Tigra123
• AUTOR@Jablko._.Polskie dziękujęeee
litruwa
Bardzo przyjemne opowiadanie, choć jak wypowiada sie jedna postać to niech dymek bedzie po jednej stronie nawet jak jest przerwane narracja.
Ale no to szczegół, a ogolnie zakebiste i życzę sg
Tigra123
• AUTOR@litruwa w większości tak robiłam, ale możliwe, że przy której postaci zapomniałam tego zmienić. A może nawet kzry kilku, muszę to sprawdzić i zmienić
litruwa
@Tigra123 to przy sybilii tak bylo
reane
Czy da sie wygrać bedac w gryffindorze…
reane
@Tigra123 o jezu 😭 próbowałam kilka razy dostać zakończenie w którym się nie spóźniam XD
Tigra123
• AUTOR@reane XD zakończenie się tylko nieco różnić jak jesteś w gryffindorze, bo tam Dumbledore daje gryfonom jeszcze 10 punktów za "dobre zachowanie" XD no cóż, ma swoich ulubieńców
.Cetlin.
Świetne opo. Śmiesznie było zobaczyć kwestie Lucjusza mówioną przez Dropsika. Pewnie ten błąd jest już naprawiony.
Tigra123
• AUTOR@.Cetlin. takkk, naprawiłam go, ale może to nie był błąd? Może dropsik naprawdę ma takie myśli o mugolach?
.Cetlin.
@Tigra123
Kto wie…
Lexy_di_Angelo
Ej MEGA WYSZŁO 😍😍😍 leci do ulu!!!
Lexy_di_Angelo
@Tigra123 nieee jest mega. Ja bym straciła cierpliwość po drugim pytaniu xdd
Tigra123
• AUTOR@Lexy_di_Angelo to dobrze XD
Kebabowski
fajny pomysł ✌️
Tigra123
• AUTOR@Kebabowski OMG, dziękujęeeee🩵🩵🩵
irritator
omg musze sobie to przejsc w wolnym czasie!!!
Tigra123
• AUTOR@irritator ❤️❤️❤️