Wymyśl dalszą część serialu Stranger Things!

83 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 22

_Max.May_

_Max.May_

A gdzie Max????

Odpowiedz
scater

scater

Praca
Mike Wheeler podejmuje pracę w małej kawiarence. Nie zarabia dużo, ale jako młoda osoba wchodzi na rynek pracy, a klienci są z niego zadowoleni. Napiwki to jego codzienność! To przyszłość Mike, ale co czeka inne postacie? Zobacz, jak poradzi sobie Dustin, Erica czy Steve!

Zawód miłosny
Erica dorasta. Staję się nastolatką, a wraz z tym dojrzewa jej uczucie do pewnego chłopaka. Odważna Erica postanawia wyjawić swoje uczucia, ale dostaję kosza. Nie załamuje się jednak i go olewa. To przyszłość Erici, ale co czeka inne postacie? Zobacz, jak poradzi sobie Dustin, Eleven czy Steve!

Nowa gra
Dustin zaczyna coraz mniej czasu poświęcać D&D, ale zaczyna go zachwycać zupełnie nowa gra podobna do poprzedniej. Próbuje w nią wkręcić innych członków klubu Hellfire Club. To przyszłość Dustina, ale co czeka inne postacie? Zobacz, jak poradzi sobie Joyce, Eleven czy Steve!

Nieznany los
Twórcy serialu postanawiają, że fani nie będą wiedzieli co stanie się z dziewczyną. Chcą, aby fani sami tworzyli teorie na jej temat. To przyszłość Eleven, ale co czeka inne postacie? Zobacz, jak poradzi sobie Joyce, Murra czy Steve!

Nałóg
Niestety Steve popadł w nałóg nikotynowy. Wygląda na to, że będzie dogadywał się dobrze z Jonathanem i jego nowym kolegą. To przyszłość Steve'a, ale co czeka inne postacie? Zobacz, jak poradzi sobie Joyce, Murray czy Vecna!

Nowa odsłona Joyce
Joyce w końcu postanowiła zmienić wygląd fryzury. Od teraz będzie miała o wiele dłuższe włosy, a jej twarz będzie bardziej pomalowana. Czy ten sezon zmieni ją na lepsze? To przyszłość Joyce, ale co czeka inne postacie? Zobacz, jak poradzi sobie Will, Murray czy Vecna!

Choroba
Will był po drugiej stronie w 1 sezonie. Potem miał halucynacje związane z Upside Down, a teraz choroba go wykończyła. To przyszłość Willa, ale co czeka inne postacie? Zobacz, jak poradzi sobie Murray czy Vecna!

Nowe sztuki walki
Murray postanawia pójść o krok dalej i nauczyć się nowej sztuki walki. Wygląda na to, że pomoże jeszcze nie jeden raz bohaterom. To przyszłość Murraya, ale co czeka inne postacie? Zobacz, jak poradzi sobie Vecna!

Nieznany los
Twórcy porzucili koncepcję Vecny i postanowili stworzyć zupełnie nowego bohatera w 5 sezonie serialu. Będzie on o wiele groźniejszym przeciwnikiem niż Vecna. Któż to taki? To przyszłość Vecny i jednocześnie koniec quizu. Czy czekasz niecierpliwie na 5 sezon? Daj znać w komentarzu i napisz, czy chciałbyś zobaczyć taki scenariusz!

Mega quiz!
Po prostu Cudowny.
XDD

Odpowiedz
1
wik.torina

wik.torina

Ale to fajne!

Odpowiedz
Shine_Umbrella

Shine_Umbrella

C u d o

Odpowiedz
Quizzes

Quizzes

Will i Joyce umrą, biedny Jonathan 😬

Odpowiedz
3
malorudymarian

malorudymarian

jakie kurde wymysl gosciu, to tylko glupie zdrapki, nic tu nikt nie wymysla

Odpowiedz
Fokcik

Fokcik

Mike – ślub (spoko)
Erica – przyjaźń (spoko)
Dustin – śmierć (nwm czm ale odpowiada mi to)
Eleven – nowy sezon, nowa ona (spoko)
Steve – ślub (meh)
Joyce – nieznany los (nope)
Will – zawód miłosny (spoko)
Muray – wyjazd (spoko)
Vecna – odkupienie win (to by było ciekawe)
Jeśli chodzi o Willa to jest tylko błąd że on sam nie odwzajemni swoich uczuć, pewnie miało być tam Mike, ale tak to serio z******** quizik, leci do ulu

Odpowiedz
2
Bronx

Bronx

•  AUTOR

@Fokcik Dzięki

Odpowiedz
byyers

byyers

Super quiz ❤️

Odpowiedz
Bronx

Bronx

•  AUTOR

@byyers Dziękuję

Odpowiedz
windy_weather

windy_weather

Super quiz, od 1 lipca nic nie robię, tylko czekam na 5 sezon

Odpowiedz
Adelina

Adelina

ja chcę tylko żeby Eddie wrócił 😭
fajny Quiz ❤️

Odpowiedz
3
Obliviate04

Obliviate04

@Adelina nie traćmy nadziei!!🥺

Odpowiedz
1
Tillmax

Tillmax

@Adelina Podobno wróci!💖💖💖 A przynajmniej tak słyszałam ❤️

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej