Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

ZAPISY do opowiadania z obserwatorami

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Rudybrat
Rudybrat
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 55

Ru-Da

Ru-Da

Okej, wreszcie dokończony XD
Strona: Zmutowani

Imię i nazwisko: Tereon Errat

Pseudonim: Hangman (więcej w historia), rzadziej po prostu Errat.

Wiek: 22 lata

Orientacja: Heteroseksualny

Charakter: Tereon nie należy do osób lubiących tłumy. Nie rzuca się w oczy od razu, trzymając zawsze gdzieś w pobliżu centrum wydarzeń. Jest świetnym obserwatorem. Nie jest szczególnie wylewny i nie wypowiada się, gdy nie widzi takiej potrzeby, woląc przysłuchiwać się "mądrościom", opowiadanym przez innych. Nigdy nie wyprowadza nikogo z błędu. Errat uwielbia oceniać i krytykować, co też sumiennie robi, najczęściej jedynie w myślach. Swoją opinią na czyjś temat dzieli się natomiast dopiero, gdy sytuacja się o to prosi, lub gdy dana osoba jawnie okazuje mu brak szacunku. Tereon jest w pełni świadom swoich umiejętności oraz wiedzy, która jest jedną z jego największych zalet. Nie chwali się nimi jednak, celowo sprowadzając innych do lekceważenia jego osoby, co przez jego małomówność i pobłażliwy uśmiech często ma miejsce. Ci jednak, którzy znają go odrobinę dłużej unikają otwartych starć słownych. Gdyż gdy ktoś już go znieważy ponad przekraczalną granicę Tereon zrobi wszystko, by ten czuł się ze sobą jak najgorzej, wyniszczając się wewnętrznie. Errat jednak w szczególności docenia ludzi, którzy nie dają się łatwo sprowokować. Tylko tych uważa za godnych dłuższej wymiany zdań. Większość osób jednak traktuje jedynie jako chwilowe zakłócenie spokoju, bądź mało-wymagających mówców. Nie należy do leniwych osób, jednak wyznaje zasadę "pracuj mądrze, nie ciężko." Nie jest także bezinteresownym dobroczyńcą. Swoją pomoc ofiarowuje dopiero w momencie, gdy widzi możliwość uzyskania czegoś, ot choćby zwykłej rozrywki.

Jakiego zwierzęcia odziedziczył cechy: Skorpiona Pustynnego

Wygląd: Jest dość wysokim mężczyzną, o wzroście sięgającym około 183cm. Jego masa mięśniowa nie wychodzi ponad przeciętną, a jego waga znajduje się nieco poniżej średniej. Jego skóra ma odcień złotawego beżu. Włosy posiada nieco ciemniejsze od skóry. Po bokach są krótko przycięte i wygolone starannie w najwymyślniejsze wzorki. Góra jego włosów jest natomiast dłuższa. Najczęściej zaplata ją w warkocze lub robi z niej koczka. Tereon posiada także ciemne, niemal całe czarne oczy oraz ostre rysy twarzy.
Skóra Errata nie należy do najgładszych. W niektórych miejscach na barkach oraz piszczelach posiada dość cienki, jasno-brązowy pancerz, kumulujący się głównie w okolicy ramion. Jego dłonie są nieco większe od normalnych. Ponad kciukiem oraz poniżej małego palca wyrastają mu niewielkie szczypce, okalając jego dłoń. Nieco poniżej łopatek znajdują się blizny po wycięciu dodatkowych odnóży, natomiast odrobinę powyżej kości ogonowej wyrasta mu zaodwłok. Ma on około 1,5 metra. Pancerz pokrywający go jest nieco ciemniejszy niż na reszcie ciała, jednak wciąż lekko prześwitujący.

Historia: Tereon urodził się niedaleko obozu Caregivers. Już od początku zdawał się nie wykazywać zbyt dużego zainteresowania przyziemnymi sprawami. Często obserwował równieśników, starając się dojrzeć różnicę między jednym zmutowanym a drugim. Przez długi okres życia nie spotkał także żadnego człowieka. Nie był wypuszczany poza teren lasu, czego nie żałował szczególnie mocno. I gdy nadeszła wreszcie możliwość przyjrzenia się osłoniętym złą sławą ludziom tak jak przypuszczał – rozczarował się. Większość była jedynie dość żałosną imitacją faktu istnienia. Obserwując ciągle odchodzące z tego świata istoty znudził się w końcu przyziemnym życiem. Narodziła się w nim natomiast ciekawość zobaczenia, co znajduje się na końcu jasnego tunelu i w wieku 18 lat postanowił opuścić ten świat, targając się na własne życie. Został odnaleziony wiszący na pół żywy na granicy lasu i zabrany do okolicy Bojówkarzy. Nie był zbyt zadowolony, jednak zdziwiony odmiennością ów grupy postanowił dłużej z nimi zostać. Nie wyrywał się na pierwszy plan, jednak ilekroć ktoś już go zauważył sława wisielca dawała o sobie znać.

Co wyróżnia go od zwykłych ludzi:
-Jego tolerancja na wysokie temperatury jest nieco wyższa od przeciętnej.
-Potrafi także wytrzymać dłużej bez wody.
-Jest szybszy niż przeciętny człowiek.

Broń:
– Ogon, zakończony kolcem jadowym.
– Posługuje się także czterema nożami rzutkami Joker.

Coś jeszcze?:
– Nie lubi swoich oczu. Często nosi zaciemniane okulary, aby je zakryć.
– Na jego twarzy często gości pobłażliwy uśmiech.
– Dość szybko wspina się na różnego rodzaju obiekty.
– Posiada podstawowe umiejętności strzelania bronią krótką.
– Nie pojawia się zbyt często na zewnątrz w ciągu dnia. Preferuje nocne wycieczki.
– W wieku około 19 lat odciął sobie dodatkowe odnóża, uznając je za niepraktyczne. Jedna z ran nie chciała się zasklepić, przez co na długi okres czasu znalazł się w dość niebezpiecznej pozycji.
– Jego siła nie wychodzi ponad przeciętną. Nadrabia jednak wykorzystaniem przestrzeni.
– Jest dość ekscentryczny. Jego poglądy często mijają się z poglądami innych, co przysparza nieraz problemów.
– Bojówkarze nie lubią go zbyt szczególnie. Niektórzy nawet go szanują, większość jednak uważa go za niezbyt rozsądnego samobójcę.
– Często ubiera się w kolory ciemne, przeplatane z białymi elementami. Zazwyczaj nosi także czarny, długi płaszcz, przerwany w dolnej, tylnej części wpół. (Tak aby ogon spokojnie wychodził na zewnątrz.)
– Jedyną osobą z Bojówkarzy, którą szanuje i której jest skłonny pomagać to Alpha.
– Nie interesują go związki.

Odpowiedz
4
Ru-Da

Ru-Da

Hej hej, szybkie pytanie – Czy gady też wliczamy do możliwych mutacji?

Odpowiedz
2
Rudybrat

Rudybrat

•  AUTOR

@Ru-Da Tak, zaliczamy wszystko co przeciętny przeczkolak zalicza do zwierząt + owady xD

Odpowiedz
2
Merlow

Merlow

Strona (łowcy lub zmutowani): zmutowani

Imię i nazwisko: Kastor Albidone

Pseudonim (konieczne jeśli wybrałeś łowcę): Kas

Wiek: 16

Orientacja: Panseksualny

Charakter: Cichy i spokojny niczym wytrawny drapieżnik polujący na swoją ofiarę. Jest odważny, ale nie porywczy, wszystko musi dokładnie przemyśleć, jednak raczej szybko podejmuje decyzje aby nie dać czasu przeciwnikowi na atak. Nie daje się ponieść emocją i dusi je w sobie. Jest dość zamknięty i trzyma się jedynie małego grona znajomych. Dystansuje się od innych aby strata nie bolała tak bardzo. Bardzo opiekuńczy dla tych, którym pozwoli się zbliżyć.

Jakiego zwierzęcia odziedziczył cechy (jeśli wybrałeś łowcę zostaw to miejsce wolne): Geparda

Wygląd: Jest przeciętnego wzrostu około 175 cm, szczupły i wysportowany, ma włosy w kolorze miedzianego blondu z ciemniejszymi pasmami. Czarne oczy i lekko ostre rysy twarzy, miodowa karnacja i trochę piegów. Na ramionach, bokach i plecach ma charakterystyczne dla gepardów cętki oraz na twarzy czarne linie jak te na pysku gepardów.

Historia: Jego zarażoną szczepionką matkę zabili gdy był mały, ojciec próbował namówić syna aby został w domu gdzie był bezpieczny, ale odmówił. Przyłączył się do grupy podobnych do niego zmutowanych, których geny również pochodziły od drapieżnych kotów. Czasami jego ,,stado" pomaga bojówkarzom, ale zazwyczaj trzymają się z dala od problemów. Kastor interweniuje dopiero gdy ktoś bezbronny może zostać zraniony przez co często jego stado musi się przenosić.

Co wyróżnia go od zwykłych ludzi: Tak jak w wyglądzie – Na ramionach, bokach i plecach ma charakterystyczne dla gepardów cętki oraz na twarzy czarne linie jak te na pysku gepardów. Dodatkowo jest bardzo szybki i bardziej wytrzymały niż inni ludzie. Potrafi wysunąć pazury do walki.

Broń (może być m.in Bycze rogi): Pazury i garota.

Coś jeszcze?:
Kolekcjonuje muszle dlatego, że jego mama kochała morze, czuje wtedy z nią jakąś wieź.
Szybko się przywiązuje więc unika kontaktów z ludźmi.
Mówi, że gdyby nie był zmutowanym byłby maratończykiem albo lekarzem.

Odpowiedz
4
DreamNightmare

DreamNightmare

Strona: zmutowani

Imię i nazwisko: Vespertina Ukiyo

Pseudonim: Tina

Wiek: 10

Orientacja: w jej wieku chyba nie da się jeszcze precyzyjnie określić orientacji, ale niech będzie aseksualna

Charakter: ciche i spokojne dziecko, jest bardzo uprzejma dla innych, nie chce nikomu sprawiać przykrości czy problemów, to osoba inteligentna jednak także naiwna i nieświadoma wielu zagrożeń, jej twarz zazwyczaj nie zdradza żadnych emocji, przez co niektórzy biorą ją za osobę obojętną oraz nieczułą, bywa niecierpliwa

Jakiego zwierzęcia odziedziczyła cechy: Turritopsis dohrnii (tzw. "nieśmiertelna meduza")

Wygląd: jest niziutka i chudziutka, na głowie ma taką jakby "czapkę" w kształcie meduzowego parasola, ma delikatne, dziecięce rysy twarzy, jej skóra i włosy są prawie całkowicie przezroczyste, tylko oczy i niektóre organy wewnętrzne są koloru czerwonego, długie włosy są zakończone parzydełkami, bardzo często ubiera się w różowe spódnice i sukienki, ogólnie jest naprawdę drobną osobą, wygląda jakby najmniejszy podmuch wiatru mógł ją porwać

Historia: gdy była malutka jej rodzice zostali zamordowani (co zaskakujące, nie przez łowców, a przez innych zmutowanych), wychowywała się razem ze starszymi bratem i siostrą u caregivers. Po jakimś czasie jej brat dołączył do bojówkarzy, jednak na jednej z akcji zginął. Teraz ona i jej siostra żyją razem u caregivers pomagając innym i się o siebie troszcząc, nie mając innej rodziny.

Co wyróżnia ją od zwykłych ludzi:
– jest prawie cała przeźroczysta
– umie oddychać pod wodą i na lądzie
– ma taką umiejętność, że gdy dorośnie, to później jej ciało tak jakby powraca do stanu gdy była dzieckiem i tak w kółko, więc jest teoretycznie nieśmiertelna, no chyba że zachoruje lub ktoś ją zabije (te meduzy podobno umieją coś w tym stylu, a przynajmniej tak wyczytałam w internecie, na wikipedii jest opis tego jak to u nich wygląda)

Broń: może parzydełka, choć nie jestem pewna, czy byłaby w stanie wyrządzić tym komuś dużą krzywdę

Coś jeszcze?: bardzo ładnie śpiewa, jednak ma strasznie cichy głos

Mam nadzieję, że postać może być. Chciałam zrobić jakieś dziecko, bo w zapisach jeszcze żadnego nie widziałam, a chyba można je robić.

Odpowiedz
3
Rudybrat

Rudybrat

•  AUTOR

@DreamNightmare urocze! @AnnieOaklay , masz ją narysować!

Odpowiedz
3
Rudybrat

Rudybrat

•  AUTOR

@Rudybrat (to zabawne że odpowiadam na swój własny komentarz) albo zrób to później , po prostu to zrób. Narysuj małe słodkie meduziątko :3

Odpowiedz
2
Libera

Libera

Strona (łowcy lub zmutowani): Zmutowani (bezfrakcyjna)

Imię i nazwisko: Eira Skeeter

Pseudonim (konieczne jeśli wybrałeś łowcę): Nitro

Wiek: 17 lat

Orientacja: Aseksulana, Heteroseksualna

Charakter: Bywa wycofana, jednak na ogół jeśli ma coś do powiedzenia, to to mówi. Nie lubi być uciszana i kiedy ktoś umniejsza jej umiejętnościom. Jest bardzo inteligentna i przebiegła, a dzięki swojej spostrzegawczości łatwo dostrzega źle zamiary i wychwytuje szczegóły niedostępne dla innych. Jest uczciwa i honorowa, ale nieufna i z reguły trzyma duży dystans. Zdarza jej się przejmować opinią innych do tego stopnia, że nie śpi w nocy, ale nie okazuje tego. Cwana i sprytna oraz wygadana. Jest odważna, ale bywa płochliwa, kiedy coś ją zaskoczy. Wygląda na nieśmiałą, ale potrafi zjechać osobę wyżej postawioną od siebie z góry na dół i nie mieć przez to wyrzutów sumienia. Panuje nad sobą, ale potrafi kogoś uderzyć i to całkiem mocno.

Jakiego zwierzęcia odziedziczył cechy (jeśli wybrałeś łowcę zostaw to miejsce wolne): Królik karzełek

Wygląd: Bardzi niska i mała dziewczyna. Przy wzroście 150 centymetrów ma także bardzo wątłą wagę. Mimo to jest proporcjonalnie zbudowana i umięśniona. Szczególnie jej nogi odznaczają sie dużym umięśnieniem i wytrzymałością. Ma bladą skórę i długie, wyraźnie białe włosy z wplecionymi piórami i koralikami. Najczęściej po bokach głowy zaplata poziome warkoczyki, przez co włosy nie wpadają jej do oczu. Ma całkiem spore oczy z heterochrmia. Są błękitne przy tęczówce i żółte na zewnątrz. Nosek ma mały i stosunkowo płaski, usta pełne, ale nieduże. Uszy ma typowo królicze, brązowe w białe plamki i oklapnięte. Wiszą w nich liczne kolczyki, wszystkie srebrne. Paznokcie utrzymuje długie, ukształtowane na ostry szpic. Najczęściej część z nich maluje na biało, pozostałe na limonkowo.
Ubiera się wygodnie, w krótkie topy lub sportowe staniki zapinane za szyją. Że spodni preferuje alladynki lub bojówki, które nie ograniczają mocno jej ruchów. Buty nosi białe, za kostkę. Kolorystka jej ubioru na ogół pomaga jej się kamuflować, więc często nosi coś czarnego, bądź moro. Na ważniejsze okazje ubiera zwiewną fiołkową sukienkę. Na plecach nosi kaburę na miecz, a przy pasku zaczepia nóż myśliwski i lornetkę. Przez ramię ma zawieszoną torbę, gdzie przenosi listy.

Historia: Urodziła się w wielkim mieście, pełnym nowych możliwości. Ale dusiła się tam od samego początku. Nie miała zbyt dobrego kontaktu z rodzicami, które całe życia spędzali w korporacjach, przez co praktycznie ich nie widywała. Zostawiła im list i uciekła. Wiele miesięcy zajęło jej dotarcie do miejsca, gdzie obecnie mieszka. Próbowała dołączyć się do caregivers i do bojówkarzy, ale nie odnalazła się w żadnym z tych światów. Mimo wszystko wszyscy zawsze podziwiali ją za jej zwinność i zdolnośc ukrywania się przed łowcami. Mała, szybka, zwinna i uważna – szybko stała się kimś bardziej poważanym niż tylko małym królikiem. Wpadła na pomysł, który szybko wypalił. Zaczęła przenosić listy między frakcjami i drobne paczki, które nie przeszkadzają jej w biegu. Jako jedna z jedynych potrafi przebyć całą drogę do caregivers w bardzo krótkim czasie, a przez niekorzystny teren stała się za to bardzo podziwiana. Nawet harpie mają problem z pokonaniem jej. Skacząc na niemal dziesięć metrów nie ma sobie równych w tej dziedzinie, a przez szybkie zrywy, które wykonuję biegnąc, oraz płochliwą i uważną naturę, łowcy mają naprawde ciężkie zadanie by ją schwytać.

Co wyróżnia go od zwykłych ludzi: To jak szybko biega, a w szczególności jak daleko skacze. Ma dużo lepszy węch i niesamowicie dokładny słuch. Odróżniają ją również uszy, kolor włosów i niecodziennie rozbudowane nogi.

Broń (może być m.in Bycze rogi): Na ogół ucieka zamiast walczyć, ale jeśli już do tego przychodzi korzysta z miecza, który nosi na plecach. Mimo swoich drobnych rozmiarów doskonale sobie z nim radzi, a jego ciężar jej nie przeszkadza przez fantastyczne wykonanie. Posiada jeszcze nóż przy pasku oraz łuk, jednak nie wygodnie jej go nosić, stąd nie zawsze go ze sobą zabiera.

Coś jeszcze?:
– Potrafi walczyć, ale unika tego.
– Ma bardzo szybki metabolizm przez swoją króliczą stronę.
– Ma doskonały słuch i węch.
– Potrafi wcisnąć się w najmniejsze szczeliny.
– Jej imię oznacza śnieg (dostała takie przez swoje włosy), a nazwisko kogoś szybkiego i zwinnego niczym strzała.

Odpowiedz
4
Libera

Libera

Strona (łowcy lub zmutowani): Zmutowani (przywódca bojówkarzy)

Imię i nazwisko: Ares Smith

Pseudonim (konieczne jeśli wybrałeś łowcę): Aslan (każdy go tak nazywa)

Wiek: 21 lat

Orientacja: Heteroseksualny

Charakter: Zdarza mu się być obsesyjnym nad swoim celem, ale widzi granice i stara się ich nie przekraczać. Bywa porywczy i impulsywny, szczególnie kiedy ktoś działa mu na nerwy, ale ciężko wyprowadzić go z równowagi. Jest cwany i przebiegły, ale honorowy i waleczny. Wyznaje zasadę po trupach do celu, na co pozwala mu jego siła woli i odwaga. Na ogół twardo stoi przy swoim, ale nie protestuje jeśli widzi większy potencjał w pomyśle innych. Choć tego nie okazuje, to bardzo ceni sobie przyjaźnie i dla osób z rodziny (z bojówkarzy) jest naprawdę oddany i lojalny. Nie zawraca sobie głowy empatią, ciężko wywołać w nim emocję inną niż obojętność i oschłość, które przejawia na codzień. Emanuje pewnością siebie, przez co nikt nie lubi wchodzić mu w drogę. Nie należy do osób cierpliwych i nie lubi na nic czekać. Wzbudza to w nim niepewność i irytację. Nie lubi być zaczepianym, choćby do zwykłej rozmowy, ale przy misjach jest otwarty na prozpocyje. Dzięki swojej charyźmie ma duży posłuch u innych, potrafi skutecznie jednoczyć i dzielić. Jest inteligentny i posiada wspaniałe zdolności przywódcze i dobrze pracuje w grupie. Nie popiera nic w rodzaju appartheidu i zawsze powtarza, że wszystkich łączy cel, a nie krew, pochodzenie, siła czy predyspozycje. Nie działa pod przymusem chwili, ważne decyzje woli przemyśleć niż później ich żałować. Woli schwytać łowców, niż od razu ich zabić. Nie ma problemu z torturowaniem ich, jeśli wyjawi to ich plany.

Jakiego zwierzęcia odziedziczył cechy (jeśli wybrałeś łowcę zostaw to miejsce wolne): Lew angolski

Wygląd: Nieco wyższy od przeciętnego wzrostu, ale nie wyróżnia się drastycznie. Jest bardzo umięśniony, ale nie na tyle, by utrudniało mu to poruszanie czy szybkie i zwinnie poruszanie. Jego włosy przypominają bardziej grzywę, są jasne i gęste, nieco szorstkie w dotyku. Na bokach głowy są przycięte, po środku pozostawione naturalnie i ciągną się aż między łopatki. We włosy ma wpięte liczne ozdoby. Często kilka kosmyków opada mu na czoło. Oczy ma żółte z licznymi śladami zieleni na krawędziach, typowo lwie z małymi źrenicami. Jego zęby są nieco ostrzej zakończone niż u przeciętnych ludzi. Język ma cieńszy i szorstki. Ubiera się na ogół całkiem praktycznie. Nosi czarną, skórzaną kurtkę z naszywkami, a pod nią ciemną bluzę z kapturem. Spodnie nieco luźne, na ogół ciemne ale często białe lub szare. Nierzadko mają nabyte przetarcia. Buty sportowe, krótkie. Przy pasku, na udzie, ma kaburę na pistolet.

Historia: Nie pamięta nic, co się działo przed jego 15 rokiem życia. Obudził się w obozie caregivers bez wiedzy co się stało, gdzie to się stało, kim jest i co ma robić. Mimo to potrafił ułożyć sobie życie samemu, aż w końcu ówczesny przywódca bojówkarzy zdecydował się przyjąć go do grupy. Chłopak bardzo się starał i zostało to docenione, bo mając 17 lat stał się niepisaną prawną ręką lidera. Na akcjach dowiódł swojej wartości, choć nigdy nikomu nie zdradził, że nie pamięta, skąd wzięły się jego umiejętności i kim tak naprawdę jest. Bluzki zaprzyjaźnił się z liderem, tworzyli zgrany duet jako przywódcy. Zbliżając się do 18 roku życia poznał dziewczynę. Dołączyła do bojówkarzy zupełnie przypadkiem, ale szybko się w sobie zakochali i są razem do dzisiaj. Kiedy miał 20 lat przywocldcs bojówkarzy umarł na jednej z akcji, wykrwawiając się na rękach Aresa. Mimo że nie był nawet w kolejce, został wybrany przez ludność na następcę i formę lidera sprawuje od tamtej pory.

Co wyróżnia go od zwykłych ludzi: Z wyglądu na pewno grzywa, oczy i zęby oraz język. Z umiejętności świetnie widzi po ciemku, jego oczy błyszczą w nocy. Jest dużo szybszy i silniejszy od przeciętnego człowieka.

Broń (może być m.in Bycze rogi): Pistolet, kilka noży, miecz i kij baseballowy.

Coś jeszcze?: – Jego dziewczyna Anaya przejęła umiejętności od irbisa. – Ares stara się utrzymywać dobre kontakty z innymi frakcjami i nie dopuścić do ewentualnych konfliktów. Pomaga mu w tym posłanniczka, Eira, która nadal go zaskakuje, ale nadal trzyma do niej dystans, ponieważ nie jest z rodziny. – Doskonale walczy wręcz i z pomocą każdego innego narzędzia, wykorzystuje wszystko, co wpadnie mu w ręce. Odkąd przejął dowództwo nikt go jeszcze nie pokonał.

Odpowiedz
4
Rudybrat

Rudybrat

•  AUTOR

@Libera swoją drogą, to nie jest nic istotnego, ale harpie nie są zbyt szybkie, mimo wszystko to wielcy ludzie z skrzydłami (interpunkcja Rudybrat- 2021), no i podczas lotu łatwo je trafić, (piszę po to by ci którzy to czytają nie zrobili, nie uchwytnego i szybkiego ogromnego ptaka. Takim będzie tylko przywódca Harpi)

Odpowiedz
2
Libera

Libera

@Rudybrat rozumiem, tu chodziło bardziej o fakt że oni lecą, czyli nie muszą fizycznie pokonywać tych przeszkód. Przez to się tak szybko też nie męczą

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (7)
AnnieOaklay

AnnieOaklay

Formularz
Strona (łowcy lub zmutowani): zmutowani

Imię i nazwisko: Nino Satered

Pseudonim (konieczne jeśli wybrałeś łowcę): Puszczyk

Wiek: 22

Orientacja: bi

Charakter: w rozmowie żywiołowy i energiczny, aż trudno uwierzyć, że w czasie polowania jest tak cierpliwy i opanowany. Z jednej strony może być cały dzień przybity, bo pokłócił się z kimś w obozie, z drugiej bezlitośnie atakuje wrogów. Na cóż, jest odrobinę fanatyczny i naiwny, dzięki czemu w pewien sposób zachowuje młodzieńczą niewinność, ale też łatwo nim manipulować.

Jakiego zwierzęcia odziedziczył cechy (jeśli wybrałeś łowcę zostaw to miejsce wolne): jego pseudonim nie jest kreatywny, odziedziczył cechy po puszczyku. Ma niesamowity słuch i wzrok, lata prawie bezszelestnie

Wygląd: jego włosy mieszają się z piórami, górną część jego twarzy pokrywa pierze, ma sowie oczy. Posiada dłonie, ale wzdłuż rąk rosną mu skrzydła. Nie ma stup, a masywne ptasie szpony. Jego pióra są bure, dzięki czemu świetnie maskuje się w lesie.

Historia: zatem urodził/wykluł się u harpii, wychował się u harpii i mieszka u harpii. Chce chronić swoich przyjaciół i rodzinę.

Co wyróżnia go od zwykłych ludzi: pióra, skrzydła… Nie wiem

Broń (może być m.in Bycze rogi): opiszę Ci strategie. Całymi godzinami może ukrywać się nieruchomo w jakiś wysokich punktach. Gdy odkryje ruch ofiary w dole, spada na nią, a w momencie uderzenia rozpościera skrzydła pokrywając ją. Ofiara zwykle jest natychmiast zabijana uderzeniem silnych szponów. W walce bez elementu zaskoczenia radzi sobie o wiele gorzej.

Coś jeszcze:
Jak mi się wymyśli to powiem, mieszkasz cztery metry odemnie.

Odpowiedz
3
AnnieOaklay

AnnieOaklay

Strona (łowcy lub zmutowani): zmutowani

Imię i nazwisko: Gunter Castle

Pseudonim (konieczne jeśli wybrałeś łowcę): Minigun. To jest gra słów, bardzo śmieszna i nie próbuj zaprzeczyć

Wiek: 38

Orientacja: hetero

Charakter: rozważny, opanowany, praktycznie nie da się go wyprowadzić z równowagi, zawsze planujący. Ma świetną myśl taktyczną i jest dobrym dowódcą. Umie być łagodny jak baranek, a nawet szarmancki, ale również przerażający i wzbudzać respekt w najbardziej lekceważących w sposobie bycia ludziach.

Jakiego zwierzęcia odziedziczył cechy (jeśli wybrałeś łowcę zostaw to miejsce wolne): dzika. Z takich nie wizualnych to możliwość zjedzenia i strawienia hardcorowych rzeczów, świetny węch. Resztę pizgnę do wyglądu.

Wygląd: zatem… Wielki, dwumetrowy koleś, na jego niesamowicie szerokich ramionach osadzony jest wieki dziczy łeb o wielkich kłach i silnym uścisku szczęki. Oczy jednak są bardziej ludzkie niż zwierzęce i mają bardzo łagodny wyraz. Całe jego ciało jest wielkim wałem mięsa pokrytym grubą skórą i rzadką sierścią.

Historia: jest synem dwóch zmutowanych w dziki, przez co jego cechy są bardzo wyraźne. Jego miot zawierał aż sześć warchlaków z czego do dziś żyje jedynie on i siostra. Reszta została wybita przez Łowców. Aktywnie angażuje się w ochronę zmutowanych, ale nie może pracować u bojówkarzy, z racji swojego charakterystycznego wyglądu, i jest swojego rodzaju łącznikiem między Wielkim Domem, a miastem. Ma ambicje na kooperację również innych grup zmutowanych. W przyszłości nawet międzynarodową. Twierdzi, że jedyne co przeszkadza w tym zmutowanym jest ich strach i brak odpowiedniego przywódctwa i zorganizowania. Puki co organizuje zaopatrzenie (jedzenie, broń, leki) oraz szkolenia i edukację dla młodych zmutowanych. Nie nienawidzi ludzi, ale chce dla swoich jak najlepiej. Nienawidzi jednak Łowców, ale nie ślepo.

Co wyróżnia go od zwykłych ludzi: świński łeb i ponad dwa metry wzrostu są wystarczająco wyróżniające?

Broń (może być m.in Bycze rogi): jest tak silny, że byłby wstanie rozerwać człowieka w rękach, ale na specjalne okazje ma miniguna

Coś jeszcze?:
Pomimo swojej aparycji potrafi być czarujący.
Nie jest w pospolitym znaczeniu charyzmatyczny, ale potrafi wpływać na (czy tam manipulować, jeśli wolisz) ludzi.

Odpowiedz
3
Libera

Libera

Wklejam jeszcze raz bo coś poprawiałam :)

Strona (łowcy lub zmutowani): Łowca (nie ukończył szkolenia)

Imię i nazwisko: Levi Huntsman

Pseudonim (konieczne jeśli wybrałeś łowcę): Sztywny

Wiek: 19 lat

Orientacja: Heteroseksualny

Charakter: Cynik z krwi i kości. Nie mówi wprost, co mu nie pasuje, jedynie zauważa, by domyślenie się nie stanowiło problemu, tzn. Tworzy dwuznaczność. Zapamiętuje sekrety innych osób, by móc je wykorzystać przeciwko nim, jeśli mu się narażą. Rzadko kiedy bierze cokolwiek na poważnie, ale jeśli już to doprowadza sprawę do końca. Z reguły nie lubi być nikomu zobowiązany, choćby pożyczką, ale fakt jest taki, że jeśli nie chce, to po prostu jej nie zwróci. Stara się nie przywiązywać także emocjonalnie, co kiedyś sprawiło mu ogromny zawód. Typ samotnika, nie potrzebuje nic od nikogo, sam da sobie radę. Sprytny i cwany, zawsze znajdzie wyjście z sytuacji. Potrafi zagadywać i rozpraszać, odwracać uwagę ale i manipulować, tworzyć z kogoś swoją własną marionetkę i wymusić na nim konkretne, pożądane zachowania. Nie ma daru przekonywania, po prostu poznał tajniki ludzkiej psychologi, gesty i tony głosu po latach obserwacji. Potrafi również wywołać konkretną emocję, wstyd, zażenowanie lub euforię, a to wszystko przez zdolność idealnego dobierania słów. Nie kłamie, po prostu nie mówi ludziom wszystkiego. Wyznaje zasadę "Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz". Prawdę wyznaje dopiero, kiedy ma ku temu jakiś konkretny cel. Ma jednak zasady. Bardzo spostrzegawczy, dostrzega połączenia oraz intrygi, rzeczy które ktoś chce ukryć, wtedy rozgląda się także za powodami do tego. Uparty, ale i okrutny. Nie odpuści nikomu, zawzięty aż do krwi. Przez to jego odwaga zahacza o głupotę, gdy nie widzi, że czas odpuścić. Jest inteligentny, ale jest także psycholem, czasami obawia się swojego własnego umysłu. Ostrożny, choć działa intuicyjnie, to nigdy pod wypływem emocji i najczęściej myśli przed dzialeniem. Jeśli ktoś nastąpi mu na odcisk, zrobi wszystko, by dopaść tę osobę. Podejrzliwy, nieufny i zamknięty w sobie, choć te cechy nabył przez swój zawód. Ma swoje ciemne sekrety i szybko łączy fakty. Nie wdaje się w rozmowy z ludźmi z niskich klas społecznych, właściwie z wyższych też, poza ładnymi dziewczynami. Nikt mu za to nie płaci. Ale to wszystko kłamstwo. Tak nie jest w rzeczywistości. Wewnątrz jest bardzo wrażliwy, ale wiedziony doświadczeniem boi się to okazywać. Jest też bardzo inteligentny, a szybkie łączenie szczegółów pomaga mu w rozwiązywaniu zagadek. Dobrze mu się też współpracuje z ludźmi, którzy także posiadają rozległą wiedzę, lubi towarzystwo takich osób.

Jakiego zwierzęcia odziedziczył cechy (jeśli wybrałeś łowcę zostaw to miejsce wolne): –

Wygląd: Niewysoki, ale niewiele brakuje mu do średniej. Włosy w kolorze czystego blondu, nie nazbyt jasnego, ale także nie ciemnego, krótsze po bokach, na środku odgarnięte do góry. Jedna, szarpana blizna po prawej stronie czoła, gdzie po jednej stronie chowa się wśród włosów, drugi koniec niemal dotyka brwi. Tuż przy końcu linii włosów, nad karkiem, po prawej stronie ma uplecionego drobnego warkoczyka. Oczy ma jasne, zimnobłękitne o fioletowym przebłysku. Nos zgrabny, delikatnie zadarty. Całkiem dobrze widoczne kości policzkowe. Bardzo ogólnie twarz ma uważaną za ładną, choć wredną. Dużo ćwiczy, choć większość mięśni nabył w parkourze. Budowa szczupła, dobry tonus mięśniowy, proporcjonalny przez wieloletnią pracę z własną wagą (Kalistenika). Wzdłuż kręgosłupa, aż do linii włosów ma wytatuowane starożytne runy skandynawskie, oznaczające "Jesteś tak blisko końca." Na wewnętrznej części przedramienia lewej ręki pod zgięciem łokcia ma napis "Only way to kill you is to erase you completely" (Jedyny sposób, by cię zabić, to zetrzeć cię na proch). Na tej samej ręce, na bicepsie, od strony żeber ma "I'm just bones in a box" (Jestem tylko kośćmi w pudełku). Skóra biała, choć opalona. Zazwyczaj ubiera się w czarną, dżinsową kurtkę lub bluzę z naszywkami tu i ówdzie, aby była bardziej wytrzymała. Na plecach ma nieodłączną skórę białego lisa. Beżowe spodnie, poprzeszywane tu i ówdzie, by lepiej pasowały. Przy pasku kabura na nóż i miecz. Buty na płaskiej podeszwie, beżowe. Po kolano ma owijacze, nieco bledsze niż spodnie, które sprawiają, że woda i brud nie wlewają mu się do butów. Na piszczeli ukrył sobie pod nimi metalowe, podłużne blaszki, których nie widać, a jednak może przyjmować na nie ciosy miecza. Takie same blaszki ma na przedramionach, pod bluzą. Na prawej ręce, zapięciem do góry nosi srebrny zegarek. W prawym uchu ma kilka srebrnych kolczyków.

Historia: Urodził się w niewielkim miasteczku, gdzie często padał śnieg. Jego matka umarła niedługo po tym, jak osiągnął szósty rok życia, ale doskonale ją pamięta. Nigdy nie był wylewny, ale zamknął się w sobie przez swój zły kontakt z ojcem, który wyżywał się na nim. Z rówieśnikami też od zawsze miał problem, wyśmiewali się z niego i odrzucali go. Nie przejmował się tym jednak, choć popchnięty w stronę samotności szybko zapadł na bezsenność. Kiedy miał siedem lat zaczęła interesować go astronomia i parkour. Przez wiele lat starał się rozwijać te umiejętności, ale nie przynosiło to wielkich rezultatów. Mając jedenaście lat wszedł w bliższy kontakt ze starszym mężczyzną, który był postrzegany w mieście za dziwaka. Jednak kiedy Levi poznał go bliżej, a mężczyzna uratował go przed prześladowcami, zauważył że był to bardzo inteligentny człowiek. Potajemnie zaczął się z nim spotykać, uciekając w nocy i ucząc się z nim matematyki, chemii i fizyki. Szybko przerósł rówieśników w umiejętnościach, zresztą nawet swojego mistrza. Wybiegał bardzo daleko wyobraźnią i potrafił łączyć elementy. Kiedy miał czternaście lat zaczął być faktycznym zagrożeniem dla innych osób. Wiele lat ćwiczeń poskutkowało siłą i szybkością. Nauczył się bezszelestnie poruszać, wspaniałe wspinać. Kontrola swojego ciała pomogła mu w parkourze, a znajomość nauk ścisłych pomogła mu tworzyć mikstury i przewidywać ich skutki. Jednak kkedy jego ojciec dowiedział się o jego spotkaniach ze starym mędrcem, dotkliwie go pobił i zesłał na treningi łowców, gdzie był trenerem. Choć chłopak był młodszy i mniejszy od większości kandydatów, to radził sobie. Nigdy jednak ojciec nie pozwolił mu wrócić do domu ani do starego mędrca. Zamknięty w ośrodku uciekł mając osiemnaście lat. Ułożył sobie życie podróżując przez kontynent, wykonując pojedyncze zlecenia chwytania zbiegów. Znając łacinę zaczął poszukiwać starożytnych skarbów i całkiem nieźle mu to szło. Zeszło to jednak na dalszy plan, ale wciąż sprawia mu to przyjemność. Jednak teraz utrzymuje się z listów gończych. Jest znany w stanie jako świetny łowca głów, ale i przestępca. Kilkukrotnie zabił niewygodnych dla siebie ludzi i wielokrotnie kradł i te zbrodnie ciągną się za nim. Za jego głowę również wyznaczono nagrodę, ale do tej pory nikt go nie dopadł. Dzięki umiejętnościom manipulacji zawsze potrafił uciec od konsekwencji, także z sądu. Wchodząc na salę rozpraw nigdy się nie stresował, wiedząc że ma górną rękę. Kiedy miał szesnaście lat zaczął w tajemnicy pracować nad projektem swojej ulepszonej snajperki i dziś używa jej jako jednej ze swoich głównych broni.

Co wyróżnia go od zwykłych ludzi: Jest niesamowicie spostrzegawczy, szybki i silny. To nie tylko wynik treningu na łowcę, ale także kalisteniki i parkouru, których zaczął się uczyć jeszcze przed przyjściem na trening. Był najlepszym uczniem, ale nigdy nikt nie podał go jako przykład, gdyż był dużo sprytniejszy niż reszta swoich rówieśników. Zawsze wyznawał zasadę, by pracować mądrze, nie ciężko.

Broń: – Własnoręcznie zbudowana snajperka (więcej w historia) – Liczne noże ukryte po rękawach i butach, w tym kilka do rzucania – Miecz jednoręczny

Coś jeszcze?: – Nie potrafi mówić o swojej przeszłości. Gubi się w swoich rozważaniach, tracąc główny temat. – Jest kobieciarzem. Potrafi skutecznie podrywać płeć przeciwną, ale nigdy nie liczy na nic poważnego i długotrwałego, głowie przez fakt, że nikt nie potrafi go zrozumieć. – Jest bardzo mściwy. Jeśli ktoś nadepnie mu na odcisk zrobi wszystko, by tą osobę dopaść. – Dużo zwinniejszy i szybszy od przeciętnego człowieka. To efekt wieloletniej pracy nad kalisteniką, wspinaczką i parkourem, którymi porusza się na codzień. – Doskonały tropiciel. – Jest świadomy technik manipulacji i opanował je niemal do perfekcji. – Potrafi panować nad emocjami. – Kocha zwierzęta i nigdy nie odwraca się plecami do ich krzywdy. Nie potrafi zostawić na pastwę losu także dzieci i ludzi, którym dobrze patrzy z oczu. – Zna każdą konstelację nieba, zarówno północy jak i południa. W ten sposób potrafi określać kierunki świata. – Ma niesamowitą wyobraznię, jest bardzo kreatywny i ma świetny zmysł przestrzenny. – Za pazuchą kurtki ma ukryty zeszyt obity w skórę. Przechowuje w nim swoje rysunki, czasami z drobnymi dopiskami wierszy. – Jest bardzo utalentowanym śpiewakiem, ma piękny głos, tenor. Często gwiżdże Chill Bill, co także świetnie mu idzie. – Tatuaż "Only way to kill you is to erase you completely" (Jedyny sposób, by cię zabić, to zetrzeć cię na proch) zrobił sobie, by dodać sobie odwagi. Wmówił sobie, że nie da rówieśnikom wymazać wzmianek o nim, bo próbowali tego wielokrotnie, udając, że go nie znają i przypominając mu, jak łatwo go wymienić. Jeśli chodzi o napis "I'm just bones in a box" (Jestem tylko kośćmi w pudełku) to jest on świadectwem tego, jak bardzo martwy jest w środku i jak jego nadzieja na ponowne kontrolowanie swojego życia szybko umyka. – Zmaga się z atakami paniki, niepewnością i zespołem stresu pourazowego. – Zawsze ma przy sobie nóż motylkowy. I siniaki. Jeśli nie na twarzy to najpewniej na plecach, brzuchu lub ogólnie torsie, po wdawaniu się w bójki z innymi chłopakami. Na ogół jednak nie sięga po nóż, potrafi obronić się wręcz lub po prostu uciec. Po jego przeszłości nie ma już tak naprawdę nic, co potrafi go zaskoczyć. – Trudzi się także handlem ludźmi i sprzedażą narkotyków, jednak jego głównym zajęciem jest lapanie przestępców i niewygodnych ludzi. Poszukiwanie skarbów zeszło na drugi plan, ale nadal się temu poświęca. – Doskonale jeździ konno.

Jeśli jest jakiś problem to proszę daj znać
Ps można zrobić więcej postaci?

Odpowiedz
4
Libera

Libera

@Rudybrat bardzo dziękuję, cieszę się że ci się podoba. Chętnie zrobię :)

Odpowiedz
1
Ru-Da

Ru-Da

@Libera japitole XDD

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Optymist_Girl

Optymist_Girl

Strona (łowcy lub zmutowani):zmutowani

Imię i nazwisko:Arianne Searne

Pseudonim (konieczne jeśli wybrałeś łowcę):-

Wiek:16 lat

Orientacja:nie wiem jakie są sory

Charakter:miła, spokojna, kreatywna, sprytna, zwinna, cicha i przyjacielska do ludzi. Samotna nie trzyma sie żadnego stada.

Jakiego zwierzęcia odziedziczył cechy (jeśli wybrałeś łowcę zostaw to miejsce wolne):nie wiem ma tylko skrzydła sokoła więc no

Wygląd:Blond włosy długie do pupy. Niebiesie oczy i blada cera. Ubiera sie normalnie

Historia:Arianne urodziła sie zmutowana w lesie nie daleko małej wsi. Była sama i trenowała. Aż do czasu gdy przygarneła ja pewna kobieta która miała 1 dziecko. Arianne bawiła się znim.Niestety została wygnana od tamtej pani. Po tym musiała sama się soba zająć.

Co wyróżnia go od zwykłych ludzi:Skrzydła sokoła. Transformacja w normalną dziewczyne. Manipulacja wody i natury. Dar telekinezy też

Broń (może być m.in Bycze rogi):no magia a co?

Coś jeszcze?:Kocha latać. Jest tajemnicza i po mieście chodzi jako zwykła dziewczyna

Odpowiedz
4
Rudybrat

Rudybrat

•  AUTOR

@.Dark_Angel. Emm… Ogólnie w mojim uniwersum nie ma takiego czegoś jak magia. Postać ogólnie jest spoko. Jeśli chciałabyś ją poprawiać, to niech nie będzie magi, i postaraj się bardziej rozbudować jej charakter i historię.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej