Za co znalazłbyś się na tablicy Stilesa?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 13

elena_gilbert

elena_gilbert

Zastraszanie innych.
Stiles myśli, że z Theo Raekenem zastraszasz Gabe’a. Stilinski podejrzewa, że to ciągnie się od dłuższego czasu, ale nie może was przyłapać, bo zawsze macie jakieś alibi.

Odpowiedz
1

Zwiadowczyni_Nocy

Sprzedaż broni.
Stiles sugeruje, że możesz być wspólnikiem sprzedaży nielegalnej broni z Chrisem Argentem. Jako jego pomocnik musisz czuwać nad wszystkim, dlatego nie ma Cię często w szkole.

No to fajnie. Ja tu chce być wilkołakiem i dogadywać się z Derekiem *lenny* a on posądza mnie o współprace z Argentami. Nie no miło ci powiem xd

Odpowiedz
1
ImNihilAbiete

ImNihilAbiete

Knucie coś z trenerem.
Stiles podejrzewa, że masz tajne plany z trenerem lacrosse Bobbym Finstockiem w sprawie wyrzucenia Greenberga z drużyny. Chcesz zając jego miejsce i trener się na to zgadza, ale powiedział, że musi być powód. Planujecie zatem, żeby Greenberg odszedł mimowolnie lub z przymusu.

Odpowiedz
1
A.N.G.E.L

A.N.G.E.L

Zabawa w Mechanika.
Stiles przypuszcza, że z Ericą chcecie rozebrać jego Jeepa na części, a następnie porozrzucać pod domem Jacksona Whittemorea. Podziel się wynikiem w komentarzu.

Tylko nie Erica 😫 Fajny pomysł na quiz! 🔥❤️

Odpowiedz
1
Rubby_24

Rubby_24

Stiles wyczuwa, że z Lydią Martin planujesz imprezę, na którą nie chcesz go zaprosić. Widział was dwie jak drukujecie zaproszenia, ale gdy spytał co to, wy uciekłyście. Jeju, kocham cię za ten Quiz ♥♥♥

Odpowiedz
1
Lucy_Marvel

Lucy_Marvel

Odbicie najlepszego przyjaciela… O NIE CO TO TO NIE TO NIE TAK OWSZEM JA CHCE BYĆ JEGO PRZYJACIÓŁKĄ ALE NIE CHCĘ GO ODEBRAĆ JA NAPRAWDE CIĘ LUBIE STILES I TYLKO… Upss..
– C-Co powiedziałaś..?
– Nic.
– Lucy…
– No bo ja cię serio lubię…

Odpowiedz
1
_Marika_

_Marika_

Mól książkowy.
Stiles uznaje, że przetrzymujesz książki o istotach nadprzyrodzonych, ponieważ chcesz być wilkołakiem takim jak Deucalion. Co dzień przygląda Ci się jak czytasz książki oraz jak chodzisz do biblioteki.

Odpowiedz
2
Irvette

Irvette

Włamanie
Stiles myśli, że chcesz ukraść katanę Kiry Yukimury i zrzucić całą winę na Parrisha. Gdy Kira pójdzie spać Ty przekradniesz się do jej pokoju i zabierając miecz, zostawisz liścik z napisem: ,”Dziękuję Lisku za prezent. Konfiskuję to do grudnia. Szukaj mnie gdzie twój ogon nie dociera.”

Odpowiedz
1
LostDream

LostDream

Zaginiony członek rodziny.
Stiles wyczuwa, że jesteś spokrewniony z rodziną Hale tylko, że nie chcesz się do tego przyznać. Może nie macie tego samego poczucia humoru, podobnego zainteresowania, tych samych rysów twarzy, ale wspólnie nie lubicie Petera Hale.
Ale ja lubię Petera xD

Odpowiedz
1
smutaseq

smutaseq

Mól książkowy. Stiles uznaje, że przetrzymujesz książki o istotach nadprzyrodzonych, ponieważ chcesz być wilkołakiem takim jak Deucalion. Co dzień przygląda Ci się jak czytasz książki oraz jak chodzisz do biblioteki. Podziel się wynikiem w komentarzu. Świetny quiz! <33

Odpowiedz
2
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej