Za jaką postać z anime powinieneś przebrać się w Halloween?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 5

WiktorSus2

WiktorSus2

Misa Amane
Misa z Death Note ma wymagający strój, ale łatwo można zakupić potrzebne przedmioty. Jej notatnik możesz wykonać bardzo prosto – Wystarczy czarny zeszyt i trochę korektora. Ten strój na pewno przyciągnie uwagę ludzi! Jeśli jesteś chłopakiem, spróbuj wykonać cosplay Light’a! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Foxira

Foxira

Yuno Gasai
Yuno to główna bohaterka Mirai Nikki. Jej kostuim jest prosty – Wystarczy czarna sukienka, sztuczna krew i różowy spray do włosów, który można kupić w większości sklepów z dodatkami. Jeśli jesteś chłopakiem, spróbuj wykonać cosplay Yukki’ego – chłopaka Yuno!

Odpowiedz
emetofobiczka

emetofobiczka

Mei Misaki
Strój Mei z Another jest mundurkiem gimnazjalnym, składającym się ze spódniczki i marynarki bądź bezrękawnika. To wszystko możesz dostać w sklepie odzieżowym. Całość jednak opiera się na fryzurze i opasce na oczy, które dodają jej tajemniczości. Jeśli włożysz w ten strój trochę wysiłku, bądź pewny, że ludzie pomylą Cię z duchem! Jeśli jesteś chłopakiem, spróbuj wykonać cosplay Sakakibary – drugiego głównego bohatera tego anime! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Anion1

Anion1

Misa Amane
Misa z Death Note ma wymagający strój, ale łatwo można zakupić potrzebne przedmioty. Jej notatnik możesz wykonać bardzo prosto – Wystarczy czarny zeszyt i trochę korektora. Ten strój na pewno przyciągnie uwagę ludzi! Jeśli jesteś chłopakiem, spróbuj wykonać cosplay Light’a!
YaY <3 😂👌😎

Odpowiedz
1
Kanna-chan

Kanna-chan

Mei Misaki
Strój Mei z Another jest mundurkiem gimnazjalnym, składającym się ze spódniczki i marynarki bądź bezrękawnika. To wszystko możesz dostać w sklepie odzieżowym. Całość jednak opiera się na fryzurze i opasce na oczy, które dodają jej tajemniczości. Jeśli włożysz w ten strój trochę wysiłku, bądź pewny, że ludzie pomylą Cię z duchem!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej