Zostałeś superbohaterem! Poznaj swoją supermoc!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 41

haker3011

Leczenie
Posiadasz moc leczenia! Istotą tej mocy jest to, że możesz leczyć wszelkie obrażenia, bez względu na to jak duże są, o ile Twój pacjent żyje. Leczysz poprzez dotknięcie rannej osoby. Poprzez praktykę możesz być w stanie zwiększyć szybkość gojenia i uzyskać lepszą kontrolę gojenia większych ran. Możliwe, że będziesz w stanie pracować nad leczeniem rzeczy, których współczesna medycyna nie jest w stanie zrobić, np. takich jak rak. Leczenie jest często niedocenianą mocą. Co prawda nie jest bardzo krzykliwe, ale ma potencjał, aby zrobić jak najwięcej dobra na świecie.
nie, wole latanie albo niewidzialnosc :p a i jest lekarstwo na raka ale nie chca go wydac bo by inne firmy lekarskie zbankrutowaly

Odpowiedz
RottiMspYT

RottiMspYT

Niewidzialnosc 💜 💛 ❤ 💚 💙

Odpowiedz

Aurelia321

Kontrola pogody

Odpowiedz
SlodkaMARKiza

SlodkaMARKiza

leczenie

Odpowiedz
Fire_Fox_Girl

Fire_Fox_Girl

Kontrola pogody
Fajny quiz

Odpowiedz
1
Kira91

Kira91

„manipulacja powietrzna – silne wiatry, huragany itp., manipulacje prądem elektrycznym – błyskawice, burze, manipulacje termiczne – upały, mrozy, manipulacje wodą – deszcz, śnieg, mgła itp. Dopóki nie odblokujesz swojej mocy, nie ma sposobu, aby wiedzieć jak Twoja moc się rozwinie.”
Jeszcze tylko coś z ziemią i mogę nazywać się nowym Avatarem :D *naogladała się za dużo Avatar: the last airbender* Ciekawy quiz ;)

Odpowiedz

Kim.Jest.Kim

Pocałuj swoją rękę 10 razy
2 Wklej to do 3 kom
3 Wpisz w przeglądarce 666 i zobacz co się stanie z twoją ręką

Odpowiedz
adele26

adele26

@Kim.Jest.Kim Niech zgadnę: nic?

Odpowiedz
Pysiaaaaa

Pysiaaaaa

Kontrola pogody
Posiadasz moc kontrolowania pogody! Po odblokowaniu jej będziesz mógł manipulować pogodą i zjawiskami metrologicznymi. Moc może obejmować zdolność do tworzenia, wyczuwania, kształtowania i wpływania na pogodę. Najczęstszymi czynnikami manipulacji pogodowych są: manipulacja powietrzna – silne wiatry, huragany itp., manipulacje prądem elektrycznym – błyskawice, burze, manipulacje termiczne – upały, mrozy, manipulacje wodą – deszcz, śnieg, mgła itp. Dopóki nie odblokujesz swojej mocy, nie ma sposobu, aby wiedzieć jak Twoja moc się rozwinie.

Odpowiedz
Laura59

Laura59

Leczenie

Odpowiedz
1
konik2019

konik2019

Naprawdę utożsamia się z kontrolą pogody

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej