@AppleJackLeigh nie, jeszcze nie. To pierwsze dziesięć zgłoszonych piosenek, będą chyba trzy lub cztery takie rundy a na końcu będzie finał piosenek, które wygrały każdą z nich
Prawdę mówiąc trochę mi się nie chce odsłuchiwać wszystkich piosenek 😅 więc chyba nie zagłosuję, ale na pewno zapiszę sobie kilka i kiedyś przesłucham. P. S. Może nawet poszukam tej twojej playlisty? 🤭
@Ninouche miała świetny pomysł, by też ocenić piosenki od 1 do 10, więc się nią zainspiruję ✨ Pierwsza piosenka: 8/10 Druga: 6/10 Trzecia: 4/10 Czwarta: 9/10 Piąta: 10/10 Szósta: 5/10 Siódma: 1/10 po prostu nienawidzę Ósma: 9/10 Dziewiąta: 10/10 Dziesiąta: 10/10 Mam mega wahanieee między Eye of Tiger a Running up That Hill Chyba dam Eye of Tiger, bo ma mniejsze szanse niestety Edit: chyba trzeba numer napisać, więc 5 I żałuję teraz, że nie zapisałam Brother 🥹
a...u
Wybór trochę ciężki, ale chyba zagłosuję na 9
Quizoksiazka
• AUTOR@.snowy.leopard. Oki
.-Taylor-.
😁
tostyzacja
Ja nadal tu wlaze
Ale tak w sumie to oddaje glos na Eye Of The Tiger i GOSSIP bo tylko te znam xD
Quizoksiazka
• AUTOR@sky-idiot 😆😆 właśnie będę robiła
Okey
tostyzacja
Ja tu wchodze co pol godziny i sprawdzam czy jest druga runda xD
Quizoksiazka
• AUTOR@sky-idiot 😆 miło mi, że aż tak na to czekasz hah
Myślę, że dzisiaj będzie ;)
tostyzacja
Gdzie
Moje
Renegades 😭😭😭😭
Quizoksiazka
• AUTOR@sky-idiot będzie w drugiej rundzie 😁 którą niedługo przygotuję (bo lecę po kolei) jeszcze jej nie słuchałam ale jestem ciekawa :>
tostyzacja
@Quizoksiazka boj sie mani
Art_Dashie
To są piosenki które przeszły dalej?
Quizoksiazka
• AUTOR@AppleJackLeigh nie, jeszcze nie. To pierwsze dziesięć zgłoszonych piosenek, będą chyba trzy lub cztery takie rundy a na końcu będzie finał piosenek, które wygrały każdą z nich
Art_Dashie
@Quizoksiazka ok
Lady.Loki
Prawdę mówiąc trochę mi się nie chce odsłuchiwać wszystkich piosenek 😅 więc chyba nie zagłosuję, ale na pewno zapiszę sobie kilka i kiedyś przesłucham.
P. S. Może nawet poszukam tej twojej playlisty? 🤭
Quizoksiazka
• AUTOR@Lady.Loki Oki 💜💜
Shadowers
Nie no, ja Måneskina uwielbiam, 10
Lila_z_Grilla
Heh, szkoda… ale rozumiem, nie każdemu może się podobać. Ja osobiście naprawdę ją uwielbiam i znam na pamięć, choć nie jest to moja ulubiona piosenka
Lila_z_Grilla
@Quizoksiazka tak średnio na siebie głosować, ale praktycznie żadnej innej z tych piosenek nie znam, więc chyba tak
Quizoksiazka
• AUTOR@Lila_z_Grilla oki :)
.Adellaine
@Ninouche miała świetny pomysł, by też ocenić piosenki od 1 do 10, więc się nią zainspiruję ✨
Pierwsza piosenka: 8/10
Druga: 6/10
Trzecia: 4/10
Czwarta: 9/10
Piąta: 10/10
Szósta: 5/10
Siódma: 1/10 po prostu nienawidzę
Ósma: 9/10
Dziewiąta: 10/10
Dziesiąta: 10/10
Mam mega wahanieee między Eye of Tiger a Running up That Hill
Chyba dam Eye of Tiger, bo ma mniejsze szanse niestety
Edit: chyba trzeba numer napisać, więc 5
I żałuję teraz, że nie zapisałam Brother 🥹
.Adellaine
@.lonelydog dałam Ralphowi
Ralph = HA TFU
.lonelydog
@.Adellaine pls rel