Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

W jaki żywioł przemienisz się po śmierci?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 107

Duedragon

Duedragon

Żywioł ziemi!
Jesteś twardy, nieustraszony, odważny i lojalny. Uwielbiasz bronić słabszych i bliskich Ci ludzi. Twoją rolą jest zapewnienie ochrony. Po śmierci przemienisz się w żywioł ziemi. Twój duch będzie obecny na ziemiach całego świata i we wszystkim co na nich rośnie.

Odpowiedz
1
_cvmix_

_cvmix_

woda
:>

Odpowiedz
1

Industrialghost

Powietrze

Odpowiedz
Slodka_Eevee

Slodka_Eevee

żywioł powietrza idealny dla mnie!

Odpowiedz
twojstalkerxd

twojstalkerxd

Żywioł ognia!

Odpowiedz
Julka_tkd

Julka_tkd

Żywioł powietrza!

Jesteś osobą pełną energii. Nie wierzysz, że przemoc jest rozwiązaniem – wolisz spokój i dyplomację. Masz otwarty i ciekawski umysł. Po śmierci przemienisz się w żywioł powietrza. Tornada, huragany burze i wiatr będą niosły w sobie Twojego ducha.

Jejku rozwiązałam tyle quizów o żywiołach i tak się cieszę że nareszcie wyszło mi powietrze! Z tego co wiem to to chyba jedyny żywioł którego się nie boję… hmm czy to może coś znaczyć…?

Odpowiedz
1
--Rosja--

--Rosja--

Żywioł wody!
Jesteś znany ze swojego opanowania i wyluzowanego stosunku do życia. Potrzeby innych są dla Ciebie ważniejsze od Twoich własnych. Po śmierci przemienisz się w żywioł wody. Deszcze, powodzie, oceany i wszelkie inne wodne środowiska będą skrywały w sobie Twojego ducha.

Odpowiedz
1
lilimili1

lilimili1

Że wszystkich wychodzi woda a z tego powietrze ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Odpowiedz
Vaxaa

Vaxaa

Żywioł powietrza!

Odpowiedz
1

kubiks239

żywioł wódki (wody) XD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej