Jak wolisz żyć lub umrzeć?


Gdybyś miał do wyboru dostać najnowszego iPhone czy nie mieć pieniędzy to co byś wybrał?
Dostać cukierka ale mieć pieniądze (nie ogromnie dużo)
Dostać najnowszego iPhone ale nie mieć pieniędzy

Co byś wolał?
Być bogatym ale nie mieć przyjaciół ani znajomych
Być biednym ale mieć najlepszych przyjaciół na świecie, którzy ci zawsze pomogę

Jak byś wolał "umrzeć"?
Umrzeć w samotności
Umrzeć w towarzystwie

Gdybyś miał być wskrzeszony to jak byś chciał żeby to wyglądało?
.
.

Gdybyś miał wybór na "śmierć lub życie" to co byś wybrał?
Uratować siebie, ale zostawić swoją rodzinę na śmierć
Uratować rodzinę, ale samemu zginąć

2 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Neonfriends
Neonfriends
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 1

Elizabeth.

Elizabeth.

🫶🏼🫶🏼

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej