Wylosuj książkę fantastyczną!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 23

kinga21

kinga21

„Malowany człowiek” Peter V. Brett
Zaszczuta i zdziesiątkowana ludzkość przeklina noc. Z każdym zmierzchem, w oparach mgły, nadchodzą opętane żądzą mordu bestie. Przerażeni ludzie chronią się za magicznymi runami. Usiłują wymodlić dla siebie i najbliższych kolejny dzień życia. Rzeź ustaje bladym świtem, gdy światło zapędza demony z powrotem w Otchłań. Rosną odległości między pustoszejącymi osadami. Wydaje się, że nikt ani nic nie zdoła powstrzymać otchłańców, kładąc tym samym kres zagładzie. W tym dogorywającym świecie dorasta troje młodych ludzi. Bohaterski Arlen, przekonany, że większym od nocnego zła przekleństwem jest strach przepełniający ludzkie serca. Leesha – jej życie zrujnowało jedno proste kłamstwo – nowicjuszka u starej zielarki, bardziej chyba przerażającej od krwiożerczych potworów. I Rojer, którego los na zawsze odmienił wędrowny minstrel, wygrywając mu na skrzypkach skoczną melodię. Tych troje ma coś wspólnego – są uparci i przeczuwają, że prawda o świecie nie kończy się na tym, co im powiedziano. Czy odważą się jej poszukać, opuszczając chroniony runami azyl? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Aeyra

Aeyra

Najpierw wylosowałam „Szeptuchę”. Powtórzyłam jeszcze dwa razy i padło na „Szóstkę wron” oraz „Dwór cierni i róż”. Czytałam tylko ACOTAR (fenomenalny zresztą), a za książkę Bardugo miałam zamiar niedługo się wziąć, więc… Nawet dobrze wyszło to losowanie

Odpowiedz
Aelynea

Aelynea

•  AUTOR
Odpowiedz

J...i

„Mechaniczny anioł” Cassandra Clare

Odpowiedz

M...z

„Zimowy monarcha”
Zaraz sprawdzam stronę Empika 😂😏

Odpowiedz
Mrs_Destratore

Mrs_Destratore

Mechaniczny Anioł 😘 Miałam właśnie zacząć czytać 😱 Przypadek? Nie sądzę 😂😜

Odpowiedz

B...a

„Mechaniczny anioł” Cassandra Clare! AAAAAA! Uwielbiam Cię!! Tak mi się mega spodobała ta książka, że muszę, po prostu MUSZĘ ją sobie kupić!
Uwielbiam ten Quiz, i naprawdę polecam każdemu kto jest tak jak ja molem książkowym, i nie wie którą wybrać książkę. C U D O❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚

Odpowiedz
Crystal_Night

Crystal_Night

„Prawdodziejka” Susan Dennard
Safiya i Iseult, młode czarodziejki, znów wpadły w tarapaty. Muszą uciekać. Natychmiast.

Safi jest jedyną w Czaroziemiach prawdodziejką, zdolną zdemaskować każde kłamstwo. Swój dar trzyma w sekrecie, inaczej zostanie wykorzystana w konflikcie między imperiami. Z kolei prawdziwe moce Iseult są tajemnicą nawet dla niej samej. I lepiej, żeby tak zostało.

Safi i Iseult pragną jedynie wolności. Niebezpieczeństwo czai się tuż za rogiem. Zbliżają się niespokojne czasy, wojna wisi w powietrzu i nawet sojusznicy nie grają fair. Przyjaciółki będą walczyć z władcami i ich najemnikami. Niektórzy posuną się do ostateczności, by dopaść prawdodziejkę. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
DerianaTreaty

DerianaTreaty

„Szóstka wron” Leigh Bardugo
Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok.

Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie – wystarczy w tym celu wykonać zadanie, które z pozoru wydaje się niewykonalne: włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej twierdzy), uwolnić zakładnika (a ten może rozpętać magiczne piekło, które pochłonie cały świat), przeżyć dostatecznie długo, żeby odebrać nagrodę (i ją wydać). Kaz potrzebuje ludzi wystarczająco zdesperowanych, żeby wraz z nim podjęli się tej samobójczej misji, oraz dostatecznie niebezpiecznych, żeby ją wypełnili. Wie, gdzie ich szukać. Szóstka najbardziej niebezpiecznych wyrzutków w mieście – razem mogą być nie do zatrzymania. O ile wcześniej nie pozabijają się nawzajem. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Może kiedyś przeczytam. Ładne obrazki 😄

Odpowiedz
Sugar_Skull1998

Sugar_Skull1998

„Mechaniczny anioł” Cassandra Clare

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej