Z jakim ciałem niebieskim łączy się Twój znak zodiaku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 83

inalienable

inalienable

z policją
co?

Odpowiedz
1
Darmelly

Darmelly

Odpowiedz
1
inalienable

inalienable

@Durmelly gówno 1:0

Odpowiedz

Candymarriage

Ja i Żona tak mamy, póki co się zgadza. Jesteśmy coraz bliżej prawdy.

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Z planetą Mars!

Twój znak zodiaku przekazał mi już arcyważną wiadomość! Udało mi się usłyszeć, że Baranem, czyli Tobą, rządzi bez ustanku planeta Mars. Mars przynosi swoim podopiecznym pewną nerwowość, wybuchowość graniczącą momentami z agresją. Osoby spod znaku Barana, któremu patronuje Mars, są urodzonymi wojownikami. Niestety zdarza się, że ich walka ma miejsce tylko w wyobraźni, a wieczna rywalizacja spala Barany. W skrajnych przypadkach osoby te zamiast budować, niszczą. Będąc niemal u celu, z krzykiem burzą wszystko, co udało im się osiągnąć. Wpływ Marsa świetnie sprawdza się w dynamicznym działaniu. Daje on swoim podopiecznym temperament, niespożytą energię, siłę i entuzjazm. Barany są dobrymi biznesmenami, sportowcami, liderami. Jednak w uczuciach sprawa wygląda nieco inaczej. Miłość to nie jest walka, tu nie ma pucharu za pierwsze miejsce. Czasem warto sobie odpuścić, nie walczyć, poddać się uczuciu. Lepiej wybaczyć niż unieść się honorem i całe życie cierpieć – pamiętaj to, mój drogi Baranie! Jeśli już dowiedziałeś się, jakaż piękna planeta Twą duszą włada, do komentarzy się przenieś, i napisz co nieco o wyniku, dołączając własną opinię!

Odpowiedz
BiankaBT

BiankaBT

Ze Saturnem

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Z Plutonem!
Twój znak zodiaku przekazał mi już arcyważną wiadomość! Udało mi się usłyszeć, że Skorpionem, czyli Tobą, rządzi bez ustanku Pluton. Mroczny i tajemniczy Pluton daje swoim podopiecznym ekscentryczność, mocną osobowość, tajemniczość i siłę. Skorpiony są odważne. Jeśli to możliwe, unikają otwartej konfrontacji. Wolą rozwiązać problem działaniami zakulisowymi – manipulacją, zdobywaniem przewagi. Jeśli jednak zostaną zmuszone do walki, będą ją toczyć do końca. Skorpion jest wspaniałym, oddanym przyjacielem, ale zraniony zostaje dozgonnym wrogiem. Zemsta to jego żywioł. Może długo czekać na właściwy moment. Mroczna aura Plutona daje osobom urodzonym pod jego wpływem zamiłowanie do ryzyka. Skorpiony kochają adrenalinę, chcą wszystko przeżyć i wszystkiego spróbować – pamiętaj to, mój drogi Skorpionie! Jeśli już dowiedziałeś się, jakaż piękna planeta Twą duszą włada, do komentarzy się przenieś, i napisz co nieco o wyniku, dołączając własną opinię!

Odpowiedz
BlackySSO

BlackySSO

Ze słońcem :Đ Nie będę pisała wszystkiego, bo to naprawdę dużo. Na pewno dużo pisałaś. Miłego dnia/wieczorku <3

Odpowiedz
.Sunset_Shimmer

.Sunset_Shimmer

Ze Słońcem

Odpowiedz
Filip-Zawodowiec

Filip-Zawodowiec

uran

Odpowiedz
Kosmiczna_kociara

Kosmiczna_kociara

Z planetą Wenus!

Odpowiedz
bimber_hyunjina

bimber_hyunjina

Z planetą Wenus!
Twój znak zodiaku przekazał mi już arcyważną wiadomość! Udało mi się usłyszeć, że Bykiem, czyli Tobą, rządzi bez ustanku planeta Wenus. Wenus to symbol miłości do piękna i wygody. Takie też cechy przynosi ona osobom spod znaku, któremu patronuje, czyli Byka. Są one rozkochane w luksusach, ogromną wagę przywiązują do przyziemnych rozkoszy i dóbr materialnych. Byki obdarzone są wrażliwością na piękno i zmysłem artystycznym. Cenią również rozkosze podniebienia. Wenus sprawia, że jej podopieczni są osobami ciepłymi, serdecznymi i nieco powolnymi. Jednak ich pociąg do dóbr materialnych może sprawiać, że będą kolekcjonować znajomych tak, jak kolekcjonują dzieła sztuki – pamiętaj to, mój drogi Byku! Jeśli już dowiedziałeś się, jakaż piękna planeta Twą duszą włada, do komentarzy się przenieś, i napisz co nieco o wyniku, dołączając własną opinię!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej