Tymczasem ja, ze świadomością że Radiosilence najprawdopodobniej będzie canonem, będąc najdzikszym shiperem Radiosilence/past radiostatic tropiąc po Redditach, samychquizach, facebooku, twitterze, instagramie i wszędzie gdzie sie da teorii co do tego shipu
vincencik.678
A moja teoria jest taka, że Valentino zdechnie, a ja (Vox) będę śpiewał What is love na ten widok
Just_Flamezz
Tymczasem ja, ze świadomością że Radiosilence najprawdopodobniej będzie canonem, będąc najdzikszym shiperem Radiosilence/past radiostatic tropiąc po Redditach, samychquizach, facebooku, twitterze, instagramie i wszędzie gdzie sie da teorii co do tego shipu
Just_Flamezz
tylko to mnie interesuje szczerze
nekropolia
To Vox i Valentino nie są kanonicznie razem~?
Altzix
@Chlebow Też mnie to zastanawiało
m3isvcks4tlif3
@Chlebow they have an on and off relationship.
PiratexFoxy
PLS 3 część
Mefikici
konflikt miedzy Alastorem a Luckiem załagidnieje! przecież oni do siebie pasują! moim zdaniem będą raem. jak nie w 2 to w 3
Altzix
Akurat ja bym wolała, żeby Vox i Val nie byli razem
(Vox to moja ulu postać, a Val, to moja znienawidzona)
Ale jak Camilla i Velvette mają mieć wspólne więzy krwi?
Choć w sumie… No mają takie same kolory oczu i ich kształt…
z...N
Vox i Valentino muszą być razem bo zwariuję…, to mój ulubiony ship
z...N
Potem jest Alastor x Lucyfer a później Husk x Angel Dust
.Tajemnicza.
Siostra Angel Dusta ukazała się już przecież w pierwszym sezonie
Altzix
@.Tajemnicza. Tak, ale nic tam nie było, że to jego siostra i nic tam nie mówiła. Po prostu tam była
fp_piwo.giselle
gowno hotel
Uzii-Gaba12
Ja tego nie oglądałam ale sobie zrobiłam tak po prostu
Uzii-Gaba12
@Gabi_net2024 nikomu to nie potrzebne ale fajnie wyglądają