Twoje poglądy są renesansowe czy średniowieczne?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #historia #poglady #renesans #sredniowiecze

Komentarze sameQuizy: 19

JanS

JanS

Twoje poglądy są renesansowe!
W renesansie ludzie starali się myśleć racjonalnie, doskonalić się we wszystkim i poznawać nieznane. W tym okresie powstało wiele niesamowitych dzieł i wynalazków. Twoje myślenie pochodzi z tamtych czasów…

Odpowiedz
_haukeland_

_haukeland_

Renesansowe

Yess

Odpowiedz
Popy

Popy

Poglądy renesansowe

Odpowiedz
Darcylla

Darcylla

Twoje poglądy są średniowieczne!

W średniowieczu ludzie wzorowali się na świętych, władcach i rycerzach. Punktem oparcia w ich życiu był Bóg. To on zapełniał im myśli i sprawiał, że dążyli do poznania swojej duszy oraz udoskonalania moralności.

Odpowiedz

Tag

Piszę o tym,bo to jest ważne i ten quiz mówi o poglądach.Renesansowe poglądy nie są złe[tak samo jak średniowieczne],ale TRZEBA pamiętać o życiu!

Chcę,że by wszyscy mający poglądy tak,,nowoczesne” się opamiętali.{piszę o tym,ponieważ wiele osób nie rozumie ,,życia”…NA PRZYKŁAD NIEKTÓRZY LUDZIE I PARTIE MAJĄCY TAKIE POGLĄDY ,,NOWOCZESNE”..}PIS robi niektóre rzeczy dobrze na przykład zakaz aborcji i eutanazji. Zarodek ma już zapisany kod genetyczny człowieka,to tak jak dziecko nie przypomina faceta tak jak zarodek nie przypomina dziecka to już dziecko{kod genetyczny,wynika to z biologii}.Jeśli cię nie przekonałam to nie mów mi że aborcja po około bodajże 6 tygodniu gdy u DZIECKA zaczynają się zmiany w mózgu zaczyna potem czuć więc,gdy dziecko wykonuje ruch rączką przed tym jak doktor rozerwie go ,czuje jak normalny człowiek bo nim jest.Chore dzieci to też ludzie,więc zamiast zabijać dziecko na przykład z zespołem downa można je oddać do adopcji tak samo jak dziecko zgwałconej kobiety[dziecko nie jest niczemu winne].Nawet młoda matka,gdy usunie,może popaść w ogromną depresje[choroba poaborcyjna itp],gdy uświadomi sobie co zrobiła,że nie dała dziecku[nawet choremu lub nie] szansy[że urodzi się zdrowe lub wyzdrowieje}.PISZĘ TO,BO MI PO PO PROSTU PRZYKRO JEST TYCH DZIECI.
MAM NADZIEJĘ,że jeśli ktoś znajdzie się w takiej sytuacji to przemyśli to,że dziecko TEŻ CZUJĘ I JEST CZŁOWIEKIEM.

-EUTANAZJA: O EUTANAZJI NIE WSPOMINAJĄC,BO NAWET JEŚLI KTOŚ CHCE UMRZEĆ TO JEST TO SAMOBÓJSTWO JUŻ NIE MÓWIĄC O TY,KIEDY KTOŚ MU PODA LEK[zabójstwo].

Ja nie jestem całkowicie za Pis-em,ale nie można pozwolić na to co proponują ,,bardzo nowocześni” ludzie.

Odpowiedz
1
Popy

Popy

@Tag Radzę się do informować na temat, w którym miesięcu wykrztałca się układ nerwowy u człowieka, po napewno nie po 6tygodniu. Po za tym nie każdy ma pieniądze i siłę na wychowywanie chorego dziecka i poświęcenie mu całego życia. Jeżeli pojedziesz do hospicjum, później do domu dziecka i zaczniesz wpłacać datki na szczytne cele, to w tedy zacznij się wypowiadać.

Odpowiedz
Leinad5

Leinad5

Twoje poglądy są renesansowe! 😊

Odpowiedz
Cyfrynka

Cyfrynka

Pół na pół :)

Odpowiedz
Czarna_Wilczyca

Czarna_Wilczyca

Średniowieczne :D

Odpowiedz
Helak

Helak

Pół na pół…

Odpowiedz

T...a

Pół na pół! Czy w oby dwóch epokach ludzie lubili młotki?🙄

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej