Znajdź imię, które lepiej do Ciebie pasuje niż Twoje!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 132

Ksiazkocholik_16

Ksiazkocholik_16

Maja/Aleksander
Oto imiona jakie do Ciebie najbardziej pasują! Maja wyrywa się do wielkich czynów i wzniosłych idei. Nade wszystko chciałaby ulepszyć świat! Ma ogromne możliwości intelektualne i chłonny umysł, a do tego jest pomysłowa. Przez swoje uduchowienie nieraz jednak traci kontakt z rzeczywistością. Odmiany i zdrobnienia: Majcia, Majeczka, Majka, Majunia. Aleksander jest pracowity, ale ma skłonności do prowadzenia wygodnego życia, zażywania rozkoszy i przyjemności, co powoduje, iż lubi leniuchować. Wie jednak, kiedy się wycofać z uśmiechem, a kiedy podjąć walkę. W swych dążeniach jest wytrwały i zdyscyplinowany, mimo to zbyt często polega na szczęściu. Z reguły bywa subtelny i wrażliwy. Odmiany i zdrobnienia: Alek, Olek, Oleś. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Chyba jednak wolę swoje imię.

Fajny quizQ

Odpowiedz
Nightmare4444

Nightmare4444

Julia/Jakub
Oto imiona jakie do Ciebie najbardziej pasują! Julia jest uwodzicielską kobietą, pełną majestatu i wdzięku. Potrafi do tego być skryta i nieśmiała. Aby nie pokazać po sobie emocji, wyhamowuje swoje reakcje do tego stopnia, iż może się wydawać nieczuła lub obojętna. Posiada dar przewidywania wielkich etapów w swym życiu. Odmiany i zdrobnienia: Jula, Julcia, Juleczka, Julisia, Julitka, Julka, Juluś. Jakub jest mężczyzną ruchliwym i próbuje zawojować cały świat. Lubi uczestniczyć w życiu innych – wszystko wiedzieć, doradzać, wybierać, aż do przejęcia sterów. Do pełni szczęścia musi bowiem czuć się potrzebny i przydatny. Posiada dar szybkiej i wnikliwej analizy napotkanego problemu. Odmiany i zdrobnienia: Jakubek, Jakusz, Kuba, Kubuś. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
StarWarsiaraLilly

StarWarsiaraLilly

Hanna/Antoni… nie bardzo😅Lilly lepsze… ale quiz suuuper

Odpowiedz
AnakiSkywalker

AnakiSkywalker

Lena
Nie, to imię do mnie nie pasuje

Odpowiedz
Nishya

Nishya

Hanna/Antoni

Odpowiedz
halozyje

halozyje

Hanna/Antoni

Odpowiedz
Lunare123

Lunare123

Czemu majaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz
KochamSzczury

KochamSzczury

wylosowało się moje imię xD

Odpowiedz
1
Loroxy

Loroxy

Nieeeee tylko nie Maja aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz
Julkakrolowa

Julkakrolowa

Lena/Jan
Oto imiona jakie do Ciebie najbardziej pasują! Lena posiada silną wolę i jest niezwykle niezależna. To osoba zarazem nadpobudliwa, jak i powolna. Ma tendencję do odkładania wszystkiego na później i słodkiego leniuchowania. Nie czuje pociągu do nauki, raczej zdobywa wiedzę wedle swej fantazji. Najlepiej czuje się we własnym świecie. Towarzyska, kokieteryjna – w miłości bezkompromisowa. Odmiany i zdrobnienia: Lencia, Leneczka, Lenka, Lenusia, Lenuś, Lenulcia, Lenulka. Jan jest sprawiedliwy i pracowity. Szanuje obyczaje, kulturę i doświadczenia ludzi. Charakteryzuje go wyjątkowa inteligencja. Potrafi robić dziesięć rzeczy naraz, i to robić dobrze. Jest zarazem obiektywny i subiektywny, pełny pewności siebie i względnej nieśmiałości. Odmiany i zdrobnienia: Janek, Janosik, Jasiek, Jasio, Jaś, Jaśko. Podziel się wynikiem w komentarzu!
W miarę zgadzam się z opisem Leny

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej