Tylko dla BaMbino

Wyobraź sobie sytuacje najpiękniejszą w swoim: Wygrałaś wakacje z Bars and Melody. Wyjeżdżasz z koleżanką, Anką. Jedziecie taksówką na samolot. Z niecierpliwością oczekujecie przyjazdu chłopaków i cały czas gorączkowo patrzycie na zegar w telefonie. - Ile to może trwać?! Stoimy od godziny! A jeśli coś się stało z NIMI?- gorączkowo zasypujesz Ankę pytaniami. - Nie martw się, czekamy dopiero dziesięć minut. Za bardzo się stresujesz. O, patrz! ICH samolot!!!- odpowiada Anka. Ostatnie słowo wykrzyknęła w twarz tobie w sposób tak głośny, że twoje błony bębenkowe w uszach o mało nie pękły. - Widzę!- szepcesz zaciskając wargi z taką siłą, przez którą krew ściekała ci przez podbródek. Nie zauważyłaś tego, lecz wysiadający gwiazdorzy- owszem. Widząc to jeden z twoich ukochanych z czułością przeciera chusteczką po twojej twarzy. Martwiąc się czy wszystko z tobą dobrze. Który to chłopak?
Leo
Charlie

Po tym romantycznym zajściu ty, Anka, Charlie i Leo jedziecie razem taksówką do hotelu który wynajęto na te wspaniałe dwa miesiące. Jedziecie długo, przez to ty i twój idol gracie w karty. ON "przypadkiem" dotyka twej dłoni uśmiechając się słodko. Kto to?
Leo
Charlie

Wreszcie się wypakowaliście. Leo i Charlie chcą wam pokazać swoje ulubione zajęcia, niestety odbywają się w tym samym czasie. Masz do wyboru iść z Charlie'm na basen, a później do restauracji. Możesz też iść z Leo na deskorolkę (fiszkę) a później na lody włoskie. Co wybierasz?
Z Leo
Z Charlie'm

Dziękuję za zwrócenie uwagi na Quiz i jego przegląd. Mam tylko jedno pytanie- czy Quiz Ci się spodobał? #Autor
Tak, był ciekawy.
Najokropniejszy jaki czytałam!!!

1 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej