Z kim z Akatsuki byłbyś w parze?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 39

Awilka111

Awilka111

Dei UwU XD

Odpowiedz
Emily_19

Emily_19

Deidara💖😂

Odpowiedz
Angel_Gabrielle

Angel_Gabrielle

Deidara xD

Odpowiedz
Juliianne

Juliianne

Itachi
Był geniuszem pochodzącym z klanu Uchiha z Konohagakure, a także kapitanem ANBU. Później stał się międzynarodowym przestępcą po dokonaniu rzezi na swoim całym klanie, oszczędzając jedynie swojego młodszego brata, Sasuke. Po tym wszystkim, dołączył do przestępczej organizacji o nazwie Akatsuki, której aktywność wciągnęła go w konflikt zarówno z Konohą, jak i jej Shinobi – włączając w to Sasuke – który zamierzał pomścić ich klan. Po śmierci Itachiego, jego motywy zostały ujawnione i okazały się być bardziej skomplikowane, niż się na pierwszy rzut oka wydawały. Jednakże, jego czyny, które służyły jedynie w trosce o dobro swojego brata i wioski, postawiły go w świetle Shinobi lojalnego Konohagakure, aż do samego końca. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Kolejny quiz o Akatsuki, w którym mi on wychodzi xd

Odpowiedz

Kuba_Kubis

Nagato

Pozycja Nagato, jako lidera Akatsuki była w pełni zasłużona, będąc uważanym za najsilniejszego członka organizacji. Pomimo jego słabego stanu, Kabuto Yakushi uznał Nagato za swojego drugiego najpotężniejszego Shinobi, którego wskrzesił, będąc jedynie tuż za Madarą Uchiha. Po tym jak jego ciało zostało odżywione dzięki czakrze Ogoniastej Bestii, był w stanie jednocześnie obezwładnić jinchūriki Ośmioogoniastego i Dziewięcioogoniastego z łatwością. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Dodam że <3 nagato

Odpowiedz
Moon_Shi

Moon_Shi

Deidara
Deidara jest specjalistą w posługiwaniu się gliną, z której tworzy formy o kształcie zwierząt, zwykle pająków i ptaków. Do formowania gliny służą mu usta, które ma również na dłoniach. Jego ataki polegają na tworzeniu ładunków wybuchowych z gliny w połączeniu z jego chakrą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Musako_Yuuki_Daria

Musako_Yuuki_Daria

Hidan <3

Podczas walki Hidan używa swojej kosy by zdobyć krew oponenta. Gdy jej skosztuje jego skóra zmienia kolor na czarny z białymi liniami symbolizującymi kości. Następnie rysuje własną krwią symbol przedstawiający trójkąt w okręgu. Podczas, gdy Hidan stoi w okręgu wszelkie obrażenia jakich doświadczy zostaną również przekazane jego ofierze. Podziel się wynikiem w komentarzu! ✤

– Chcę tylko dodać, że… I love Hidan (づ。◕‿‿◕。)づ

Odpowiedz
2
Natalka55qq

Natalka55qq

Deidara
Deidara jest specjalistą w posługiwaniu się gliną, z której tworzy formy o kształcie zwierząt, zwykle pająków i ptaków. Do formowania gliny służą mu usta, które ma również na dłoniach. Jego ataki polegają na tworzeniu ładunków wybuchowych z gliny w połączeniu z jego chakrą. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Hehe…Deidara szykuj się XDD

Odpowiedz
1
CzarneHaribo

CzarneHaribo

Kakuzu
Kakuzu był chciwym, skąpym indywidualistą. Wykonywał tylko zyskowne zadania, rzadko angażował się w coś na czym nie można zarobić. Uważał, że pieniądze są jedyną niezawodną rzeczą na świecie. W związku z tym mówił o sobie „Skarbnik Akatsuki”. Biorąc pod uwagę jego przyjazne stosunki z Zangeiem, mistrzem wymiany nagród, wydaje się, że często zbierał nagrody w celu zarobienia pieniędzy. Tak też robił, przynajmniej próbował. Bardzo często podczas misji szukał okazji, aby zarobić, co było główną przyczyną sporów między nim, a Hidanem. Wykazuje się także szacunkiem w stosunku do przeciwników, którzy myślą, jak było to pokazane, gdy Shikamaru szybko przeanalizował klątwę Hidana, nawet wspomniał Shikamaru, że jego głowa byłaby wiele warta w przyszłości. Podziel się wynikiem w komentarzu!
No spoko :D Wolała bym Hidana ale Kakuzu też może być ale moje pogańskie rytuały do Jashina pewnie by go wkurzały xD

Odpowiedz
1
Fumi_Uchiha_Hyuga

Fumi_Uchiha_Hyuga

Sasuke
Jest jednym z ostatnich, ocalałych członków klanu Uchiha z Konohagakure oraz aktualną reinkarnacją Indry Ōtsutsuki. Po tym jak jego starszy brat, Itachi, wymordował ich klan, Sasuke postawił sobie za cel pomszczenie swoich bliskich poprzez zabicie swojego brata. Został przydzielony do Drużyny Siódmej po ukończeniu Akademii i dzięki konkurencji ze swoim rywalem i jednoczesnym najlepszym przyjacielem, Naruto Uzumakim, Sasuke zaczął pielęgnować swoje zdolności. Będąc rozczarowanym swoimi postępami, zbiegł z Konohy, aby móc posiąść potrzebną mu siłę do dokonania swojej zemsty. Jego lata spędzone na dokonaniu odwetu, a także jego późniejsze czyny stawały się coraz bardziej wymagające i nieracjonalne, co sprawiło, iż odizolował się od innych, ostatecznie stając się napiętnowanym kryminalistą. Po odkryciu prawdy o poświęceniu swojego brata i swojej późniejszej roli w zakończeniu Czwartej Światowej Wojny Shinobi, a także będąc szczęśliwie ocalonym z rąk Naruto, Sasuke zdecydował się powrócić do Konohy i zadedykować własne życie w pomocy obrony wioski i jej mieszkańców, będąc przez nich nazywanym „Wspomagającym Kage”. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej