Rozpocznij testCzas na odpowiedź:10 sekundPodczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy. Brakuje odpowiedzi. Zaznacz, aby zobaczyć wynik. Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. 58 Super! 248 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Następny quiz za: 10 AnulujRozwiąż teraz Stwórzmy opowiadanie, jakiego jeszcze nie było! Wyłącz autoodtwarzanie: Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas. Prosimy, napisz nam jaki to błąd skoro już go zauważyłeś. Pozwoli nam to szybciej go poprawić. Wyślij
Bopter
XD skłamałem że nie oglądałem Inazumy a to i tak ostatnie pytanie
SPOJLER
..Wei.Wuxian..
Nie ma to jak odpaść na pierwszym
Rendi
Odpadasz!
Odpadasz, co oznacza, że oglądałeś anime
Odpadłem na drugim, ponieważ nie lubię anime. Rozczarowałem się nim.
Arden_
Odpadłam na drugim (tak. Nie oglądałam Naruto)
nekropolia
Ja oglądałam kawałek Dr. Stone'a i jeszcze jakieś inne, nie pamiętam tytułu…
Namikaze_akiko
Odpadłam na Naruto czemó
S...n
Odpadłam już na pierwszym haha 😂
Ivy_Leaf
Przetrwałeś!
Jak widać nigdy nie oglądałeś anime.
Nigdy, ale może się zmienić
R...n
Yeyy BSD było (odpadłam na demon slayer)
Natsuiri
:[