Wojownicy: generator OC | zdrapka


11 Super!
Część obrazów w quizie może pochodzić z Wojownicy Wiki. Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
_bilansy_
_bilansy_
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 8

WilczyKrokWUCE

WilczyKrokWUCE

Lisie Skrzydło to kocur o brązowym futrze, białą końcówką ogona i dwukolorowych oczach. Jest Pomocny, szybko się uczący, miły, uwielbiany przez koty, wiecznie głodny. Żyje w klanie pioruna i został przywódcą. Będzie miał przyszywane kociak. Nie będzie miał uczniów. Przyczyną jego śmierci będzie zabicie przez dzikie zwierzę..
Fajna zdrapka i pozdrawiam! 😺

Odpowiedz
Jesionka.

Jesionka.

Leśny Powiew to kocur o szarym futrze i żółtych oczach. Jest złośliwy, nielubiany, świetnie walczy, pewny siebie, żyje kodeksem wojownika. Żyje w klanie rzeki i nie zostanie przywódcą. Nie będzie miał ani partnera ani kociaków. Uczył ponad 10 uczniów. Zginie bo zabije go jakiś kot (nie w bitwie).
Fajna zdrapka. Jedyne co bym zmieniła to liczba uczniów. 10+ to za dużo.

Odpowiedz
1

M...o

Rysie Słońce to kotka o dwukolorowych oczach i długim brązowym futrze z pręgami.Należy do klanu wiatru. Jest Nie miła i Chamska lecz w środku jest jednak bardzo miła i przyjazna.Nie ani partnera ani kociąt (jej).Zginęła poprzez nawdychanie się dymu…Uczyła 1-5 uczniów wciągu swojego życia.

(Nigdy nie zostanie przyw)
:0 super generator! Tylko nwm czy będę jej używała dlatego że mam już kilka swoich ale się zobaczy uvu

Odpowiedz
1
Shoami_Chan

Shoami_Chan

Miodowy Księżyc to rudy kocur o brązowych oczach. Jest miły, przyjacielski, niezdarny i nieuważny. Ma on uszy w innym kolorze. Żyje w Klanie Pioruna. Nigdy nie zostanie przywódcą ani nie będzie miał uczniów. Będzie miał partnerkę, ale kociąt nie. Przyczyną jego śmierci będzie zabicie przez dzikie zwierzę.
Nie no, super quiz! Na pewno zrobię z Miodowego Księżyca mojego oc :3

Odpowiedz
1
.Wolfie.

.Wolfie.

Paprociowa Futro to szara kotka z żółtymi oczami. Jest ona wrażliwa, nieuważna, nieśmiała, miła i ma świetny słuch. Kotka pochodzi z klanu Cienia. Nie będzie ona przywódcą ani nie będzie miała uczniów. Będzie miała partnera ale nie będzie miała kociąt. Przyczyną jej śmierci będzie potrącenie przez potwora.

Wspaniały quiz ❤️ UwU

Odpowiedz
2
Czarne_Futro

Czarne_Futro

Super puiz

Odpowiedz
2
prawdziwa_wojowniczka

prawdziwa_wojowniczka

Mglisty Zmierzch to szary, cętkowany kocur o żółtych oczach. Jest złośliwy, nielubiany, świetnie walczy no i oczywiście żyje kodeksem wojownika. Żyje on w Klanie Cienia, nigdy nie będzie przywódcą, będzie miał 1-5 uczniów praz zginie w starszyznie po długich księżycach życia.

Mega quiz, na pewno Mglisty Zmierzch stanie się moim OC.

Odpowiedz
3
_bilansy_

_bilansy_

•  AUTOR

@prawdziwa_wojowniczka super że mój generator się przydał ❤️

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej