@Lydia_Zwiadowczyni zdajesz sobie sprawę że ludzie tacy jak on czerpią satysfakcję z pisania takich komentarzy i robią to specjalnie? najlepiej po prostu nie odpowiadać (no chyba że ci się w życiu nudzi i potrzebujesz rozrywki)
@Sowas nie do końca, smak po utracie węchu będzie nieco zaburzony ale nie koniecznie stracony. Moja matka straciła węch dawno temu i normalnie czuje smak
@Duedragon może to był wyjątek ale większość ludzi których znam i stracili węch to oni smaku nie czuję, a w takim razie twoja mama ma wielkie szczęście
Nessa_Martinez
„Wolisz nic nie czuć przez cały rok czy nie muc niczego dotknąć przez cały miesiąc?”
Powinno być „móc”.
Poza tym fajny quiz!
Basica
Superowe głosowanie
Lodowe._.Oko
Fajne głosowanie
black__pink
Świetny quiz💕
Leci do ulu🌼🌻🌸
c....
• AUTOR@black__pink dziękuje
Dragon-Ninja
Super Quiz
Gaba_Saba
Fajny quiz<3
mlody_rastafari
łatwe
Lydia_Zwiadowczyni
Trudne, ale fajne głosowanko
Lydia_Zwiadowczyni
@Blenkitna_Gwiazda053
O co ci chodzi???
Tylko pochwaliłam quiz i wyraziłam swoją opinię
Chyba po to są komentarze
Anishia
@Lydia_Zwiadowczyni zdajesz sobie sprawę że ludzie tacy jak on czerpią satysfakcję z pisania takich komentarzy i robią to specjalnie? najlepiej po prostu nie odpowiadać (no chyba że ci się w życiu nudzi i potrzebujesz rozrywki)
Sowas
Ludzie, czemu tak dużo wybiera żeby stracić węch niż smak?! Jak stracisz smak to nic ci się nie stanie a jak straciż węch to stracisz też smak! 🙄
Duedragon
@Sowas nie do końca, smak po utracie węchu będzie nieco zaburzony ale nie koniecznie stracony. Moja matka straciła węch dawno temu i normalnie czuje smak
Sowas
@Duedragon może to był wyjątek ale większość ludzi których znam i stracili węch to oni smaku nie czuję, a w takim razie twoja mama ma wielkie szczęście
AngelikaSwift
W 6 pytaniu jest przypadkiem "muc" zamiast "móc"