Gdybyś miał do wyboru dostać najnowszego iPhone czy nie mieć pieniędzy to co byś wybrał?Dostać cukierka ale mieć pieniądze (nie ogromnie dużo)Dostać najnowszego iPhone ale nie mieć pieniędzyCo byś wolał?Być bogatym ale nie mieć przyjaciół ani znajomychByć biednym ale mieć najlepszych przyjaciół na świecie, którzy ci zawsze pomogęJak byś wolał "umrzeć"?Umrzeć w samotnościUmrzeć w towarzystwieGdybyś miał być wskrzeszony to jak byś chciał żeby to wyglądało?..Gdybyś miał wybór na "śmierć lub życie" to co byś wybrał?Uratować siebie, ale zostawić swoją rodzinę na śmierćUratować rodzinę, ale samemu zginąć 2 Super! 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Następny quiz za: 10 AnulujRozwiąż teraz Jakim Neuronowym Typem Osobowości Jesteś? Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie Zgłoś za plagiat Zgłoś za nieodpowiednie treści Wyślij
Elizabeth.
🫶🏼🫶🏼