Jak bardzo chciałbyś umrzeć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

EquestrianDolphins

EquestrianDolphins

Obojętnie

Odpowiedz
1
.Niedoskonala.

.Niedoskonala.

Bardzo. To prawda.
Trudno samemu to zmienić

Odpowiedz
slodka_maja1

slodka_maja1

Jesteś obojętny

Odpowiedz
Jikazushifuarikika

Jikazushifuarikika

Bardzo chcesz
Czujesz silną potrzebę odejścia z tego świata. Nic Ci się tu Tobie nie podoba, miewasz nawet myśli samobójcze. Prawdopodobnie pragniesz śmierci. Natychmiast powinieneś to zmienić! Wykorzystać dar życia, który otrzymałeś.

Yuup v.v

Odpowiedz
Leenie

Leenie

Jesteś obojętny
Wiesz, że na każdego przyjdzie czas, nie martwisz się tym. Rozumiesz, że przeminiesz tak jak każdy, dlatego starasz się jak najlepiej wykorzystać czas, który Ci dano. To zdrowa postawa!

No… Ja chcę umrzeć. To jedyne o czym teraz myślę.

Odpowiedz
Quin77

Quin77

Bardzo nie chcesz
Śmierć Cię przeraża, boisz się umrzeć i gdybyś tylko mógł, zażyłbyś eliksir nieśmiertelności. Nienawidzisz faktu, że wszystko przemija. Powinieneś pogodzić się ze śmiercią, bo ten strach do niczego nie prowadzi.

nie dokońca,ale fajny quiz

Odpowiedz
tynka040

tynka040

xD ja p*******. Zmień swoje nastawienie i korzystaj z życia XD

Odpowiedz
DziewczynaZdepresja

DziewczynaZdepresja

Źleee

Ja bardzo chce umrzeć lecz się boję…

Odpowiedz

teoretycznie_bez_znaczenia

czym są niby „myśli depresyjne”?XDD

Odpowiedz
1

Tag

NAPISZĘ JESZCZE O TYM.TYTUŁ MA NAWIĄZANIE DO EUTANAZJI i tylko jeszcze o TAKICH sprawach powiem.
Chcę,że by wszyscy mający poglądy tak,,nowoczesne” się opamiętali.{piszę o tym,ponieważ wiele osób nie rozumie ,,życia”…NA PRZYKŁAD NIEKTÓRZY LUDZIE I PARTIE MAJĄCY TAKIE POGLĄDY ,,NOWOCZESNE”..}PIS robi niektóre rzeczy dobrze na przykład zakaz aborcji i eutanazji. Zarodek ma już zapisany kod genetyczny człowieka,to tak jak dziecko nie przypomina faceta tak jak zarodek nie przypomina dziecka to już dziecko{kod genetyczny,wynika to z biologii}.Jeśli cię nie przekonałam to nie mów mi że aborcja po około bodajże 6 tygodniu gdy u DZIECKA zaczynają się zmiany w mózgu zaczyna potem czuć więc gdy dziecko wykonuje ruch rączką przed tym jak doktor rozerwie go na strzępy,czuje jak normalny człowiek bo nim jest.Chore dzieci to też ludzie,więc zamiast zabijać dziecko na przykład z zespołem downa można je oddać do adopcji tak samo jak dziecko zgwałconej kobiety[dziecko nie jest niczemu winne].Nawet młoda matka,gdy usunie,może popaść w ogromną depresje[choroba poaborcyjna itp],gdy uświadomi sobie co zrobiła,że nie dała dziecku[nawet choremu lub nie] szansy[że urodzi się zdrowe lub wyzdrowieje}.PISZĘ TO,BO MI PO PO PROSTU PRZYKRO JEST TYCH DZIECI. TROSKA O ŻYCIE,KAŻĘ KATOLIKOM TO ROBIĆ.
MAM NADZIEJĘ,że jeśli ktoś znajdzie się w takiej sytuacji to przemyśli to,że dziecko TEŻ CZUJĘ I JEST CZŁOWIEKIEM.

-EUTANAZJA: O EUTANAZJI NIE WSPOMINAJĄC,BO NAWET JEŚLI KTOŚ CHCE UMRZEĆ TO JEST TO SAMOBÓJSTWO JUŻ NIE MÓWIĄC O TY,KIEDY KTOŚ MU PODA LEK[zabójstwo].

Ja nie jestem całkowicie za Pis-em,ale nie można pozwolić na to co proponują ,,bardzo nowocześni” ludzie.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej