Głosowanie na temat mojego profilu!


Kochane różyczki! Pierwszy temat to zmiana nazwy! Czy podpowiecie mi jakąś ładna nową nazwę w kom?
Tak!
Nie!

Temat dwa! Opo! Czy chcecie abym na te chwile kontynuowała Pamiętnik Dalii Bones?
Tak
Nie

Czy chcecie abym na te chwile kontynuowała huncwotki?
Tak
Nie

Czy chcecie abym na te chwile kontynuowała rosseane?
Tak
Nie

Czy chcecie abym na te chwile kontynuowała eight of the weasleys?
Tak
Nie

Czy chcecie abym zrobiła opo lub opo z obs o tematyce kpopowo koreańskiej?
Tak! Niech to będzie zwykłe opo!
Tak! Ale niech będzie z obs!
Nie... nie rób żadnego...

17 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 18

.jinxed

.jinxed

Proponuję nazwę @Roseee (o ile nie jest zajęta bo wsm nie wiem)
Opo z obs było by MEGA! Wiem że przegrywa w głosowaniu ale i tak mam nadzieję że zrobisz
Edit: Jest Roseee więc przy nazwie ci raczej nie pomogę…

Odpowiedz
1
otaku_bestie

otaku_bestie

•  AUTOR

@Flowersy.. na prawdę? Nie wiedzialam

Odpowiedz
.jinxed

.jinxed

@.Gryfoncia. spoko, ja też długo nie wiedziałam

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (3)
kociara.12

kociara.12

Proponuję ci nazwę -.beata_nasza.-

Odpowiedz
-.Elemental.Dragon.-

-.Elemental.Dragon.-

Może Latte.Miona? Ehehheeeehheeee nie mam pomysłu😅😅😅😅😅

Odpowiedz
1

....x

co do nazwy może podobnie .Roseanne.?

Odpowiedz
1

....s

OPO Z OBS!!!!!
mogę ci pomóc z nazwą, ale musisz mi napisać o czym ma być w sensie czy coś z Harrego Pottera, czy z bp, a może z kwiatami

Odpowiedz
2
otaku_bestie

otaku_bestie

•  AUTOR

@miyoung.
Druga o trzecia ładne, czwarta też w miarę spoko ale jakoś mnie to nie przekonuje…

Odpowiedz

....s

@.Gryfoncia. spoko, to tylko takie pomysły

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (6)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej