ZNAKI ZODIAKU NA TINDERZE!

KOZIOROŻEC: Jest człowiekiem niezależnym, wolnym, samowystarczalnym, który do miłości podchodzi z nieufnością. Koncentruje się na obowiązkach, pracy, pasjach i zainteresowaniach, którymi tłumaczy sobie, że uczucia nie są mu potrzebne. Jednak tak naprawdę Koziorożec bardzo potrzebuje miłości, bliskości z drugim człowiekiem i zrozumienia. Jeśli pokocha to już na zawsze. Nie potrafi zdradzać i oczekuje od partnera bezwarunkowej wierności.

SKORPION: Jest w miłości przede wszystkim bardzo seksualny. Związek i partnerstwo rozumie głównie przez pociąg fizyczny. Osoba taka pragnie partnera na własność, ma skłonność do dominacji i kontrolowania. W miłości Skorpion jest strasznie zazdrosny, co jest częstym powodem kłótni. Trzeba przyznać, że słoneczny Skorpion jest kłótliwy, złośliwy i uparty. Ciche dni to dla Skorpiona częsty stan.

WAGA: Jest to osoba stale potrzebująca adoracji, komplementów i zachwytów. Łatwo wchodzi w nowe związki i chętnie flirtuje. W miłości poszukuje ideału, związku perfekcyjnego. Pragnie porozumienia intelektualnego, przyjaźni, świetnego rozmówcy, osoby pięknej, atrakcyjnej i eleganckiej. Przez to często widać silną potrzebę upiększania i idealizowania swojej drugiej połówki.

BLIŹNIĘTA: Jest to osoba aktywna, której nie sposób dotrzymać kroku. Często angażuje się w uczucia do kilku osób jednocześnie. Ewentualnie ma jednego stałego partnera i kilka osób pobocznych, z którymi flirtują. Nie lubi nikogo krzywdzić, po prostu jeden związek wydaje im się niemożliwie nudny, a nuda i monotonia Bliźnięta odstrasza. Chce próbować, testować, analizować, przede wszystkim w miłości.

LEW: Ma skłonność do tłamszenia partnera i przesadnej dominacji wobec osób które kocha. Stale oczekuje uwielbienia, komplementów i tego, że ukochana osoba będzie szalała z podniecenia na każdy dotyk czy najmniejszy gest. Wymusza na parterze uwielbienie. To powoduje, że człowiek taki często żyje w kłamstwie, nie zdając sobie z tego sprawy.

PANNA: Jest bardzo czuła i wrażliwa na potrzeby partnera. Otacza go opieką i daje poczucie bezpieczeństwa. Jest w stanie zrobić wszystko dla ukochanej osoby. Jednak jest to człowiek, który szybko się zraża. Przez najmniejszą wadę lub cień odrzucenia, jest w stanie zrezygnować i nie walczyć. Raz odrzucona, nie umie zaufać i zamyka się w sobie. Możliwe, że Panna pozostanie samotna, ale jeśli wejdzie w związek będzie partnerem doskonałym.

STRZELEC: Jest szczery i bezpośredni. Miłość dla Strzelca oznacza prawdę, uczciwość i zaufanie. Pragnie przyjaźnić się z partnerem. Najlepszym rozwiązaniem byłoby spotkanie osoby życzliwej, wesołej, czułej, szczerej i prawdziwej. Niczego nie udaje. Chce wielkiej i szczerej miłości. Wartości materialne i pozycja nie są kwestiami istotnymi dla Strzelca.

WODNIK: Jest towarzyski. Miłosne podboje traktuje z przymrużeniem oka. Lubi miłość i bliskość z drugim człowiekiem. Jest to osoba wolna i oryginalna w sposobie myślenia. Również w miłości ceni sobie inność, niedomówienia, sytuacje, które nie są jasne, nie są oczywiste. Lubi tajemnice i świadomość, że uczucie nie jest pewne. Dlatego najlepiej sprawdza się w wolnych związkach

RAK: Jest uroczy i często bardzo zagubiony. Odczuwa ogromną potrzebę poczucia bezpieczeństwa i chęć założenia rodziny. Doprowadza to do dwóch opcji: szczęśliwej rodziny lub samotności. Rak jest łatwowierny, daje się zmanipulować, omamić i zranić.

BYK: Ma duży urok osobisty. W miłości potrzebuje dużo czasu, nie lubi działać w pośpiechu i być do czegoś przymuszany. W wyborze partnera często się waha, długo zastanawia i mija dużo czasu, zanim zdecyduje się na stały związek. Byk jest spokojny, opiekuńczy i nie lubi się kłócić.

RYBY: Jest wrażliwy i romantyczny. W życiu może mieć wiele miłości, i każda jest tą największą i jedyną. Wszelkie uczucia, emocje i myśli są u Ryby duże, silne i niepowodzenia mocno przeżywa. Często pojawia się u kogoś takiego depresja, stany lękowe i skłonność do uzależnień typu alkohol i narkotyki. Jeśli jednak Ryba spotka na swojej drodze miłość idealną to jest w stanie ofiarować jej prawdziwie romantyczne chwile, pełne uniesień, wierność, czułość i zrozumienia.

BARAN: Jest niezwykle atrakcyjny, więc często wdaje się we flirty. Lubi przejmować inicjatywę w miłości i często to robi. Szczególnie jeśli ma do czynienia z partnerem nieśmiałym - lubi go ośmielać. Barana nie zrażają wszelkie niepowodzenia, śmiało idzie do przodu bez oglądania się wstecz. Im obiekt zainteresowania trudniejszy do zdobycia, tym bardziej wzmaga zainteresowanie Barana.

79 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 26

Lady_mayby

Lady_mayby

Nie prawda!!!!

Odpowiedz
nadinmagic

nadinmagic

Ej te ostatnie zdania skorpiona to ja (to mój znak zodiaku)

Odpowiedz
Milena505050

Milena505050

Dałam 💚 na koziorożca bo tomój znak zodiaku 💚💚💚

Odpowiedz
2
unnice

unnice

uwielbiam koziorożce, ryby, strzelce i wodniki 😔✊🏻

Odpowiedz
4
podejrzany_ship

podejrzany_ship

dałem wszystkich na nie 😈😈

fajny quiz ogólnie

Odpowiedz
1
pomadka

pomadka

jestem lwem, ale pod względem tych opisów to już bardziej pasuje do mnie koziorożec XD
Super quiz

Odpowiedz
3
unnice

unnice

@pomadka yah caly chart trzeba by analizowac. jesli chodzi o milosc to sprawdz jaki masz znak w wenus.

Odpowiedz
3
thistle

thistle

bardzo fajne głosowanie
jestem bliźniakiem i ten opis nie pasuje 😅

Odpowiedz
1
moonlight.

moonlight.

•  AUTOR

to tylko opis na podstawie znaku słonecznego. na charakter wpływają też inne planety i księżyc, więc prawdopodobnie u ciebie dominuje inny znak :D @thistle

Odpowiedz
1
thistle

thistle

@moonlight. spoko ja nie mam z tym problemu

Odpowiedz
meraki

meraki

Spoko wiem, że to tylko stereotypy więc się nie obrażam trzeba mieć dystans. Ludzie nie miejcie do @moonlight. Problemów mówiąc,, ja nie klamie",, to nie prawda i GOwno" bo to tylko quiz więc dajcie spokój ci którzy teraz ch ą napisać hejt.

Odpowiedz
1
meraki

meraki

@Madelaine. AAAAAA!!! Polubiłaś mi komentarz Jezu dzękuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
haneul

haneul

To zdecydowanie ja 😅

Odpowiedz
2
Sonrisa

Sonrisa

Ja jestem panną😔 prawda…. Tylko że jestem małym wyjątkiem bo dałam się nabrać że ktoś mnie lubi 6 razy w życiu a 3 te osoby mnie teraz prześladują😰

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej