Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Bitwa piosenek – runda pierwsza


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 50

a...u

Wybór trochę ciężki, ale chyba zagłosuję na 9

Odpowiedz
1
Quizoksiazka

Quizoksiazka

•  AUTOR
Odpowiedz
1
.-Taylor-.

.-Taylor-.

😁

Odpowiedz
1
tostyzacja

tostyzacja

Ja nadal tu wlaze
Ale tak w sumie to oddaje glos na Eye Of The Tiger i GOSSIP bo tylko te znam xD

Odpowiedz
1
Quizoksiazka

Quizoksiazka

•  AUTOR

@sky-idiot 😆😆 właśnie będę robiła
Okey

Odpowiedz
tostyzacja

tostyzacja

Ja tu wchodze co pol godziny i sprawdzam czy jest druga runda xD

Odpowiedz
1
Quizoksiazka

Quizoksiazka

•  AUTOR

@sky-idiot 😆 miło mi, że aż tak na to czekasz hah
Myślę, że dzisiaj będzie ;)

Odpowiedz
tostyzacja

tostyzacja

Gdzie
Moje
Renegades 😭😭😭😭

Odpowiedz
1
Quizoksiazka

Quizoksiazka

•  AUTOR

@sky-idiot będzie w drugiej rundzie 😁 którą niedługo przygotuję (bo lecę po kolei) jeszcze jej nie słuchałam ale jestem ciekawa :>

Odpowiedz
tostyzacja

tostyzacja

@Quizoksiazka boj sie mani

Odpowiedz
1
Art_Dashie

Art_Dashie

To są piosenki które przeszły dalej?

Odpowiedz
2
Quizoksiazka

Quizoksiazka

•  AUTOR

@AppleJackLeigh nie, jeszcze nie. To pierwsze dziesięć zgłoszonych piosenek, będą chyba trzy lub cztery takie rundy a na końcu będzie finał piosenek, które wygrały każdą z nich

Odpowiedz
1
Art_Dashie

Art_Dashie

Odpowiedz
1
Lady.Loki

Lady.Loki

Prawdę mówiąc trochę mi się nie chce odsłuchiwać wszystkich piosenek 😅 więc chyba nie zagłosuję, ale na pewno zapiszę sobie kilka i kiedyś przesłucham.
P. S. Może nawet poszukam tej twojej playlisty? 🤭

Odpowiedz
1
Quizoksiazka

Quizoksiazka

•  AUTOR

@Lady.Loki Oki 💜💜

Odpowiedz
1
Shadowers

Shadowers

Nie no, ja Måneskina uwielbiam, 10

Odpowiedz
1
Lila_z_Grilla

Lila_z_Grilla

Heh, szkoda… ale rozumiem, nie każdemu może się podobać. Ja osobiście naprawdę ją uwielbiam i znam na pamięć, choć nie jest to moja ulubiona piosenka

Odpowiedz
1
Lila_z_Grilla

Lila_z_Grilla

@Quizoksiazka tak średnio na siebie głosować, ale praktycznie żadnej innej z tych piosenek nie znam, więc chyba tak

Odpowiedz
1
Quizoksiazka

Quizoksiazka

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Adellaine

.Adellaine

@Ninouche miała świetny pomysł, by też ocenić piosenki od 1 do 10, więc się nią zainspiruję ✨
Pierwsza piosenka: 8/10
Druga: 6/10
Trzecia: 4/10
Czwarta: 9/10
Piąta: 10/10
Szósta: 5/10
Siódma: 1/10 po prostu nienawidzę
Ósma: 9/10
Dziewiąta: 10/10
Dziesiąta: 10/10
Mam mega wahanieee między Eye of Tiger a Running up That Hill
Chyba dam Eye of Tiger, bo ma mniejsze szanse niestety
Edit: chyba trzeba numer napisać, więc 5
I żałuję teraz, że nie zapisałam Brother 🥹

Odpowiedz
2
.Adellaine

.Adellaine

@.lonelydog dałam Ralphowi
Ralph = HA TFU

Odpowiedz
3
.lonelydog

.lonelydog

@.Adellaine pls rel

Odpowiedz
3
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej