Wolisz przyjaciela czy niezwykły, magiczny przedmiot? – Głosowanie!

Witaj, przybyszu! Jest to niby niewinne głosowanie, jednak ma ono na celu przetestować Twą przyjaźń... Wyobraź sobie Twego najlepszego przyjaciela, a jeśli nie posiadasz go - kogoś, na kim naprawdę Ci zależy. Twoim zadaniem jest wybrać magiczny przedmiot, albo odpowiedź ,,przyjaciel''. Nie martw się, odpowiedzi Twe są anonimowe. Zapraszam!
Jestem gotowy, zwarty i gotowy! Czekam na zestawienia pytań, w dodatku ze zniecierpliwieniem!
Chyba czuję się nieco niepewnie. Wolałbym wyjść, lecz... No dobrze! Pokaż, co dla mnie masz!

A więc oto pierwsze zestawienie! Wybierzesz przyjaciela, a może dasz się ponieść magii już na pierwszym pytaniu i pójdziesz w ślady niezwykłego przedmiotu?
A oto magiczny kamień, daje on umiejętność przenoszenia się w czasie łatwo i przyjemnie. Wystarczy umieścić go w zaciśniętej dłoni i wymówić datę i chwilę, do której dusza Twa pragnie się przenieść, i już! Dasz się ponieść magii, czy to przyjaźń wygra?
Wybieram mego przyjaciela! Oczywiście, przyjaźń ważniejsza jest niż jakiś tam magiczny kamień dający umiejętność przenoszenia się w czasie...

Proszę, wybierz z drugiego zestawienia!
Oto są księżycowe broszki, dające ich właścicielowi drugie ciało żyjące na księżycu. Nie potrzebuje ono jedzenia, picia ani snu, przemierza ono jedynie księżyc i opowiada właścicielowi broszek o wszystkich ciekawostkach księżycowych. Ich właściciel ma szansę w przyszłości zabłysnąć potężną, księżycową wiedzą! I jak, dasz się ponieść tej wielkiej magii?
Oczywiście, że wygrywa tu mój przyjaciel! Nie dam się ponieść magii, to przyjaźń jest o wiele ważniejsza od jakichś broszek.

Trzecie zestawienie przed nami!
Widzisz ten magiczny słoiczek? Uwalnia się z niego magia. Uwięzione są w nim zaś magiczne chwile życia posiadacza słoiczka. Wystarczy wyjąć odpowiednie wspomnienie, zatrzeć w rękach i pięć sekund później znów znajdujesz się w tej samej, magicznej chwili. Możesz ją tym samym przeżyć jeszcze raz, a co lepsze - dodać lub powiedzieć, bądź nawet zrobić coś innego. Wpłynie to trochę na obecną rzeczywistość posiadacza. To trochę jak zmienianie czasu! Magia wygrała?
Jasne, że przyjaźń tutaj wygrywa! Nie ma nawet o czym mówić! Jest o wiele ważniejsza niż te jakieś dziwaczne słoiczki...
Reklama

Popatrzmy na czwarte zestawienie!
Widzę tu niegaszącą się świecę, magiczną! Dzięki owej świecy masz oświetloną każdą drogę bez wyjątku, i w każdym zaułku znajdziesz wyjście. Wystarczy, że zapalisz tę świecę. Oświetli ona właścicielowi najciemniejsze noce... I jak, magia owej świecy Cię zabierze?
Nie, co da mi jakaś świeca? Ma przyjaźń w życiu nie dałaby się równać z czymś tak bzdurnym, jak magiczna świeca...

Jak widzisz, mamy tu piąte zestawienie!
A oto mamy tu magiczny dym! Od momentu, gdy ktoś wejdzie w posiadanie go i jego magicznych zdolności, on nigdy go nie opuści, a na dodatek pomoże w problemach! Ma on moc wybawienia z wszelkich kłopotów swego posiadacza, potrafi też uprzykrzyć życie wskazanej przez posiadacza osobie. Jest nieco jak służący, jednakże robi wszystko zupełnie za darmo. Czy jego magia jest dla Ciebie ważniejsza, niż przyjaźń?
Oczywiście, że moja przyjaźń wygrywa z tym czymś... Magicznym dymem, jak się zdaje. Coś tak bzdurnego nigdy nie zwycięży mej przyjaźni!
Reklama

Spójrz na szóste zestawienie z tego pytania!
Zauważyć można tutaj magiczne klucze... Jeden z nich, ten większy, może otworzyć wszystkie drzwi i pułapki na całym świecie, zaś drugi, mniejszy - serca i myśli wszystkich osób na całym świecie! Dodatkowo, oba klucze okala niezwykły biały dym, sprawiający, że są niezniszczalne, i nikt nie może ich ukraść - wszystkich poza ich właścicielem, którzy spróbują choćby dotknąć owych kluczy, dym zwyczajnie sparaliżuje. Jedynie właściciel może sprawić, by kluczy mogły dotykać wybrane osoby. Czyżby magia tych niezwykłych kluczy miała zawrócić Ci w głowie...?
Wybiorę przyjaciela, to przecież oczywiste! Żadne... ,,klucze'' nie zastąpią mi przecież tej ukochanej osoby. Nie ma opcji, bym kiedykolwiek dokonał innego wyboru!

Siódme zestawienie jest tuż obok!
Tutaj widzimy niezwykły trójkąt, emanujący wręcz niezwykłą magią. Dzięki trójkątowi temu można posiąść największą wręcz wiedzę! Wystarczy tylko umieścić trójkąt w dowolnym oku, jak soczewkę. Stanie się niewidoczny, jednak da Ci tak ogromną wiedzę, że staniesz się mądrzejszy od wszystkich filozofów, którzy kiedykolwiek żyli... Czy magia tegoż trójkąta sprawi, że porzucisz swego przyjaciela?
Żaden trójkąt, nawet taki, który daje nadnaturalną wiedzę, nie zastąpi mi przyjaźni. Na pewno to przyjaciel dominuje w tymże pytaniu!

Pora na ósme zestawienie!
A oto ukazuje się niezwykły, czarny dym przypominający nieco czarną dziurę... Potrafi on ,,zniknąć'' każdą osobę czy też przedmiot, albo nawet emocję, której nie chcesz nigdy już widzieć na świecie. Może także sprawić, że coś, czego bardzo chcesz pojawi się na świecie! I jak, czy magia czarnego jak smoła dymu wciągnie Cię do szaleństwa?
Oczywiście mym wyborem pozostaje przyjaciel! Ten czarny dym nie jet niczym wspaniałym, a mój przyjaciel wręcz przeciwnie! Więc zabierz mi ten dym sprzed nosa - i tak nie wybiorę go nigdy.

A teraz, bądźmy z sobą szczerzy i podsumujmy głosowanie. Częściej wybierałeś przyjaciela, czy magiczny przedmiot?
Mym częstszym wyborem były chyba magiczne przedmioty, przepełnione niezwykłością!
Częściej wybierałem mego przyjaciela, gdyż żaden magiczny przedmiot go nie zastąpi!

Reklama
92 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 19

Black_Storm

Black_Storm

Przyjaźń ważniejsza od magicznych przedmiotów, przynajmniej dla mnie <3
Cudowny quiz! ^w^

Odpowiedz
1
Happyness

Happyness

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pusheen.unicorn

pusheen.unicorn

Wolę przyjaciół od jakichś tam magicznych przedmiotów! 🤩

Odpowiedz
1
Hanello

Hanello

Magiczne rzeczy ale gdybym miała prawdziwa przyjaciółkę która nie ma mnie gdzieś i poza tym ma jeszcze milion innych przyjaciółek? Gdybym miała prawdziwą to bym na pewno ja wybrała

Odpowiedz
2
Loading_Username

Loading_Username

W większości magiczne rzeczy xD

Odpowiedz
1
Anonimka88

Anonimka88

2 odpowiedzi magia, a reszta – przyjaciel

Odpowiedz
-rasen

-rasen

Magia vs Przyjaciel – 5:3
Bardzo dobre głosowanie!

Odpowiedz
1
musical_stich

musical_stich

Cudowny quiz❤
Gratuluję Strony Głównej😍

Odpowiedz
-Emilly-

-Emilly-

Gratulacje strony głównej, cudny Quiz! ❤

Odpowiedz
1
TxT_Bunny

TxT_Bunny

Cudne głosowanie

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej