Moje odniesienia do zadanych pytań. 1. Co twoim zdaniem najbardziej wymaga poprawy na tym profilu? A. Ciekawsze tematyki quizów Póki co robię quizy z tego, na czym się znam i co lubię robić. Jeżeli pojawią się u mnie nowe pasje, najpewniej pójdą za tym nowe quizy. Póki co quizów z innych kategorii nie będzie. B. Bardziej atrakcyjne miniaturki Obecne miniaturki to po prostu zdjęcia z neta, które czasami lekko edytuję. Na tem moment nie robię sam miniaturek w jakichś programach (zdarzały się takie ale nie wychodziły mi za dobrze). Jak będą kiedyś większe zasięgi to być może przerzucę się na jakiś program pokroju GIMP-a czy coś. C. Bardziej staranne pytania i obrazki do nich. Z obrazkami sytuacja jest taka sama jak z miniaturkami. Nie do każdej odpowiedzi da się łatwo znaleźć obrazek. Pytania moim zdaniem z każdym quizem są coraz lepsze i jest ich więcej. D. Regularność dodawania nowych treści Obecnie mam bardzo mało czasu na robienie quizów. Co prawda wchodzę na stronę codziennie, by zobaczyć czy nie mam nowych polubień itp., ale na zrobienie quizu brakuję mi tych kilkunastu minut. Ostatnio dużo zajmowałem się swoim kanałem na YT, ale planuje sobie jakoś tak ułożyć ten dzień, żeby znaleźć czas na quizy. 2. Jakie tematyki quizów zobaczyłbyś najchętniej w najbliższych miesiącach na tym koncie? A. Sporty Jakieś testy z wiedzy o piłce nożnej, koszykówce itd. B. Szkoła (historia, geografia itp.) Quizy podobne jak kiedyś: jakieś stolice, języki obce, królowie Polski… C. Gry komputerowe Nowe wersje Minecrafta, skiny i zadymiarze w Brawl Stars itp. Mogę rzec: powrót do moich korzeni. D. Lektury Kiedyś robiłem serie o lekturach, ale ostatnio nie przerabiam jakichś ciekawych. W sumie to nawet ich nie czytam. E. Opowiadania Ciąg dalszy mojej piłkarskiej zajawki. Mam przygotowane parę książek, ale nie każde nadają się do wrzucenia. Ale Antarktyczne Niepokoje na pewno część lub dwie jeszcze będą. Pytania co najbardziej lubisz na tym koncie nie będę komentował. 3. Jak dowiedziałeś się o istnieniu tego konta? A. Wklepałem coś w wyszukiwarce i mi się wyświetliłeś Ciekawe, bo osobiście jak wpisuję jakiś mój quiz to go tam nie ma, muszę nazwę wpisać… B. Polecił mi cię znajomy W takim razie bardzo miło z jego strony! C. Robiłem quiz twojego obserwującego i miał ciebie w ulubionych autorach Wydaje mi się, że żaden mój obserwujący nie ma mnie w ulubionych, ale może się mylę. Dzięki że byłeś do końca! Mamy 39 obserwujących, a na 40 od 7 miesięcy mam specjal przygotowany!
KacperQuizes
• AUTORMoje odniesienia do zadanych pytań.
1. Co twoim zdaniem najbardziej wymaga poprawy na tym profilu?
A. Ciekawsze tematyki quizów
Póki co robię quizy z tego, na czym się znam i co lubię robić. Jeżeli pojawią się u mnie nowe pasje, najpewniej pójdą za tym nowe quizy. Póki co quizów z innych kategorii nie będzie.
B. Bardziej atrakcyjne miniaturki
Obecne miniaturki to po prostu zdjęcia z neta, które czasami lekko edytuję. Na tem moment nie robię sam miniaturek w jakichś programach (zdarzały się takie ale nie wychodziły mi za dobrze). Jak będą kiedyś większe zasięgi to być może przerzucę się na jakiś program pokroju GIMP-a czy coś.
C. Bardziej staranne pytania i obrazki do nich.
Z obrazkami sytuacja jest taka sama jak z miniaturkami. Nie do każdej odpowiedzi da się łatwo znaleźć obrazek. Pytania moim zdaniem z każdym quizem są coraz lepsze i jest ich więcej.
D. Regularność dodawania nowych treści
Obecnie mam bardzo mało czasu na robienie quizów. Co prawda wchodzę na stronę codziennie, by zobaczyć czy nie mam nowych polubień itp., ale na zrobienie quizu brakuję mi tych kilkunastu minut. Ostatnio dużo zajmowałem się swoim kanałem na YT, ale planuje sobie jakoś tak ułożyć ten dzień, żeby znaleźć czas na quizy.
2. Jakie tematyki quizów zobaczyłbyś najchętniej w najbliższych miesiącach na tym koncie?
A. Sporty
Jakieś testy z wiedzy o piłce nożnej, koszykówce itd.
B. Szkoła (historia, geografia itp.)
Quizy podobne jak kiedyś: jakieś stolice, języki obce, królowie Polski…
C. Gry komputerowe
Nowe wersje Minecrafta, skiny i zadymiarze w Brawl Stars itp. Mogę rzec: powrót do moich korzeni.
D. Lektury
Kiedyś robiłem serie o lekturach, ale ostatnio nie przerabiam jakichś ciekawych. W sumie to nawet ich nie czytam.
E. Opowiadania
Ciąg dalszy mojej piłkarskiej zajawki. Mam przygotowane parę książek, ale nie każde nadają się do wrzucenia. Ale Antarktyczne Niepokoje na pewno część lub dwie jeszcze będą.
Pytania co najbardziej lubisz na tym koncie nie będę komentował.
3. Jak dowiedziałeś się o istnieniu tego konta?
A. Wklepałem coś w wyszukiwarce i mi się wyświetliłeś
Ciekawe, bo osobiście jak wpisuję jakiś mój quiz to go tam nie ma, muszę nazwę wpisać…
B. Polecił mi cię znajomy
W takim razie bardzo miło z jego strony!
C. Robiłem quiz twojego obserwującego i miał ciebie w ulubionych autorach
Wydaje mi się, że żaden mój obserwujący nie ma mnie w ulubionych, ale może się mylę.
Dzięki że byłeś do końca! Mamy 39 obserwujących, a na 40 od 7 miesięcy mam specjal przygotowany!