W jaką postać przemieni Cię eliksir wielosokowy?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 28

duxie1

duxie1

Padma Patil
Eliksir po wrzuceniu włosa zmienił Cię w Padmę Patil – uczennicę, która jest przydzielona do Gryffindoru. Podziel się wynikiem w komentarzu! Jak według Ciebie smakowałby eliksir, który zmienił Cię w tą postać? Smak jest bardzo powiązany z charakterem osoby, w którą się zmieniasz.

Odpowiedz
m.ajaska

m.ajaska

Blaze Zabini

Odpowiedz
m.ajaska

m.ajaska

*Blaise

Odpowiedz
krulikorn21_pink

krulikorn21_pink

Cho Chang

Odpowiedz
Slonecznik719

Slonecznik719

Draco Malfoy
Eliksir po wrzuceniu włosa zmienił Cię w Dracona Malfoya – ucznia, który jest przydzielony do Slytherinu. Podziel się wynikiem w komentarzu! Jak według Ciebie smakowałby eliksir, który zmienił Cię w tą postać? Smak jest bardzo powiązany z charakterem osoby, w którą się zmieniasz.

Odpowiedz
malga41

malga41

Cedrik Diggory
Eliksir po wrzuceniu włosa zmienił Cię w Cedrika Diggory – uczenia, który jest przydzielony do Hufflepuff. Podziel się wynikiem w komentarzu! Jak według Ciebie smakowałby eliksir, który zmienił Cię w tą postać? Smak jest bardzo powiązany z charakterem osoby, w którą się zmieniasz.

Odpowiedz
MisteryOfMe

MisteryOfMe

Cho Chang
Eliksir smakowałby jak wiśnia (bo Azjatka), ale trochę kwaśna (bo zazdrosna).

Odpowiedz
Malina_Cytryna22

Malina_Cytryna22

Harry Potter
Fajny quiz 💙🍀☁️⚡

Odpowiedz
Mrozna._.Gwiazda

Mrozna._.Gwiazda

Eliksir po wrzuceniu włosa zmienił Cię w Hermionę Granger – uczennicę, która jest przydzielona do Gryffindoru. Podziel się wynikiem w komentarzu! Jak według Ciebie smakowałby eliksir, który zmienił Cię w tą postać? Smak jest bardzo powiązany z charakterem osoby, w którą się zmieniasz.
Moja ulu postać po Remusie

Odpowiedz
gruszkaOrg

gruszkaOrg

Minerwa McGonagall ulala, marzenia czasem się jednak spełniają

Odpowiedz
1
pierniczek.ksiazkowy

pierniczek.ksiazkowy

Argus Filch
Eliksir po wrzuceniu włosa zmienił Cię w Argusa Filcha, który jest woźnym szkoły. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że jako woźnego nie obowiązuje go zakaz chodzenia po zamku w czasie ciszy nocnej, dlatego masz doskonałe warunku do wykonania swojej misji. Podziel się wynikiem w komentarzu! Jak według Ciebie smakowałby eliksir, który zmienił Cię w tą postać? Smak jest bardzo powiązany z charakterem osoby, w którą się zmieniasz.
Why?!!!!😭😭

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej