Twoja historia z Fredem i Georgem jako siostra Draco!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 13

Maddie.Rosier

Maddie.Rosier

Super quiz :)

Odpowiedz

janenight

Kiedys uwielbialam ten quiz zawsze robilam kazda odpowiedz wczoraj mi sie o nim przypomnialo i jest tak samo zayebisty jak kiedyś ❤️

Odpowiedz
Loretsu

Loretsu

Przyjaciółka bliźniaków
Zaczęłaś czwarty rok nauki. W ciągu trzech lat zdążyłaś polubić Freda i George’a. Po całym incydencie, który odbył się w tamtym roku postanowiłaś trzymać się blisko nich. Byli dla Ciebie opoką. Do szkoły przyszła nowa nauczycielka Obrony przed Czarną Magią – Dolores Umbridge. Idąc do wieży prof. Trelawney, spotkałaś bliźniaków i Lee Jordana. Knuli coś. "Cześć szczawie. Co planujecie?" – zaszłaś ich od tyłu, przybierając pozę zaciekawionej. "Szczawie? Fred, ona nas chyba obraziła". "Zdecydowanie, George. Przecież jest ze Slytherinu". Wymieniliście spojrzenia, po czym zaczęliście się śmiać. Lee Jordan szybko się zmył. Zostałaś z bliźniakami, którzy wytłumaczyli Ci plan na Umbridge. CDN.

Odpowiedz
...dupolec...z...osiedla...

...dupolec...z...osiedla...

Zakochana we Fredzie

To Twój czwarty rok w Hogwarcie oraz nowa nauczycielka Dolores Umbridge. Koniec z normalnymi lekcjami Obrony przed Czarną Magią. Nie nauczysz się niczego, co by Ci było w stanie pomóc. Zauważyłaś ,że Umbridge faworyzuje Ślizgonów. Nie lubiłaś tego. Będąc przy wieży zegarowej, zauważyłaś bliźniaków, którzy sprzedawali swoje towary. Fred Cię zauważył i zawołał. Ciągnęło Cię do niego. Uwielbiałaś jego uśmiechnięte oczy, które były miłą odskocznią od wiecznej powagi Twojej rodziny. "Przejdziemy się?" – widział w Twoich oczach wątpliwości, bo po chwili dodał: "George będzie nas ubezpieczał". Przechadzaliście się po terenie szkoły. Z powodu wszystkowidzącego oka różowej zołzy, ukryliście się za rzeźbą. Fred złapał Cię za rękę i delikatnie pocałował. Zrobiłaś się cała czerwona, a on szepnął Ci do ucha: "Złośnica w końcu nie jest czerwona ze złości". Zaszczycił Cię triumfalnym uśmiechem. CDN.

Piękne opowiadanko

Odpowiedz
1
ZuzusiaMalfoy

ZuzusiaMalfoy

Świetnie jako siostra Gorga kpcham Draco a jako siostra Malfoya kocham Weysleya

Odpowiedz
Princess_Intricacies

Princess_Intricacies

Czarownica czystej krwi
Miałaś zacząć czwarty rok. Zadowolona z ostatnich trzech lat, wracasz by znów móc tępić szlamy i zdrajców. Po wydarzeniach z ubiegłego roku postanowiłaś trzymać się bliżej Draco i jego paczki. Rok zaczął się spokojnie wraz z nową nauczycielką Dolores Umbridge. „Mam nadzieje ,że Umbridge zrobi coś z tą hołotą – powiedziałaś głośno przechodząc obok Hermiony i Ginny. Wraz z bratem zaczęliście się śmiać. Wiedziałaś, że ten rok będzie inny. Będzie rokiem pomyślności dla Slytherinu.

Odpowiedz
pandagirl

pandagirl

Jedno z lepszych opowiadań jakie czytalam. Naprawdę świetne.

Odpowiedz
Limanniel

Limanniel

•  AUTOR

@pandagirl Bardzo mnie to cieszy :3

Odpowiedz
pandagirl

pandagirl

@Limanniel Mówiąc szczerze rozwiazuwalam ten quiz już 4 razy i dalej mi się niw znudził. To mósi coś oznaczać.

Odpowiedz
1
Czarna_Woda15

Czarna_Woda15

Zakochana w George’u
Nowy rok, nowa nauczycielka. Różowe dziwadło – tak nazywałaś Dolores Umbridge. Gdy byłaś jeszcze w domu podjęłaś decyzję i miałaś nadzieję, że Obrona przed Czarną Magią pomoże Ci w realizacji decyzji. Niestety plany nie zawsze wychodzą. Poszłaś do biblioteki, by znaleźć podręcznik z czarami obronnym, ale nic nie było. Nie myśląc dużo pobiegłaś szukać George’a. Wychodząc z biblioteki wpadłaś na niego. „Potrzebuję pomocy”. Bliźniak uniósł brew z zaciekawienia. „Znowu chcesz spłatać jakiś kawał?” – zaczął się podśmiechiwać. „Nie, głupi” – pokazałaś mu palcem zacieniony obszar korytarza. Podeszliście tam. „Potrzebuję książki z czarami. To różowe dziwadło zabrało wszystkie”. Patrzyłaś na niego z wielką determinacją w oczach. Kazał Ci pojawić się tu wieczorem i odszedł. Gdy nastał wieczór oparłaś się o ścianę, a za chwilę pojawił się George z książką w ręku i Ci ją dał. Przycisnął Cię bardziej do ściany i pocałował. „To jako zapłata” – powiedział i odszedł uśmiechając się. „Palant!” – zawołałaś za nim, po czym udałaś się do dormitorium w dobrym nastroju. CDN.

Odpowiedz
Paulina1357924680

Paulina1357924680

@Czarna_Woda15 wyszło mi to samo 😂

Odpowiedz
ZuzusiaMalfoy

ZuzusiaMalfoy

@Paulina1357924680. Mi też

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej