Yyyyy, przepraszam to że Alastor jest ace to nie znaczy że jest aromantyczny. Aromantyczność i aseksualność to absolutnie nie to samo i WAŻNE żeby tego nie mylić! Co do shipów, czy tylko mnie denerwuje jak ktoś ignoruje orientację postaci? Lucek jest hetero ALBO sapphic, a Alastor to chłop. No i oni się za bardzo nie lubią…
Błagam niech Adam pojawi się jako demon!!! I ja po prostu p o t r z e b u j ę żeby Charlie odziedziczyła skrzydła po Lucyferze, ale żeby się nieco różniły kolorem i wyglądem, skrzydła- rzecz iście unikatowa. I jakiejś dramy na cały odcinek, ciągnącej się po sezonie z Lilith
2. dosyc mało prawdopodobne..? nwm nie spodziewalbym sie tego po viv ale super by bylo gdyby adam jeszcze sie pojawil
3.to jest potwierdzone z racji tego, zs jest kanonicznie gejem, a viv juz przed wypuszczeniem pierwszego sezonu potwierdzila, ze znajdzie swoja true love
4.zasadniczo to na 99% patrząc na zakończenie sezonu
5.NIE FUJ KTO NA TO ZAGLOSOWAL LITTERALY TO ACE I PRAWDOPODOBNIE HETERO-
6.uwazam, ze to bardzo prawdopodobne, w sumie to czesciowo juz to jakby zrobil imo
7.mysle, ze ta, nawet jesli nie jako gość to mysle, ze bedzie chcial spedzic nieco wievej czasu z charlie etc
8.jesli sie da ? niestety lub stety szczerze w to wątpię chyba, ze od kogos kto ma alastora 'na smyczy’ (moim zdaniem to lilith)
9.to podobno potwierdzone chyba 😭 ale nie mialem czasu sprawdzic (oby nie-)
10.oby tak było pls jakby, on jest cudownie napisanym złoczyńcą, coś w tym stylu byłoby w jego stylu, jakby- on chb chce tylko władzy :33
Hazbin22
Fajne głosowanie ♥️
E...2
RADIOAPPLE ŻYCIEM.
Mefikici
mój boże, kocham ship, radioapple! wiedzieliście że, viziepop podobno ogłosiła że Lucek i Alastor będą od nienawiści do miłości? To jest najleprze!
Shivani.
@mefikici WIEM ŁAAAA
b...a
@mefikici fajnie by było
_1N54N3_M1L0_
… RADIOAPPLE KURVVA! HELL YEAAAAAH!
(Oby Val albo Vox dedł)
Altzix
@GABI_MERY Z tym w nawiasie się zgadzam
Ale wolę, żeby Val dedł, Voxa mi byłoby trch szkoda
_1N54N3_M1L0_
@Holyleaf1245 TAKKK
@Altzix No wsm rel
ALAstor7
Mam nadzieję że nikt nie umrze a najważniejsze żeby alastor nie umarł
Movely
@ALAstor7 Ja też (pomińmy fakt że tego nie oglądalam )
Mefikici
@ALAstor7 alastor nie zginie! nie ma opcji! Lucek go obroni!
Niffty
IMO Angel Dust nie złamie paktu ale np. Charlie zmusi do tego Valentino
Mefikici
@Niffty rel
Altzix
Ale aseksualność nie znaczy, że ktoś nie może kochać.
Może kochać, ale po prostu nie chce uprawiac seksu
nekropolia
@Altzix Z tego co słyszałem, Alastor jest też aromantyczny…
Altzix
@Chlebow wiem, ale to nie zmienia faktu, że nie powinno pisać się, że osoba aseksualna nie może kochać. To jest mit
Ale fakt, jest on AroAce, nie tylko Ace
Backshots
Ja z przyszlosci, czy jest tutaj Alastor Circus Theory?
m...s
• AUTOR@Hatepage_Raviana jeszcze raz uslysze o tej teorii to nw co zrobie😔
Mefikici
@Hatepage_Raviana ej a co to za teoria?
Just_Flamezz
Yyyyy, przepraszam to że Alastor jest ace to nie znaczy że jest aromantyczny. Aromantyczność i aseksualność to absolutnie nie to samo i WAŻNE żeby tego nie mylić! Co do shipów, czy tylko mnie denerwuje jak ktoś ignoruje orientację postaci? Lucek jest hetero ALBO sapphic, a Alastor to chłop. No i oni się za bardzo nie lubią…
Błagam niech Adam pojawi się jako demon!!! I ja po prostu p o t r z e b u j ę żeby Charlie odziedziczyła skrzydła po Lucyferze, ale żeby się nieco różniły kolorem i wyglądem, skrzydła- rzecz iście unikatowa. I jakiejś dramy na cały odcinek, ciągnącej się po sezonie z Lilith
_1N54N3_M1L0_
@Just_Flamezz Cursed Cat Alastor jest słodki
Mefikici
@awfuItune ej ja też jestem aseksualna i biromantyczna! ale nie chodzę na terapie
shroomi
moja ocena teorii :
2. dosyc mało prawdopodobne..? nwm nie spodziewalbym sie tego po viv ale super by bylo gdyby adam jeszcze sie pojawil
3.to jest potwierdzone z racji tego, zs jest kanonicznie gejem, a viv juz przed wypuszczeniem pierwszego sezonu potwierdzila, ze znajdzie swoja true love
4.zasadniczo to na 99% patrząc na zakończenie sezonu
5.NIE FUJ KTO NA TO ZAGLOSOWAL LITTERALY TO ACE I PRAWDOPODOBNIE HETERO-
6.uwazam, ze to bardzo prawdopodobne, w sumie to czesciowo juz to jakby zrobil imo
7.mysle, ze ta, nawet jesli nie jako gość to mysle, ze bedzie chcial spedzic nieco wievej czasu z charlie etc
8.jesli sie da ? niestety lub stety szczerze w to wątpię chyba, ze od kogos kto ma alastora 'na smyczy’ (moim zdaniem to lilith)
9.to podobno potwierdzone chyba 😭 ale nie mialem czasu sprawdzic (oby nie-)
10.oby tak było pls jakby, on jest cudownie napisanym złoczyńcą, coś w tym stylu byłoby w jego stylu, jakby- on chb chce tylko władzy
:33