Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Wyzalenia

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
FireFlower
FireFlower
Zobacz profil
Zobacz podobne quizy: #wyzalenia

Komentarze sameQuizy: 14

Dark.Rainbow

Dark.Rainbow

Powiem tak – sama byłam w sytuacji, że się przeprowadzałam. Wiadomo, na początku było ciężko, ale potem okazało się, że po przeprowadzce jest 100 razy lepiej. Kwestia przyzwyczajenia, a teraz, w dobie Internetu zachowanie kontaktu z przyjaciółmi nie jest wcale takie niemożliwe.
Co do Walentynek – na chłopa przyjdzie jeszcze czas. Dzisiaj są moje 18 walentynki w życiu i też zawsze spędzam je sama. Wiele moich znajomych spędza ten dzień z drugimi połówkami, a ja siedzę w domu. Ale po co się przejmować? To tylko dzień, jak każdy inny.
Jeśli chodzi o wagę – co innych obchodzi jak ty wyglądasz? Jeśli się dobrze czujesz w swoim ciele to nie powinnaś patrzeć tylko na siebie, a nie na to, co mówią inni. Jeśli jednak czujesz się z tym źle to zawsze można zacząć coś z tym robić. Czasem (a nawet w większości przypadków) szczupła (mówię ogólnie, a nie o tobie, bo nie wiem jak wyglądasz) sylwetka wymaga wiele wysiłku. Dodatkowo jeszcze pewnie urośniesz, a wtedy ta sama masa rozkłada się (stwierdzam, że jeszcze urośniesz, bo po twojej wypowiedzi widać, że jesteś jeszcze w tym wieku).
Jeżeli chodzi o nową dziewczynę w klasie – co dziwnego jest w tym, że chce złapać z kimś kontakt? Dziwne byłoby, gdyby nie próbowała się przypodobać. Weź pod uwagę to, że jeśli przeprowadzisz się do Irlandii to będziesz w identycznej sytuacji. Ciekawe czy tobie by było, gdyby to ciebie tak przywitali.
Chcesz uciec z domu? Proszę bardzo. Tylko weź pod uwagę wszystkie konsekwencje prawne i nie tylko, które cię czekają ;)

Odpowiedz
1
Dark.Rainbow

Dark.Rainbow

@Gemy Może po prostu chce się zakolegować? Jeśli twojej „BFF” to tak przeszkadza, to niech jej powie, żeby się odczepiła. Chyba, że ona nie ma z tym problemu – w tym przypadku wygląda mi to jedynie na twoją zazdrość i strach, że twoja „BFF” może mieć jeszcze jedną koleżankę. Jeśli ludzie próbują trzymać innych ludzi na uwięzi, to ci się w końcu wyrywają ;) Sama byłam w sytuacji, że moja, jak wtedy myślałam, przyjaciółka trzymałą mnie przy sobie i miała problem o każdą moją inną znajomość, więc w końcu się wkurzyłam i znalazłam nowych znajomych zostawiając ja samą z jej drugą „przyjaciółką”. Dodam jeszcze, że niektórych ludzi poznaje się po czasie. Początkowo mogą wydawać się niefajni, ale dopiero potem okazuje się, że są świetnymi osobami.

Odpowiedz
1
Dark.Rainbow

Dark.Rainbow

PS. Żul raczej chodzi za alkoholem, a nie jedzeniem ;)

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Jesienna.Herbatka

Jesienna.Herbatka

Wiedz, że samobujstwo nie pomoże rozwiązać problemu. Jak uciekniesz z domu pomyśl, gdzie będziesz mieszkać? Będą się o ciebie martwić…. Zastanów się. Zawsze trzeba mieć madzieję. W Irlandii nadal będziesz jedną z moich ulubionych użytkowniczek na SQ.

Spróbuj porozmawiać z rodziną. Szczeże. Może zrozumieją. Jak nie – możesz się nadal wyżalać. Jesteśmy przy tobie nawet jak tego nie potrzebujesz.

Zostań z nami przy dobrych myślach.

Team #pomagam.i.co.z.tego

Odpowiedz
3
Jesienna.Herbatka

Jesienna.Herbatka

@Gemy nie rób tego prosze…. 😭 Nawet nie wiesz jakie rzeczy się ze mną dzieją kiedy komuś się dzieje taka krzywda. Masz zostać z nimi. Prosze. Ja i nasz team z tobą zostaniemy do końca. Prosze….

Odpowiedz
2
FireFlower

FireFlower

•  AUTOR

@Jesienna-Lapa narazie nic sobie nie robie, nie martw sie prosze. Nie mam odwagi sie ciąć ale… Chyba sprobuje. Moze to mnie uspokoi czy cos. Nawet nie mam ostrych nozyzek. A jak mama to odkryje to jej powiem ze psychicznie nie wytrzymuje

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Pruinae

Pruinae

Jakby… Nic nie napiszę, bo napisałbym tylko coś niemiłego.

Odpowiedz
4
FireFlower

FireFlower

•  AUTOR

@Wilczy_Wladca liczą sie chęci :)

Odpowiedz
3
Dark.Rainbow

Dark.Rainbow

Odpowiedz
1

A...s

Nie wiem jak Ci pomóc, bo nie umiem postawić się w twojej sytuacji. Też jestem gruba xD. Może poproś kogoś o pomoc? Pedagoga czy co? Nie wiem co jeszcze mogę dopisać… Trzymaj się!
Pozdrawiam kinomaniak @Alaus

Odpowiedz
3

_..._

Nie będziesz miała depresij bo SQ i twoi obserwatorzy Cie przed tym i samotnością ocalą! Zawsze morzesz się nam wyżalić 😉
Nie orzejmuj się

Odpowiedz
3
.Memories.

.Memories.

:(

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej