Z jakiego powodu trafisz do szpitala Św. Munga?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 28

YenneferB

YenneferB

Trafiłeś do szpitala św. Munga z powodu groszopryszczki!
Wykryto u Ciebie chorobę o nazwie groszopryszczka. Objawia się ona wściekle fioletowymi bąblami na całym ciele. W późniejszym stadium grzyb ma szansę zaatakować Twój aparat mowy i jako chory tracisz głos. Niestety, groszopryszczka przywiąże Cię do łóżka nawet na kilka miesięcy. Przypadłość ta jest także bardzo zaraźliwa, możesz złapać ją nawet przez niewielki kontakt z chorą osobą. Nie martw się, w szpitalu Św. Munga będziemy o Ciebie dbali, abyś szybko wrócił do zdrowia i cieszył się życiem. Nasze pielęgniarki są niezwykle przyjemne i kontaktowe, więc na pewno polubisz ich towarzystwo.

Odpowiedz
-Kabibarka-

-Kabibarka-

Coś mi się wydaje, że symulowałeś!
essa🤙

Odpowiedz
FroQu

FroQu

Coś mi się wydaje, że symulowałeś!
Ciesz się, jesteś zdrów jak ryba. Nie będziemy Cię leczyć, ponieważ nic Ci nie dolega. Pewnie na poważnie wziąłeś swój chwilowy stan i się tu znalazłeś, albo… symulowałeś! Cóż, miło było nam Cię tutaj gościć, ale Twoje miejsce jest w domu. Poza tym łóżka muszą wystarczyć dla innych pacjentów. Dzisiaj zostaniesz wypisany, gdyby jednak coś się działo nie tak z Twoim zdrowiem, racz pojawić się u nas.
To fajnie

Odpowiedz
hermionagranger332

hermionagranger332

groszopryszcze

Odpowiedz

paulawwra

Smocza ospa 😝

Odpowiedz
kate06

kate06

Trafiłeś do szpitala św. Munga z powodu smoczej ospy!
Niestety, nie brzmi to za dobrze. Nie chcemy Cię straszyć, ale wolelibyśmy być szczerzy co do diagnozy. Chorujesz na smoczą ospę. Choroba ta w najgorszym przypadku może być śmiertelna… Skoro już dowiedziałeś się o tym, pora, żebyś poznał, czym to paskudne choróbsko się charakteryzuje. Tak więc, występuje tylko u społeczności magicznej. Objawy są podobne do mugolskiej ospy, z tym, że oprócz charakterystycznej wysypki, u chorego występuje też zabarwienie skóry na zielono, a twarz pokrywa się bolesnymi dziobami. W lżejszych przypadkach występuje tylko zielono-fioletowa wysypka między palcami. Choremu mogą też lecieć iskry z nosa podczas kichania. Postaramy się wyciągnąć Cię z tego. Wkrótce będziesz znów zdrów jak ryba!

Odpowiedz

M...n

Smocza ospa. 😱😱😱

Odpowiedz
1
mika.1000

mika.1000

Smocza ospa😱

Odpowiedz
1
IStar_Stable

IStar_Stable

symulowanie

Odpowiedz
2
LenaWhiteswan

LenaWhiteswan

Ghoszophy…y….
*[OCENZUROWANO]*

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej