Wybierz obrazki i sprawdź jakiego koloru jest Twoja osobowość!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 173

singularainty

singularainty

Biały
Zgadzam się

Odpowiedz
1
Clody

Clody

Czerwony
Z wybranych przez Ciebie obrazków wynika, że Twoja osobowość ma czerwony kolor. Jesteś osobą ambitną, odważną i energiczną. Lubisz przebywać wśród ludzi. Równocześnie jesteś osobą bardzo dynamiczną i hojną. Masz silny charakter, kochasz działanie i konkurencję, dobrze wiesz, czego w danej chwili pragniesz i na ogół to dostajesz. Jak myślisz? Czy Twoja osobowość rzeczywiście ma taki kolor? A może ma zupełnie inny? Koniecznie podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu.
Wszystkie definicje kolorów znajdziesz na: http://www.kolorystyka.pl/
Zgadzam się.

Odpowiedz
1
shinee_dog

shinee_dog

Żółty.
Z wybranych przez Ciebie obrazków wynika, że Twoja osobowość ma żółty kolor. Jesteś osobą towarzyską, rozmowną i zwróconą ku ludziom. Kolor żółty to kolor porozumiewania się, a Twoim największym uczuciem cieszy się Twój język. Czasami nawet mówisz za dużo, ale i tak cały świat słucha z zainteresowaniem tego, co masz do zakomunikowania.
Jeżeli jeszcze nauczysz się słuchać, możesz zostać uznany za świetnego doradcę i wszyscy będą się ubiegać o Twoje wskazówki. Jesteś osobą bystrą, otwartą i ciepłą dla innych ludzi. Stanowisz ośrodek spotkań towarzyskich, ostoję przyjaźni i reprezentatywny zbiór opinii swego otoczenia. Dla postronnych możesz być niczym jaśniejące światło, ale nie staraj się zahamować upływu energii – możesz ją zmarnować, zwłaszcza gdy sprawy wymykają Ci się spod kontroli. Jak myślisz? Czy Twoja osobowość rzeczywiście ma taki kolor? A może ma zupełnie inny? Koniecznie podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu.
Wszystkie definicje kolorów znajdziesz na: http://www.kolorystyka.pl/
Zgadzam się!

Odpowiedz
1
egh

egh

Czarny💖😊

Odpowiedz
FpFlores

FpFlores

Czarny

Odpowiedz
lodydlawszyskich

lodydlawszyskich

mam niebieski fajny quiz

Odpowiedz

Juziek200864

Z wybranych przez Ciebie obrazków wynika, że Twoja osobowość ma czarny kolor. Jesteś zdyscyplinowany, niezależny, obdarzony silną wolą i własnymi przekonaniami. Inni widzą w Tobie osobę zdyscyplinowaną i chroniącą siebie przed światem zewnętrznym. Czerń to kolor potężny i zdecydowany, ale zamknięty przed światem i światłem. Można go stosować dla dodania sobie siły i dla ochrony, ale może on stworzyć barierę między Tobą a innymi. Może też sprawić, że nie zechcesz się z nikim niczym dzielić i zamkniesz się w swoim własnym świecie. Jak myślisz? Czy Twoja osobowość rzeczywiście ma taki kolor? A może ma zupełnie inny? Koniecznie podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu. Wszystkie definicje kolorów znajdziesz na: https://www.kolorystyka.pl/
Nawet pasuje

Odpowiedz
EwuniaMarchewunia11

EwuniaMarchewunia11

Biały to cała ja
Zawsze jak wpadam na pomysł mam niejasne kontury

Odpowiedz
Whiteandjulian

Whiteandjulian

biały dawno to wiedziałem

Odpowiedz
Fasolka777

Fasolka777

Czarny.
Z wybranych przez Ciebie obrazków wynika, że Twoja osobowość ma czarny kolor.
Jesteś zdyscyplinowany, niezależny, obdarzony silną wolą i własnymi przekonaniami. Inni widzą w Tobie osobę zdyscyplinowaną i chroniącą siebie przed światem zewnętrznym. Czerń to kolor potężny i zdecydowany, ale zamknięty przed światem i światłem. Można go stosować dla dodania sobie siły i dla ochrony, ale może on stworzyć barierę między Tobą a innymi. Może też sprawić, że nie zechcesz się z nikim niczym dzielić i zamkniesz się w swoim własnym świecie. Jak myślisz? Czy Twoja osobowość rzeczywiście ma taki kolor? A może ma zupełnie inny? Koniecznie podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu. Wszystkie definicje kolorów znajdziesz na: http://www.kolorystyka.pl/

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej