Jakoś mnie naszło aby skorzystać. Moje pytanie na dzisiaj: ,, Cyz widziałaś dzisiaj jakieś zwierzę? ". Owszem! Nie licząc mojego psa to widziałam też ptaki- wrony i kosy. Pozdrawiam!
Przez chwilę mnie nie było ale już jestem! Moje pytanie na dziś- ,,Czy robiłeś dzisiaj coś co mogłoby sprawić Ci chociaż chwilową przyjemność?''. W zasadzie to byłą taka rzecz. A mianowicie- ozdobienie sobie zeszytu. Rzadko się to dzieje ale spodobał mi się mój rysunek… Pozdrawiam!
Moje pytanie na dzisiaj-,, Jak Ci miną dzień? ".No moim zdaniem to był to dzień normalny jak każdy inny… Może trochę mroźny. Przede wszystkim szybko miną.
Moje pytanie na 03.04.23-,, Jaki rodzaj muzyki jest Twoim ulubionym?'' No cóż nawet nie wiem czy mam ulubiony ale szczególnie lubię muzykę alternatywną i często też słucham muzyki typu radio eska. Lubię też muzykę pojawiającą się w video, animowanych memach np. ,,Wake up". Pozdrawiam!
Galaxy_elektro
Przeczytałeś w najbliższym czasie jakąś ksążkę?
Odp: tak
InvincibleDragonShine
• AUTORJakoś mnie naszło aby skorzystać. Moje pytanie na dzisiaj: ,, Cyz widziałaś dzisiaj jakieś zwierzę? ". Owszem! Nie licząc mojego psa to widziałam też ptaki- wrony i kosy. Pozdrawiam!
InvincibleDragonShine
• AUTORPrzez chwilę mnie nie było ale już jestem! Moje pytanie na dziś- ,,Czy robiłeś dzisiaj coś co mogłoby sprawić Ci chociaż chwilową przyjemność?''. W zasadzie to byłą taka rzecz. A mianowicie- ozdobienie sobie zeszytu. Rzadko się to dzieje ale spodobał mi się mój rysunek… Pozdrawiam!
InvincibleDragonShine
• AUTORMoje pytanie na dzisiaj-,, Jak Ci miną dzień? ".No moim zdaniem to był to dzień normalny jak każdy inny… Może trochę mroźny. Przede wszystkim szybko miną.
-...-
Jaki jest twoim zdaniem, Twój ulubiony kolor?
💜💜💜Fioletowy 💜💜💜💜
S...a
Czy uważasz sie za wyjątkową osobę?
Hmmm no może w sumie to tak
Troche
Mega pomysł na zdrapke❤❤
InvincibleDragonShine
• AUTORMoje pytanie na 03.04.23-,, Jaki rodzaj muzyki jest Twoim ulubionym?''
No cóż nawet nie wiem czy mam ulubiony ale szczególnie lubię muzykę alternatywną i często też słucham muzyki typu radio eska. Lubię też muzykę pojawiającą się w video, animowanych memach np. ,,Wake up". Pozdrawiam!