Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Wojownicy VS Rodzina Monet — Głosowanie!


Postacie z której serii książek bardziej lubisz!
Wojowników!
Rodziny Monet!

Okładki której serii bardziej Ci się podobają?
Wojowników!
Rodziny Monet!

Głównego bohatera/bohaterkę której z tych serii książek bardziej lubisz? Ognistą Gwiazdę z "Wojowników" czy Hailie z "Rodziny Monet"?
Ognistą Gwiazdę z Wojowników!
Hailie z Rodziny Monet!

Fabuła której z tych serii książek bardziej Cię zaciekawiła?
Wojowników!
Rodziny Monet!
Reklama

Książek z której serii z tych przeczytałeś więcej?
Z Wojowników!
Z Rodziny Monet!

Czytając, którą z tych serii książek, więcej razy się więcej wzruszyłeś?
Wojowników!
Rodzinę Monet!
Reklama

Kto według Ciebie miał trudniejsze życie?
Błękitna Gwiazda z Wojowników — Po zdradzie Tygrysiego Pazura popadła w depresję oraz przestała ufać większości członków swojego klanu, w dzieciństwie za to jej matka została zabita, a jej ojciec nie interesował się ani ją, ani jej siostrą.
Hailie z Rodziny Monet — będąc w wieku piętnastu lat Hailie Monet straciła dwie najukochańsze dla niej osoby (mamę i babcie) w wypadku samochodowym.

Ostateczne pytanie! Którą z tych serii wolisz?
Wojowników!
Rodzinę Monet!

Reklama
231 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 502

youcat.

youcat.

Rozumiem ludzi którzy wolą Rodzine Vdolców, to że inni ludzie wolą Wojo (sama wolę, co? 9 latki się popłaczą?) to nic złego? Nie mam nic do Moneciar itd.

Odpowiedz
wolfshe

wolfshe

No to tak… Rodzina Monet AKA Rodzina Groszy jest randomowo napisaną opowieścią na Wattpadzie, przeznaczoną dla osób powyżej 16 roku życia, choć dobrze wiemy że to nie ten zakres wiekowy interesuje się serią… Fabuła (a raczej jej brak) jest zbyt dziecinna, przez co większość osób 16+ nie chce się z nią zapoznać, aczkolwiek takie 9-latki już prędzej XD. Oczy mnie bolą jak widzę takie dzieciaki z książkami RM w ręce. Po prostu emotional damage. Moneciary (przynajmniej w większości) wyznają tą serię i każdego, kto uważa inaczej zjedzą (bo jak można nie lubić Rodzinki Groszy)? Wkrurzające są pod tym względem.
Podkreślam W WIĘKSZOŚCI tak jest. Postacie Rodziny V-dolców są… nijakie. W sensie mamy Hailie (Hajli), takiego NPC, ani to ona charakteru nie ma, opinii, ani niczego właściwie… A nie, wróć! Przecież Hajli ma 5 hot braci, którzy s***ą Bitcoinami! Jak można zapomnieć o tak ważnym fakcie? A przy okazji, wspaniali bracia Monet: Vincent – pRaWnY oPiEkUn, poza tym: jakiś sus mafioza, który steruje całą ,,opieką'' nad Hajli; Will – mAlUtKa, poza tym: niby najukochańszy, ale swoją bezczynnością przyzwala na przemoc psychiczną wobec Hajli; Dylanek – jEsT hOt I uMiĘśNiOnY, poza tym mamy go lubić, bo wykazuje się siłą (głównie w przemocy); Tony – pali szulgi , poza tym: nic ; Shane (Szejn) – ma dziewczyny na raz, poza tym jest jakiś sus typek co nic do ,,fabuły'' nie wnosi. Jak można zauważyć postacie te nie mają charakteru po prostu, nie da się nic ciekawego o nich powiedzieć (przeczytałam 1 tom i początek 1 część 2 tomu RM do którego się zmuszałam, żeby wiedzieć z czym to się je, jednakże stwierdziłam że to niewarte zaprzątania mojej głowy. W każdym razie, nadal nie jestem w stanie nic więcej o nich napisać lol). Poza tym RM pojawiają się takie sytuacje, które GLORYFIKUJĄ PRZEMOC np. samo zachowanie braci wobec siostry, czy spychanie chłopaka Hajli ze schodów. Mogłabym wymieniać dłużej, ale mi sie nie chce… Nastolatkowie w grupie wiekowej dla, której książki są przeznaczone zauważą, że coś jest nie tak. Ale (sama widziałam i słyszałam) takie 12 latki uważają tego typu zachowania za cute. Absolutnie niewłaściwie! Natomiast w serii książek pt. Wojownicy młodzież dowie się wielu ciekawych i wartościowych rzeczy takich jak cechy charakteru, którzy bohaterowie ,,wyznają'' nad życie m.in. lojalność, honor, poświęcenie, wiara, miłość, przebaczenie, siła grupy i wiele innych. Poza tym możemy dowiedzieć się więcej o stworzeniach, jakimi są koty, a także ziołach zebranych w lesie. Bohaterowie Wojo są dopracowani – każdy z nich ma swoją, mniej bądź bardziej wzruszającą, historię. Każdy z nich wnosi coś do fabuły, która swoją drogą, jest ciekawa. Bardzo rozbudowana fabuła, ciekawi bohaterowie, interesujące fakty – to wszystko sprawia, że ,,Wojownicy" to najlepsza seria książek jaką kiedykolwiek czytałam. Uważam, że RM w porównaniu z Wojownikami wychodzi delikatnie to ujmując – bardzo kiepsko. A porównanie RM było największym zaszczytem, jaki mogło ode mnie otrzymać.

Odpowiedz
1
Sandstorm_lubiekotlety

Sandstorm_lubiekotlety

@wolfshe Cieszę się że na tym świecie jeszcze są inteligentne jednostki. To przywróciło mi wiarę w społeczeństwo

Odpowiedz
1
wolfshe

wolfshe

@Sandstorm_lubiekotlety Widzisz – zaskoczenie…

Odpowiedz
1
54

54

rodzina monet i wojownicy to stan umysłu

Odpowiedz
Elia.1346463735745

Elia.1346463735745

RODZINA MONET! Co wy o kotach czytacie?? Ale beka xDD

Odpowiedz
1
.Silvery.

.Silvery.

@Zachmurzona. CZŁOWIEKU JA PRZY DIAMENCIE Z KAŻDYM PRZECZYTANYM SŁOWEM TRACIŁAM JEDNĄ SZARĄ KOMÓRKE. I WŁAŚNIE W TEN SPOSÓB MAM -100 SZARYCH KOMÓREK

Odpowiedz
1
Zachmurzona.

Zachmurzona.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (15)
Queens_dogs

Queens_dogs

Są osoby które wolą inne książki każdy ma swój gust i nie trzeba pisać że wojo są najlepsi i obrażać tych co wolą RM
Ten kto zgadza się z tym że fani wojo przesądzają dają serce
Tu macie takie osoby
@/kociara.plotkara
@/konkord
I wiele innych

Odpowiedz
2
ala_i_konie_PL

ala_i_konie_PL

@Queens_dogs No właśnie więcej ósób tu obrażało wojaki choć ja się nie wypowiadam bo kocham

Odpowiedz
2
Zachmurzona.

Zachmurzona.

@Queens_dogs nie wszyscy przesadzają, fani RM też obrażają wojaki jakby to nie tylko z jednej strony, (ja nie obrażam, a to że inni mają ból nie powiem czego to nie moja sprawa)

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Froster_Warrior.

.Froster_Warrior.

Dla nas może lepsi Wojownicy, ale uszanujmy zdanie innych.

Nie mamy prawa tak jakby mówić że wojownicy są lepsi, bo są osoby o innym zdaniu. Też wolę wojowników, ale to nie znaczy, że mam mówić „Wojownicy najlepsi!”, „Nic nie przebije Wojo!” lub „Rodzina monet najgorsza!”. Nie, ja tego nie powiem. Nie mam prawa czegoś takiego mówić. Ale fani rodziny monet też nie powinni czegoś takiego robić. Nie powinni, jak my, fani wojowników.

Odpowiedz
3
Sandstorm_lubiekotlety

Sandstorm_lubiekotlety

@Opowiada_Wojo To co, już nie można wypowiedzieć żadnej negatywnej opinii? Trzeba kłamać że wszystko jest cudowne? Rozumiem że nie powinno się pisać komentarzy "jeśli nie lubicie RM to życzę wam śmi*rci" (było tu coś podobnego), bo to jest już hejt. Ale krytyka i negatywne zdanie? Czy już każda negatywna wypowiedź musi być traktowana jak hejt?

Odpowiedz
Zachmurzona.

Zachmurzona.

@.Froster_Warrior. jeśli opinia jest wyrażona delikatnie to nie jest ona hejtem.

Odpowiedz
1

AntyMoneciaraZugajka

Rodzina Groszy najgorsza
Wojaki better <3

Odpowiedz
3
werkad7

werkad7

Kocham Wojowników, ale Rodzina Monet u mnie będzie zawsze na 1 miejscu <3

Odpowiedz
2
Warrior_Cat_Lover

Warrior_Cat_Lover

Jakby, rozumiem osoby które czytały ,, Rodzinę Monet” ale jak wgl to jest możliwe, że ludzie wybierają ten szajs. No serio jakaś HaLjE miała wsm takie życie: jej mama i babcia umarła, po czym typiara przeprowadziła się z jej 63925182 braćmi do luksusowych mieszkań i miała życie księżniczki. Błękitna Gwiazda z ,, Wojowników” miała życie takie: tylko jej mama i siostra zwracała na nią najmniejszą uwagę, po czym jej mama umarła gdy ta miała 6 księżyców (pół roku). Nie wiedziała co z tym zrobić, dlatego zaprzyjaźniła się ze swoją siostrą. Ich tata kompletnie nie zwracał na nie uwagi, a Błękitna (wtedy) Łapa/Futro chciała popełnić s@m0bój$two poprzez wejście do lisiej nory. Jej siostra była wtedy z Ostrym Pazurem, mega agresorem I największym wrogiem Błękitnego Futra. Jej siostrę przejechał samochód, a Błękitne Futro została sama. Z nikim się nie przyjaźniła, a ona sama dostała przepowiednie o tym, że Ostry Pazur zniszczy jej klan. Błękitne Futro zakochała się w kocie z innego klanu, co było nielegalne w kodeksie wojownika. Musiała więc oddać kociaki do klanu partnera, słuchając rady medyka, Gęsiego Pióra, mówiąc całemu klanu, że jej kociaki zabrał borsuk. Tak właśnie kotka została zastępczynią przywódcy. Gdy została już przywódczynią, (przywódcy mają drugi człon ,,Gwiazda”, w tym przypadku Błękitna Gwiazda) Błękitna Gwiazda wybrała na swojego zastępcę, wiernego, Rudego Ogona, ten wiernie umarł za klan (tak naprawdę Tygrysi Pazur, nowy zastępca Błękitnej Gwiazdy go zabił). Błękitna Gwiazda wybrała nowego zastępce. Był to Tygrysi Pazur (był jeszcze Lwie Serce ale umarł szybko). Okazało się, że nie był to wierny kot. Próbował z@mord0w@¢ samą przywódczynię. Na szczęście przybył Ogniste Serce z Szarą Pręgą na pomóc. Zakończyło się to dobrze fizycznie, jednak nie mentalnie, dla Błękitnej Gwiazdy. Dostała głębokiej depresji z tego powodu (bardzo ufała Tygrysiemu Pazurowi i nie sądziła, że jest zdolny do czegoś takiego). Później została brutalnie z@mord0wana przez Tygrysią Gwiazdę (przybył do innego klanu, gdzie wyznaczyli go na lidera, bo Błękitnej Gwiazdy nie było na zgromadzeniu przez jej samopoczucie, oraz nie odważyła się powiedzieć o sprawie z byłym zastępcom). najśmieszniejsze, to , że jej dzieci w klanie rzeki jej znienawidziły przez to, że jest ich prawdziwą matką (Zaakceptowały to przy śmierci jej matki). Pozdrawiam dla mnie, która pisała to 10 lat. 😩

Odpowiedz
4
ala_i_konie_PL

ala_i_konie_PL

@Warrior_Cat_Lover owszem, czytałam

Odpowiedz
ala_i_konie_PL

ala_i_konie_PL

I nie tylko ja tak uważam

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (11)
MajaG.Koniara

MajaG.Koniara

Wszystko na Wojowników

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej