Uczniem którego mistrza mógłbyś zostać?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 126

Patryk_Kalita

Patryk_Kalita

czarownikiem to nie… ale magiem to czemu nie…

Odpowiedz
1
Patryk_Kalita

Patryk_Kalita

halt

Odpowiedz
1
_AREDHEL_

_AREDHEL_

•  AUTOR

@Patryk_Kalita Nice 👍

Odpowiedz

S...r

Severus Snape 😅👌

Odpowiedz
1
whitelily

whitelily

Snape!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
1
LeeHaaSoo

LeeHaaSoo

Twoim nauczycielem zostałby Severus Snape – mistrz eliksirów. Z pewnością dostrzegł w Tobie olbrzymi potencjał i talent do eliksirów oraz chciałby osobiście udzielać Ci lekcji. Z satysfakcją przekazałby Ci całą swoją wiedzę, aby jego osiągnięcia nie poszły w niepamięć. A może nawet napisalibyście wspólnie nowy udoskonalony podręcznik do magicznych eliksirów? Na pewno wielu chciałoby dostąpić tego zaszczytu.

Odpowiedz
1
dziwna_panda

dziwna_panda

Twoim nauczycielem zostałby John Gregory – doświadczony stracharz, cieszący się niemałym szacunkiem ludu ze względu na niezwykłą skuteczność swoich działań. Stracharze służą ludziom: więżą wiedźmy, boginy, odprawiają duchy na „drugą stronę”, pozbywają się wszelkich zjaw i stworów, które zagrażają ludziom. Do tego fachu potrzeba odwagi, wytrwałości i ciekawości świata, bowiem zawsze może pojawić się coś, z czym stracharz nie miał jeszcze do czynienia, a wtedy potrzeba pomysłowości, aby odkryć, jak się z tym zmierzyć.

Odpowiedz
1
SzalonkaXD

SzalonkaXD

Snape ;_; Nie no najs! JEstem połowicznie ślizgonką, połowicznie krukonką.

Odpowiedz
3

Lorenzo.

Grimalkin
Twoim nauczycielem zostałaby Grimalkin (bohaterka Kronik Wardstone) – wiedźma zabójczyni klanu Malkinów, bezwzględna, śmiertelnie niebezpieczna, przerażająca. Budziła niewyobrażalny respekt w ludziach, którzy choć raz ją widzieli, wystarczyło, że zrobiła gniewną minę lub wyszczerzyła ostro spiłowane zęby w groteskowym uśmiechu. Radziła sobie świetnie z każdym rodzajem broni, lecz jej ulubionymi atrybutami były noże do rzucania, a w szczególności… nożyczki.

hehe ciekawie :D

Odpowiedz
1
BookMedalist

BookMedalist

Halt! OMG! Kocham ,,Zwiadowców”, a Halt to moja ulubiona postać!

Odpowiedz
2
PatrycjaG

PatrycjaG

Twoim nauczycielem zostałby Severus Snape – mistrz eliksirów. Z pewnością dostrzegł w Tobie olbrzymi potencjał i talent do eliksirów oraz chciałby osobiście udzielać Ci lekcji. Z satysfakcją przekazałby Ci całą swoją wiedzę, aby jego osiągnięcia nie poszły w niepamięć. A może nawet napisalibyście wspólnie nowy udoskonalony podręcznik do magicznych eliksirów? Na pewno wielu chciałoby dostąpić tego zaszczytu.😍😍😍 ciekawy quiz

Odpowiedz
1
_AREDHEL_

_AREDHEL_

•  AUTOR

@PatrycjaG Dziękuję! 😉

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej