Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

W jaki sposób zabije Cię Freddy Krueger?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 70

Hockstetter

Hockstetter

Utopi Cię we własnej wannie!
Oj, to będzie śliska śmierć! W końcu kto z nas nie czeka na relaksującą kąpiel po całym dniu pracy? Zrobiłeś sobie gorącą kąpiel, ale byłeś tak zmęczony, że przysnąłeś. Wtedy moment Twojego zmęczenia wyczuł Freddy! Gdy z wody wyłoniła się jego upiorna ręka, Ty drzemałeś w najlepsze. Co prawda ocknąłeś się, gdy zachłysnąłeś się wodą z mydlinami, ale było już za późno! Co sądzisz o takiej śmierci? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Ver_a

Ver_a

Zadźga Cię rękawicą z ostrzami!
Jak co wieczór poszedłeś spokojnie spać. Śniło Ci się, że idziesz spokojnie ulicą. Nagle zauważyłeś w krzakach jakiś dziwny cień. Ani się obejrzałeś, a wyłonił się z nich upiorny mężczyzna w swetrze w pasy, kapeluszu i z upiorną rękawicą z ostrzami! Przerażony zacząłeś szybko uciekać, jednak gdy odwróciłeś się, by zobaczyć, czy zgubiłeś nieproszonego gościa, on niespodziewanie pojawił się przed Tobą i wbił Ci rękawicę z nożami w samo serce!

Co sądzisz o takiej śmierci? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz

19urban10jr

Freddy’emu nie uda się Ciebie zabić!
Nawet dla Freddy’ego było to zaskoczeniem, ale Twoja psychika okazała się być na tyle silna, że odrzuciłeś wszystkie jego zakusy i pułapki! Co więcej, wcale się go nie bałeś! Nie miał na czym żerować, więc zrezygnował. Miej się na baczności, Freddy tak łatwo nie odpuszcza!

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

ben1

wbijemi swoia renkawice prosto wserce w moim snie jak bende chodził w starej kotłowni. klasyczny Fredi Kruger.

Odpowiedz
MinecraftGamer262

MinecraftGamer262

Nie udało mu się mnie zabić 😂

Odpowiedz
grenouille

grenouille

Byłeś bardzo zmęczony, więc położyłeś się spać wcześniej niż zwykle, aby odzyskać utraconą energię. Nie spodziewałeś się jednak tego, że Freddy zaatakuje właśnie tu! Zdążyłeś się obudzić tuż przed tym, zanim zostałeś wciągnięty w straszną otchłań gdzieś pod materacem. Było za późno, by cokolwiek zrobić!

Co sądzisz o takiej śmierci? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
XxNarumixX

XxNarumixX

Wchłonie Cię przez łóżko!
No fajnie

Odpowiedz
-rasen

-rasen

Zadźga Cię rękawicą z ostrzami!
Muszę uważać 😂

Odpowiedz
1
MartiannaTaf

MartiannaTaf

Wrzuci mnie do wrzącego basenu, mogło być gorzej:)

Odpowiedz
1

blackcatmilka

Utopi mnie w wannie
Nie mam wanny

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej