świetny quiz! ^^ idk czy ludzie odpowiadali poważnie czy nie, ale to jak wiele osób jest obojętnych jest przerażające. ''na grupie ktoś wrzuca przerobione, bardzo ośmieszające i INTYMNE zdjęcie nielubianej osoby'' WTF zdajecie sobie sprawę jakie to jest krzywdzące? w d**** się powinno wtedy mieć czy to lubiana osoba czy nie. trzeba coś zrobic! lub ''widzisz jak mężczyzna wrzuca coś dziwnego dziewczynie do drinka'' ten kto zaznaczył pierwszą odpowiedź powinien istg przemyśleć swoją egzystencję. plz ludzie reagujcie, możecie uratować komuś życie! to jest ważne
Sytuacja nr2: Nigdy nie daję kasy na takie zbiórki ze względu na to, że w większości to są oszuści i parę razy się na to nadziałem. Co do portfela…szczerze to taki niespodziewany zastrzyk gotówki przydałby mi się bardzo, ale gdybym miał więcej kasy to bym zaniósł na policję.
@Heterofobia. Ja się starałam odpowiadać szczerze i w sumie w zależności od sytuacji wybrałam różne opcje. W niektórych przypadkach nie jest łatwo pomóc bez narażania siebie, wtedy wiem że pewnie strach by mi nie pozwolił stanąć w czyjejś obronie i jeśli była opcja typu oddałam się i gdzieś to zgłaszam to bardziej wybierałam takie.
Dragon-Ninja
Super quiz
AshTray
• AUTOR@Dragon-Ninja Dziękuję:)
HyeLin
podbijamy
PIOTROKO123
mega quiz, nvm co napisac
AshTray
• AUTOR@PIOTROKO123 Spoko, dziękuję:)
swiming_leaf
Fajny quiz
AshTray
• AUTOR@swiming_leaf Dziękuję:)
n4na.cyxz
świetny quiz! ^^
idk czy ludzie odpowiadali poważnie czy nie, ale to jak wiele osób jest obojętnych jest przerażające.
''na grupie ktoś wrzuca przerobione, bardzo ośmieszające i INTYMNE zdjęcie nielubianej osoby'' WTF zdajecie sobie sprawę jakie to jest krzywdzące? w d**** się powinno wtedy mieć czy to lubiana osoba czy nie. trzeba coś zrobic! lub ''widzisz jak mężczyzna wrzuca coś dziwnego dziewczynie do drinka'' ten kto zaznaczył pierwszą odpowiedź powinien istg przemyśleć swoją egzystencję.
plz ludzie reagujcie, możecie uratować komuś życie! to jest ważne
AshTray
• AUTOR@n4na.cyxz Dosłownie, bardzo zdziwiły mnie wyniki niektórych pytań
swiming_leaf
@n4na.cyxz zgadzam się hejt to przemoc psychiczna i ból zostaje dłużej niż ból po uderzeniu
miquiia
superr głosowanie
AshTray
• AUTOR@miquiia Dziękuję bardzo :)
Gaba_Saba
Super głodowanie<3
AshTray
• AUTOR@Gaba_Saba Dziękuję<3
DarkGladiator
Sytuacja nr2: Nigdy nie daję kasy na takie zbiórki ze względu na to, że w większości to są oszuści i parę razy się na to nadziałem. Co do portfela…szczerze to taki niespodziewany zastrzyk gotówki przydałby mi się bardzo, ale gdybym miał więcej kasy to bym zaniósł na policję.
where-is-my-mind
@DarkGladiator dokładnie, lepiej przelać pieniądze na rzetelne fundacje i zbiórki, niż dać się nabierać oszustom
DarkGladiator
@where-is-my-mind Wolałbym pieniądze zostawić sobie, ale fakt, jak już to na rzetelne fundacje.
Basica
Cudowne głosowanko, pouczające takie💙
AshTray
• AUTOR@Basica Dziękuję bardzo 💙
Basica
@AshTray nie ma za co!
Heterofobia.
cos czuje ze duzo osob tu sklamalo zeby nie wyjsc na zlych ludzi.
AshTray
• AUTOR@japonskisser. Niestety nic na to nie poradzę :"
chainsxdaggers
@Heterofobia. Ja się starałam odpowiadać szczerze i w sumie w zależności od sytuacji wybrałam różne opcje. W niektórych przypadkach nie jest łatwo pomóc bez narażania siebie, wtedy wiem że pewnie strach by mi nie pozwolił stanąć w czyjejś obronie i jeśli była opcja typu oddałam się i gdzieś to zgłaszam to bardziej wybierałam takie.